CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

natulaaa
24. črc 2010

@lenceslava ahojky,tak co,dneska ,ještě bluješ? 😀 😀 😀 ,já začínám od pondělí,tak doufám,že tě nebudu následovat 😀 😀 😉

lenceslava
24. črc 2010

@natulaaa ahoj,už nebluju ale zas mě bolí hlava,musím si vzít prášek.Asi z toho počasí.@pampeliska36 gratuluju k embrouškům.

natulaaa
24. črc 2010

No tak paráda,sotva sis na HA zvykla a už končíš 😀 😀

esther03
24. črc 2010

@kveta ano boli sme, mm ma zvysenu viskozitu ejakulatu a zvysenu bunecnost (to som nezistila co je), na viskozitu dostal agapurin a ja som mu este doplnila o acc long (je to sice na kasel, ale riedi to hlieny v tele😀 ). A este urolog- androlog zistil nizke fsh (na to bral tamoplex, ale pomohol len minimalne) tak skusim na to tribulus 🙂 Co ty na to?

lenceslava
24. črc 2010

@natulaaa ale úplně v pohodě nejsem.Pořád je mi divně.

natulaaa
24. črc 2010

@lenceslava fááákt,tak to je na nic teda 😒 😒 😒 ,ach joo a my máme ted samé oslavy,ted jáá budu dělat doma akci,další víkend naši,no to teda bude,jestli mi bude taky tak blééé,jak to zvládnu,pect a tak 😒 😒

kveta
24. črc 2010

@esther03 Neviem Ti k tomu povedať nič.. ani s jedným problémom som sa nestretla... ale skúsila by som profertil alebo aspoň jeho zložky od iných výrobcov /profertil je šialene drahý.../

esther03
24. črc 2010

@kveta jaj to uz mam nakupene vitaminky a mm ich uz aj basti 😀

lenceslava
24. črc 2010

@natulaaa neplaš furt,určo ti nic nebude neboj. Bůh ví z čeho to můžu mít.

natulaaa
24. črc 2010

@lenceslava no já neplaším,ale mi bylo zle po dvou pilulích,ale myslela jsem si,že mám chřipajznu,ale když ted slyším vás,tak to asi nebyla chřipka,takže já reagovala stejně,jako ted ty,

drndapetka
24. črc 2010

Ahojek kočeny 🙂

my jsme dneska s manžou makali na batečku, tak teď odpočíváme 😀

Pampel, tééééda, ty máš ale bojovníčky 😵 Drž se holka. Máš krásně datum na ET.....Já v úterý začínám a Ty budeš mít už bobísky v bříšenku 🙂

drndapetka
24. črc 2010

@lenceslava Mě už teda blivno není, bylo mi jen cca 3 dny co jsem Marvelon začala brát.....pak začaly ty prsa, ale teď už nic nepociťuju, jen se potím jak v kravíně 😀 Pravděpodobně Ti už nebude blbě z toho Marvelonu...si myslím....

natulaaa
24. črc 2010

@drndapetka čauky Peto ,my taky dneska makali celý den,malovali jsme terasu a natírali trámy 😝 😝 ,zítra ještě budu natírat zahradní nábytek a schody a bude to hotovo 🙂

No s tím marvelonem mi bylo blbě ty dva dny,pak nevím,to zjistím ted 😲 😲 😀 .Petko nevíš,budou ti brát ještě jednou tu krev na tu štítku,aby se zjistilo,jestli to kleslo? 😕 😕 ,neříkali ti?

drndapetka
24. črc 2010

@natulaaa Budu se na to ptát v úterý jak budem začínat stimulku. Myslím, že mi krev ještě jednou vezmu, a když ne, řeknu si o to -pro jistotu a klid duše 😉

natulaaa
25. črc 2010

@drndapetka no já si taky myslím,že by to měli vzít,vždyt musí si ověřit,jestli to kleslo nebo néé,jinak by byl pruser 😕 😕 😉 😉

lukza
25. črc 2010

@pampeliska36 tak co mimoušci jak na tom jsou dneska si voláš ty nebo oni?

mufinka0
25. črc 2010

@pampeliska36 Ahoj Denulko, tak jak jsi dopadla na kontrole?? Copak ti je?? A co minimiminka?? Drží se všichni?? Vy jste šikulky, takže určo joo 😀

pampeliska36
25. črc 2010

dobre ranko devcatka 🙂
nase miminka se kraaaaaasne vyviji... drzi se vsech 10:
7 je jich osmibunecnych, 2 sestibunecna a 1 je trosku pozadu a je petibunecne.

jinak jsem mela miiiiiiiiiiirnou tu potvoru... takze kdyz jsem uz tam byla, dostala jsem jednu kapacku. dneska je mi uz o hodne lepe a radostneji. byla jsem rada, ze jsem tam sla. pan primar otevrel je naprosto uzasnej! jeste jsem mu vcera volala, ze se mi zvetsuje brisko a strasne umi uklidnit 🙂 poradit a posoudit celou situaci.

mufinka0
25. črc 2010

@pampeliska36 😝 😝 😝 Tak to je faine, že ti na to i něco dali... O kolik se ti zvětšilo bříšo?? Miminka krásně bojují! To je paráda!! Tiše,..ale opravdu jen tiše závidím... 😀

pampeliska36
25. črc 2010

@mufinka0 ja mela spis nejaky bolesti a az vcera se mi zvetsilo bricho o tri centimetry 😨 dekuji nadi... uvidis, taky budou u vas! treba ne tolik, ale budou!!! 😉

mufinka0
25. črc 2010

@pampeliska36 😉 jj,..tolik asi né,..ikdyž uvidíme, mám slíbenou vyšší dávku pokud to bude potřeba a taky že mi proberou k životu i ten druhý vaječník,... 😀 😲 To mi vlastně slíbil Frgala,..takže.... 😀 Néé,..věřím i Repromedě, že se jim to povede. Navíc teď mám folíků ještě víc než při celé stimulce, takže asi na tom pravdy něco je 🙂

mufinka0
25. črc 2010

@pampeliska36 Při stimulce jsem měla 7 a teď mám 11 😀 Takže asi mi je nějak nabudili,..doufám, že zabodují i při stimulce v tom září.. 😀 😀 😀

pampeliska36
25. črc 2010

@mufinka0 nadi jsem rada, ze jste se uz rozhodli... to je vzdycky na tom to nejhorsi. citim s tveho psani, ze by ses uz i na to pripravovala a trosku i naboj do dalsi stimulky? 😉 to je dobre!

pampeliska36
25. črc 2010

@mufinka0 to je pekny pocet 11..... ja jich mela 15 v normalnim stavu. takze cekej dobre vysledky. 😉 ja jsem asi nejak dobre reagovala, protoze jsem mela normalni a spis ty nizsi davky injekci.

natulaaa
25. črc 2010

@pampeliska36 gratulujuuuuuu,nádherný počet 😉 😉 ,takže tys měla trošku tu mršku jooo a kdys byla na kapačce ted,nebo včera už? a další už nebudeš potřebovat joo?
jinak já jelikož mám jen jeden vaječník,tak mívám jeden velký folík,minulý měsíc 20mm a 6 ,7,malých,jak kdy,takže uvidíme uvidíme řekl slepý 😀 😀 😀

natulaaa
25. črc 2010

@pampeliska36 jooo jinak taky závidíííííííííím 😵 😵 😵 😵 😵

pampeliska36
25. črc 2010

@natulaaa nene dalsi uz potrebovat nebudu. mela jsem to jen mirne, fakt. byla jsem dneska. ani na kontrolu uz nemusim jit. jen kdyby se to zhorsovalo a to urcite nebude. 🙂

.... no nic holky, jdu odpocivat a pit! nekdy se fakt divim, kam to vsechno pada. uz mam v sobe 1,5 litru vody.... asi prasnku! 😀

natulaaa
25. črc 2010

Pampel a jak to je ,je osmibuněčné a pak je co 😵 😵 ,jak to pokračuje dál?

natulaaa
25. črc 2010

jj běž odpočívat 😉 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru