CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lenceslava
23. črc 2010

@natulaaa tak vidíš už ti to taky začne. Já to měla přesně těch 28 dní.

lenceslava
23. črc 2010

Takže pokud to půjde stejně jak minule tak bych opu měla mít kolem 30.Já ale doufám že to budu mít tentokrát aspon o tři dny kratší,měla jsem opu v ten nejposlednější možný den,aby vaja co nejvíc narostla.

pampeliska36
23. črc 2010

ahojte holky 🙂 dneska je mi uz trosku lepseji, ale porad lezim.... bricho teda boli. jakoby do me zavazal kupu kameni. ale oproti vcerejsku je to uz lepsejsi.
ja mam volat mezi 10 a 11... tak se pomalu chystam 😀
a vy se mate?

natulaaa
23. črc 2010

Pampel čauky 🙂 ,no já si to spočítala podle pampel,ona měla začátek stimulky 25.6. a 22 ted OPU 😵

natulaaa
23. črc 2010

@pampeliska36 no jo ty si taky měla urodu jako blázen,to já asi s těma mojima 2 vajcama nebudu asi tak trpět,ty upustím i ted 😀 😀 😀

pampeliska36
23. črc 2010

tak jsem ted volala 🙂
metodou ICSI nam nakonec oplodnili 17 vajuch (dve nam udelali jako bonus). vyviji se nam a prozatim zustava 10 oplozenych vajicek 🙂
zitra nam budou volat oni 😉

pampeliska36
23. črc 2010

UF!!! jsem zpocena az na prdeli. 😀

lucifirek
23. črc 2010

pampeliška,tak gratuluji,to máte hodně embryjek,tak at se hezky drží. 😉

natulaaa
23. črc 2010

@pampeliska36 😀 😀 😀

lenceslava
23. črc 2010

@pampeliska36 gratulujem. Jsem zvědavá jak na to budou dál a kdy budeš mít et.A dělali vám nějaký vajucha i klasicky IVF. My tedy zůstanem u těch 8 ICSI a když jich bude víc tak zbytek IVF.

pampeliska36
23. črc 2010

holky zbytek nam delali klasicky IVF a z toho se nam neoplodnilo NIC 😨 ale to je mi jasne, vzhledem k tomu spermiu

pampeliska36
23. črc 2010

@lucifirek dekuji lucko UUUUUUUUUUUUUUUUF. doufam, ze se budou drzet dal bojovnicci

natulaaa
23. črc 2010

@pampeliska36 fááákt a vy máte moc špatné spermio?ale je duležité,že přes ICSI se to drží nááádherně 😉

pampeliska36
23. črc 2010

@natulaaa jojo nerekla bych, ze mame uplne spatne... ale jedno z tech horsich 😨 ale embryolozka nas dopredu upozornovala, ze si mysli, ze na IVF to nema vubec sanci. to nam rekla hnedka vcera.

natulaaa
23. črc 2010

@pampeliska36 no to je jedno,duležité je že to jde přes ICSI,v té smule máme štěstí,že jsme se narodily takhle a že už vymysleli takovou metodu 😵 😵 😵

pampela a embrioložka a sestřičky včera jsou jaké,já zatím mluvila jen s malým a sestřičkama na recepci 😉

pampeliska36
23. črc 2010

@natulaaa uuuuuuuuuuuuuuuuuplne SUPER!!!!!!! vsechno vysvetluji tak, at i ty tomu rozumis! a to my jsme meli spoustu ruznych stupidnich laickych dotazu 🙂

natulaaa
23. črc 2010

@pampeliska36 😵 😵 😵 tak to je super 😉 😉

pampeliska36
23. črc 2010

@natulaaa jeste jsem se tam nesetkala s nekym, kdo by byl nejak protivnej a nebo bez usmevu. ja mam jen vyborne zkusenosti!

drndapetka
23. črc 2010

Ahojek holky,

tak včera jsem se sem nedostala, pač nám shořel zdroj u notebooku 😒 Máme teda ještě pevný PC, ale u toho sedí manža každý večer a hraje si hry - je prostě ještě moje malý dítě 😀 Odehnat ho od toho je nereálný 😠 Takže než se notebook spraví, tak se budu chodit, jen když budu v práci, nebo mnaža bude v práci a já budu mít volníčko 🙂

Včera jsem si bylanechat doplnit gelovky, mám z nich obrovskou radost, obzvlášť se povedly-pak hodím fotečku. Možná budou moje poslední a pak budu muset dát nehťáry pryč, protože minule když jsem byl těhu, tak se mi oloupaly 🙄 Ale nechci zas nic zakřiknout 🤐

@pampeliska36 Tobě mooooooc gratuluju sluníčko k velikánské úrodě, to nejhorší máš už před sebou a to úplně nejkrásnější před sebou, tak pořádně odpočívej a užívej si toho pocitu 🙂 Držím pěstičky, ať se udrží co nejvíc bojovníčků 😵

Jinak mě to už nastane v úterý-zteklo to....Pořád moc zvažuju jestli mám píchat sama nebo manža, ale manžílek se k tomu dobrovolně hlásí, tak pokud na Unice řeknou, že nevadí že budeme píchat už v 5hod.ráno, tak to nechám na mé drahé polovičce, ať se taky o toho mimíse pořádně zaslouží 😀

No a dneska je teda hnus počasí, leje ze mě jak z konve 😝

drndapetka
23. črc 2010

@lenceslava Já mám už jen 5 tablet Marvelonu z platíčka a prsa mi opadávaj. Ale předtím to byl fakt hnus 😝 Aspoň o půl čísla, větší, plné, bolavé, překážely 😀

natulaaa
23. črc 2010

Petko ahojky 🙂 ,taky valím na nehtíky přiští týden 😉 a my to máme s tím počítačem to saméé,v ložnici máme pevné Pc,to okupuju manža a hraje a hraje a střílí 😀 😀 😀 a já mám mini notebooka ,takže my máme jinak krásné večery,každý u svého pc a vubec se nehádáme 😀 😀 😀 😀 .A s těma injekcema taky nevím,já bych si ji asi sama sobě nepíchla 😵 😵 a manža no taky nevím nevím,říkal,že teda joo,ale jestli mi tu bude denně omdlívat 😀 😀 😀

natulaaa
23. črc 2010

@drndapetka ony už ti opadaj joo 😠 ,tak to se nebudu dlouho radovat jooo 😀 😀 😀 😀 😀

lenceslava
23. črc 2010

@drndapetka opadaj,to je výraz 😀 😀

natulaaa
23. črc 2010

@lenceslava 😀 😀 😀 já nechci aby mi opadla hernajs 😀 😀 😀 a Pampel u stimulky prsa nerostou,nebo přibrala si něco? 😉

drndapetka
23. črc 2010

@natulaaa Někomu prostě v těhu nevydrží, takže počítám s tím, že půjdou pryč....Ale co....mimíse bych pak s takovejma nehťárama nemohla vzít ani do náručí 😅 Už teď mám problím spláchnout záchod, nebo si zapnout knoflík 😀

drndapetka
23. črc 2010

@lenceslava No ale opadávaj je ten pravý výraz 😀 Byly pevné, nahoře, jakoby silikony 😀 a teď jsou takové splasklé, dole 😀

natulaaa
23. črc 2010

@drndapetka fáákt to jsem nevěděla,kolem mě co to mají těhule,tak jim drží 😕 😕 😕 asi je to indivindi 😀 😀 ,já chtěla být pěkná těhulka 😵 😵 😵 😵

lenceslava
23. črc 2010

@natulaaa mě stačí když budu jen těhule.Už se vidím,budu nateklá,ošklivá,samej pupínek a vyrážka.prostě miss hnus.ale co hlavně že budu mít mimi. 😅 😅

natulaaa
23. črc 2010

@drndapetka peti tys byla na HP který DC? já mám ted zmatek,mi říkal primář,že je lepší jít 1DC než 4DC a já se ted na wc utřela a byla už hnědá s krví ,promintě za popis 🤐 ,ale jako samovolně zatím nekrvácím,jen po utření,tak je už to 1DC,nebo mám teda počkat do pondělí,ale to už budu prakticky 4DC,pokud počítám ten dnešek,ale v unice mi řekli 2,3,den krvácení,tak co ted? 😀 😀 😀 😀 😀 😲 😲 😲 😲 😲

natulaaa
23. črc 2010

@lenceslava no to je jasnééééé,ty nehtíky to by byl jen bonus víííš? 😀 😀 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru