CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

mufinka0
20. črc 2010
pampeliska36
20. črc 2010

@spiritty ja si myslim, ze jak pise lenceslava... kdyz pujdes na Unicu, tak vzhledem k tomu, ze tvuj manzel ma spatny spermio, tam ti laparku doporucovat vubec nebudou a rovnou vam doporuci IVF a ICSI... u nas to bylo to stejny. rikaji, ze kdyz je spermiogram spatny a nevidi moc potencial na zlepseni (nevim, jak moc je to spatny u vas), tak uz nechteji to telo zeny dal zatezovat dalsim vysetrenim jako je napr. zjisteni pruchodnosti vejcovodu a tak.

pampeliska36
20. črc 2010

@mufinka0 taky budes nosnice. uvidis 😉

pampeliska36
20. črc 2010

@mufinka0 dneska me brisko uz trosku vic citim... hlavne kdyz jdu na zachod 😅

pampeliska36
20. črc 2010

@drndapetka videla jsem te i v jinem tematu 😉 taky tam chodim... ohledne tech bilkovin. doporucuji to pry kvuli OHHS... prej hodne pit a bilkoviny 😅 tak jen proc se o tom tak holky bavi... doktorky jim pry doporucily nejake energy drinky z posilky... prej se to neda vubec pit 😀

natulaaa
20. črc 2010

Holky esterka nemuže na klasické IVF,nedoporučili jim ho,protože Esterka mám v rodině moc rakoviny prsou,myslím,že mamka,babička a nevím,jestli ještě někdo,tak proto ona nemuže mít velkou stimulaci,

Mufi já začínám brát marvelon,až dorazí ms 😢 😢 ,
leni já měla taky 2cm folíík a graf mám taky ukázkový,všichni testuj,testuj ,tak jsem testla,ale nic,no tak ted budu čekat noo,jsem teprve 11DPO a test jsem dělala 25 odpoledne ,a další už nemám 😒 ,tak prostě počkám 😲 😲 ,ale taky tomu nevěřím,s mým vejcovodem,já otěhotnělo loni v tu dobu na druhý cyklus,ale to jsem neměla díky cystě zničený ten vejcovod,co mě zaráží,jsou nateklá a bolavá prsa to mi nikdy nedělalo,mě bolely vždycky,je z boku ,ale ted mě prostě ,že na nich nemužu ležet a i manža včera trošku zabral,tak jsem myslela,že se poseru,ale já si myslím,že by to mohlo být z toho euthyroxu 😒 ,protože to jsou jenom přece hormony ,tak uvidím,ale kurník,jestli mi bude zase zle z toho marvelonu,tak děkuju,ale i Petce bylo myslím blbě ze začátku,že Peti?

natulaaa
20. črc 2010

@pampeliska36 jééj tak já loni právě než jsem otěhotněla,tak jsem pila bilkovinový koktejl,ale oni jsou s příchutěma a dá se to ,i když je fakt,když se to pije denně,tak se to pak hnusí 😉

mufinka0
20. črc 2010

@pampeliska36 No asi mi nefunguje jeden vaječník víš,..tak uvidíme 🙂 Třeba se rošťák jeden probere! 😀 Ale stačilo by mi jak minule 7 folíků a 7 vajuch! Jen aby byly kvalitní,..ono kdybych měla spoustu folíků a ne v každým vajucho, tak to vyjde na stejno. Asi nejsem moc produktivní.. 😀

mufinka0
20. črc 2010

@pampeliska36 No jo, zvykej si!! Až budeš těhu, tak to budeš cítít ještě víc!! 😀

mufinka0
20. črc 2010

@esther03 Můžu se tě na něco zeptat?? Nemusíš odpovídat, jestli nechceš,... Moje babička měla rakovinu prsu, ale až v 70ti letech. Moje mamka měla bulku v prsu, ale už se jí ztratila a chodí pravidelně na mamograf a podle nich je v pořádku... Už mám za sebou jednu stimulku a když jsem se ptala na tu naši anamnezu, tak mi řekli, že to prsům trochu škodí, ale že žádná studie neprokázala zvýšené riziko rakoviny po IVF. Tak mě právě překvapilo, že tobě to nedoporučují, když máte v rodině rakovinu a mě řekli že to nevadí. U nás tedy měla rakovinu jen babička..

mufinka0
20. črc 2010

@natulaaa To uběhne jako voda! Neboj se! 😉

spiritty
20. črc 2010

Holky díky za odpovědi 🙂 No přítel má špatný spermiogram astenozoospermie a teratozoospermie, špatná pohyblivost a morfologie, sice jí pravidelně vitamíny už druhý měsíc, ale myslím, žeto stejně nepomůže takže se IVF s ICSI asi nevyhneme a přirozeně to asi nepůjde, no máme na to dva měsíce. Já docela dobře reaguji na clostík, ve čtvrtek jsem byla u dra folík dokonce nečekaně 21 mm ovulka u mě byla určo pátek- sobota. Tak se uvidí. Každopádně kdyby to vyšlo tak by to byl zázrak

lenceslava
20. črc 2010

@mufinka0 ta moje kolegyně mi říkala že uů byla několikrát na operaci s prsama,že se jí po té stimulce udělali nádory(samo že nezhoubný)Mě na to třeba přímo nikdo neupozornil,ale je paírech je to napsané.

mufinka0
20. črc 2010

@natulaaa Natul,..mě taky z hormonů bolely a otékaly prsa.. 😒 Nechci ti brát naděje, ale když jsem brala 2 hormony, tak po každým mě vždycky bolely... Víš, přijde mi že se na to až moc upínáš,.. Řekl mi psycholog, že páry, které (promiň) se chovají jako vy, tak že pouze opulují, ale že si neumí prostě pořádně lidově řečeno zašuk.t ! Že berou sex jen jako výrobník dětí, ale holka,...věř nebo nevěř tak to není a pokud si to člověk pořádně užívá a nemyslí u toho jestli ono, nebo tamto, tak otěhotní mnohem snadněji. Já taky šílela a myslela jsem že abnormálně, ale ty jsi ještě šílenější.. 😀 Neber to prosím zle... Nemyslím to špatně. 😔 😅

mufinka0
20. črc 2010

@lenceslava Napsané co??? O nádorech prsu??

pampeliska36
20. črc 2010

@spiritty ja jsem mela taky jeden cyklus "klosti" a vyprodukovala jsem dve vajucha 🙂 a ted se podivej, kolik produkuju s nizkyma davkama u IVF 😨

pampeliska36
20. črc 2010

@lenceslava a kde v papirech?

mufinka0
20. črc 2010

@pampeliska36 Taky to hledám a nic jsem nenašla.. 😲

teckovanaorchidej
20. črc 2010

ahoj holky, zdravím vás. mám v tom vašem psaní trochu chaos, nestíhám dočíst, kdo teda se mnou stimuluje od 27.7, prosím ještě jednou? máte taky dlouhý protokol? Včera po utz vyšetření dr. Gogelou špiním, přičítám to Marvelonu, kozy zase o 2 čísla větší. A od kdy jste některá na PN? Už od začátku stimulace? Tak všem kupu štěstí.

pampeliska36
20. črc 2010

@teckovanaorchidej ja jsem na PN a neni to od zacatku stimulace, ale PN je od prvniho UTZ. od teto doby mas na PN narok. takze tak 🙂
jaaaaaaaaaa ne... ja jdu ve ctvrtek UZ na OPU 😉 a ano mam taky dlouhy protokol 😉

natulaaa
20. črc 2010

Mufi tak s tím sexem to není pravda,to není náš případ a hned ti tu hodím graf at kukneš,my sexujeme každý měsíc a furt i po ovulce ,už se mi na emiminu smějí a dělají si z nás prdel,že jsme jak veveričky a když jdeš na gyndu a dr ti řekne,že máš folík a že bude ovulka,tak chci vidět,která ženská by v takovém případě nechtěla sex a Malý nam jasně řekl,zkoušejte do stimulky ,tak když ti to dr takhle řekne,tak je jasné,že na to prostě myslíš a co se týče těch příznaku,tak jsem tu psala,že si myslím,že to je z těch hormonu,já vím,že těhu nejsem,ale dokud není ms,tak není nic ztraceno.Takže my mašiny určitě nejsme manža je nadržený furt 😀 😀 😀 a já s tím taky problém teda nemám a ted máme takové lepší období,že po sobě lezem furt,

teckovanaorchidej
20. črc 2010

@natulaaa no tak to je super, verko, to budeš brzy březí 😀 😀 😀 😀

teckovanaorchidej
20. črc 2010

@natulaaa - veverko patří 😀 😀 😀

pampeliska36
20. črc 2010

tak jsem nasla tabulku tech rozjetych a aktualnich lidicek... tak se muzete dopsat a pripadne aktualizovat!!!.... at mame prehled
Aktuální :
PAMPELISKA36: 1 ICSI,- 25.6 začátek stimulace,16.7.- 1 UTZ, 19.7 - 2 UTZ, 22.7. - OPU
MIKI.MIKULASOVA : červen začíná baštit Marvelon
TECKOVANAORCHIDEJ: 1.ICS,I 23.5.2010 minimální stimulace,ET nebyl....9/2010
NATULAAA: začátek stimulky 8/2010
DRNDAPETKA:začátek stimulky 7/2010
LENCESLAVA:marvelon 15.7 začátek stimulky 3.8.2010

pampeliska36
20. črc 2010

@natulaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 vevericky jo? 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to je heeeeeeeeeeeezke!

teckovanaorchidej
20. črc 2010

27.7. začátek stimulace, prosím. tak se mějte veverky, jdu něco dělat, pá

lenceslava
20. črc 2010

Holky no já to tam taky nenašla.Tak jsem asi trubka.Ale každopádně jsem to někde četla,možná je to v příbalových letácích k těm hormonům.No k tomu sexu @natulaaa tak to vypadá že vy sexujete i min za nás 😀 U nás je to tak třikrát do měsíce. 🙂 Holky a to jsem nám přídila ten preseed (jestli jste o něm někdo tedy slyšel) a řeknu vám byla to hrůza.To jsem si teprv připadala jak výrobník na děti. 😀

pampeliska36
20. črc 2010

Aktuální :
PAMPELISKA36: 1 ICSI,- 25.6 začátek stimulace,16.7.- 1 UTZ, 19.7 - 2 UTZ, 22.7. - OPU
MIKI.MIKULASOVA : červen začíná baštit Marvelon
TECKOVANAORCHIDEJ: 1.ICS,I 23.5.2010 minimální stimulace,ET nebyl....9/2010, 27.7. - začátek stimulace
NATULAAA: začátek stimulky 8/2010
DRNDAPETKA:začátek stimulky 7/2010
LENCESLAVA:marvelon 15.7 začátek stimulky 3.8.2010

natulaaa
20. črc 2010

@lenceslava preseed,ni jasnéé,a není to dobréé 😀 😀 😀 😀

lenceslava
20. črc 2010

Aktuální :
PAMPELISKA36: 1 ICSI,- 25.6 začátek stimulace,16.7.- 1 UTZ, 19.7 - 2 UTZ, 22.7. - OPU
MIKI.MIKULASOVA : červen začíná baštit Marvelon
TECKOVANAORCHIDEJ: 1.ICS,I 23.5.2010 minimální stimulace,ET nebyl....9/2010
NATULAAA: začátek stimulky 8/2010
DRNDAPETKA:začátek stimulky 7/2010
LENCESLAVA:1. ICSI začátek stimulky 13.10.09,ET 14.11.TT 30.11.NEG,, 2. ICSI 16.7.2010 Marvelon,3.8 začátek stimulace.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru