CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

natulaaa
28. črc 2010

Peti my nebudem asi takové bezproblémové jako Pampel 😀 😀 😀 ,na mě taky všechno pusobí nějak víc 😝 😝

vodni
28. črc 2010

@drndapetka možné to je, holky tady taky psaly, že měly problémy s nespavostí. Kdo ví, jestli je to z těch léků (myslím to jako možný vedlejší příznak taky uvádějí v letáku) nebo z toho, že na to člověk musí myslet a pak nemůže spát... Však ti to rychle uteče!

drndapetka
28. črc 2010

@vodni A jaký je vůbec rozdíl mezi Dipherelinem a Decapeptylem? 😕 Já měla totiž v původním rozpisu od pana dr. Gogely napsaný Decapeptyl, ale včera jsem vyfasovala Diphereline, a zapoměla jsem se zeptat proč ta změna

drndapetka
28. črc 2010

@vodni No já si spíš taky myslím, že jsem nemohla spát, protože jsem měla strach, aby manžel na injekci ráno nezapoměl 😀

drndapetka
28. črc 2010

Se mi líbilo, že manžel mi ráno hladil bříško už te´d 😀 Je teď celkově nějakej vyměněnej, takovej citlivější 😵 Pořád se mě ptal jestli mě nebolela ta injekce a že doufá, že nebudu mít modřinu.....no jsem celá dojatá už teď....a co teprve pak u ET 😵

jajda007
28. črc 2010

@natulaaa Jo jo, to mám taky v plánu, manžel na spermio zajde určitě, mám ale strach, že se to mohlo ještě zhoršít, achjo, tak snad to nějak dopadne, děkuji

natulaaa
28. črc 2010

@drndapetka no o tom já někde četla,že prý si máme dát pozor co píšou do papíru a co davají,četla jsem to na nějaké jiné diskuzi,z jiného CARU,ale nějak jsem tomu nevěnovala pozornost,ale ted jak to píšeš,tak nevím,co to má znamenat 😕 😕 ,ale oni prý jsou na stejné bázi 😒

drndapetka
28. črc 2010

I kdyby to na poprvý nevyšlo, tak budu na toto období moc krásně vzpomínat, protože nás to s manželem opravdu stmelilo 🙂 čekala jsem, že to bude pesně naopak, že budeme nervní a podráždění, že to budou stresy, ale je to naopak strašně krásný ( doufám, že to tak vydrží) 🙂

vodni
28. črc 2010

@drndapetka ono hodně léků je stejných, jen od jiného výrobce. Myslím, že tyhlety dva jsou stejné, tak je to asi jedno...

natulaaa
28. črc 2010

huráááááááááááááááááá mi to fsh kleslo a mám 7,5 z 8,5 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ,musím to zavolat do unicy ty výsledky 😵 😵

drndapetka
28. črc 2010

Když tak nad tím přemýšlím.....To musí být teda fakt pěkně driják na vaječníky, když je nejdřív dovedu do stadia přechodu a pak po nich chci, aby mi tvořily folíky....no chudák moje tělo 😝 Ale co už.....když to tak má být, tak ať se tak děje 😉

vodni
28. črc 2010

@natulaaa super, gratuluju!!!!

drndapetka
28. črc 2010

@natulaaa Jééé, gratulka 😵 Ale FSH má být po hodnotu 4, aby bylo o.k.ne? 😕 Ty bereš Euthyrox už jak dlouho?

natulaaa
28. črc 2010

@drndapetka Peti nás spojil ten muj potrat,je to bohužel tak,od té doby se nějak nehádáme a jakoby jsme tímhle dospěli a ted ,manža je taky milý,včera jak mi bylo blbě,tak říkal,že by si se mnou hned něco vyměnil,že mu je líto,že všechno odsereme jen my 😵 😵

vodni
28. črc 2010

@drndapetka právě, že v tomhle je ten protokol právě účinnější, že po tom zastavení vaječníky reagují o to bouřlivěji (tedy většině), jako by to vysazení chtěly dohnat 😝

natulaaa
28. črc 2010

néé peti too je TSH co máme tu štítku,ale fsh je folikul stimulující hormon aten prý když je 10 ,tak je to špatné,nemusela bych zareagovat na stimulaci a 8,4 nebyl od 10 daleko,ale 7,5 je každopádně lepší a je prý duležité,že to jde spíš dolu než nahoru vííš,tak ted už jsem spokojená,5 to sice není,ale i za to jsem štastná 😵 😵

drndapetka
28. črc 2010

@natulaaa No já jsem ráda, že píchá mnaža. právě tímto si víc bude uvědomovat, co pro miminko vytrpím 😀 On dá jen spermouše a krev a je z obliga 😅

vodni
28. črc 2010

@drndapetka ne, ne, FSH je přijatelné do 10. Důležitý je poměru k LH - mělo by být cca dvojnásobek, takže teď to má naty mnohem lepší

drndapetka
28. črc 2010

@natulaaa A jaktože máme každá na něco jinýho stejný lék teda? 😕

natulaaa
28. črc 2010

@drndapetka
@vodni holky děkuju,fakt jsem štastnáá to mám hezký dárek k narozeninám,Malý to chtěl právě zopakovat,aby viděl,jakým směrem a jak rychle se mi to pohybuje

vodni
28. črc 2010

@natulaaa je to fakt super, musím říct, že ti to závidím a dovedu si představit tu radost - já s každými výsledky měla hodnotu vyšší, takže to, že ti to koleslo je fakt skvělé! Moc moc moc ti to přeju!!!

drndapetka
28. črc 2010

@vodni No a když mám teda sníženou fci štítky tak mám špatné to TSH? 🙂 Aháááá, já už jsem zblblá.....No mě totiž včera doktor mluvil něco že má být do hodnoty 4 a já mám hodnotu 2,7, že je to o.k., ale že pro IVF je lepší to mít pod 2.....No jsem z toho už celá paf...raděj nic nevědět 😀

natulaaa
28. črc 2010

@vodni tak ale to já nesplnuju,já mám ted LH 5.0 a FSH 7.5 ale sestřička mi ted řekla,že je to jen malilinko vyšší,ale něco mi mlela,že musí být vyšší LH,ale to je kravina néé,ale jinak je to prý jen minimálně,takže prý je to ok

natulaaa
28. črc 2010

@drndapetka Peti no TSH máme obě zvýšené ,ty myslím 2,7 a já 3,09 a obě berem euthyrox a to fsh ty asi nevíš kolik máš,protože ti ho brali na unice,ale já byla na HP v opavě a výsledky jsem tam měla volat,tak proto já to vím ty hodnoty víš,kdybych byla v unice na krev,tak bych je asi taky nevěděla

vodni
28. črc 2010

@natulaaa jo jo, je to ok, aspoň jak jsem to pochopila, tak pod těch 10 to s tím poměrem nemusí být až tak přesný dvojnásobek (ale možná si to zjednodušuji). Každopádně, je super, že to tak kleslo

drndapetka
28. črc 2010

Stejně nechápu jednu věc....poslední rok jsem měla úplně rozhozený cykly, třeba po 70 dnech, a LH prolaktin a další jsem měla úplně v pořádku....Já si právě myslela, že když mám problémy s cyklem, že bude problém v hormonech 😕

vodni
28. črc 2010

@drndapetka těch příčin může být spousty, bohužel ☹ Ale koukej spíš před sebe - máš za sebou první domácí píchanec, tak je to na dobré cestě 😉

drndapetka
28. črc 2010

@natulaaa Ono je kolikrát lepší ale ty hodnoty nevědět.....Když je to o.k. tak Unica nevolá....Já z doktora včera hodnotu na to TSH tahala, protože jsem byla zvěděvá jestli jsem se vešla do normálu 😀

natulaaa
28. črc 2010

@vodni děkuji a ty to máš ted jak teda?jinak sestra řekla,že je to minimálně zvýšené,takže prý je to v pořádku,tak to prdím,všechno nemužu mít tip top noo 😖 😖 😀

drndapetka
28. črc 2010

@vodni Kdyby bylo na mě, klidně bych ty píchance vynechala 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru