CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
28. črc 2010

@pampeliska36 kšáááá kšááááá na ni 😀

drndapetka
28. črc 2010

No holkýýýý, kde jste? 😕

1tralala
28. črc 2010

ahoj,muzu se pridat?jsem po ivf(biochemicke)+2krat neuspesny ket.ikdyz dr.Frgala nechape neuspech.v kvetnu jsme s koncili,pres prazdniny sme si dali pauzu a v zari zacnem 2ivf

drndapetka
28. črc 2010

@1tralala Určitě, vítej mezi námi 🙂 ať už je to 2 IVF úspěšně 🙂

drndapetka
28. črc 2010

@1tralala A vy jste měli po 1.IVF tolik mražáčků? 😕

1tralala
28. črc 2010

v to doufame 😉 ja neprispivala,ale od prosince sem chodila na ted Tehulky a pak zacla cist vas,pac ta uz se to tehulkovalo.tady vam fandim,zpominam jaky to bylo kdyz sem zacala ja.jinak opravdu krom te pruchodnosti,coz bylo neprijemny to bylo v pohode,takze neni se ceho bat)aspon ja se tam tesivala)s Frgalou byla vzdy prca 😀 😀

1tralala
28. črc 2010

zbylo nam 5 mrazacku,vse kompak.morule ktere vyzraly na blastocyty ale bohuzel

drndapetka
28. črc 2010

@1tralala Jéééžiš, tak to je mi líto.... ☹ A oni vůbec netuší v čem je tedy chyba? Genetika o.k., horm. profil o.k., spermio taky o.k.?

1tralala
28. črc 2010

jeste musim dodat meli sme zamrazeno po 3 a 2 a ztech 3jedno nevydrzelo,ale itak jak rikali holky blasta je jista a ... 😢

drndapetka
28. črc 2010

@1tralala Já jsem na Frgalu ještě neměla štěstí ☹ Ale mrkal na mě na chodbě, když procházel, bude myslím trošku "babař" 😀

1tralala
28. črc 2010

brala sem od svyho gyndr.leky na zvyseny prolaktin,z uniky beru eutyrox jak vy tu.zustal mi jen eutyrox ato uz mam taky v norme.jinak jak rikal Frgala ze proste nevi,reagovala sem vyborne,ze priste mi snizi davky,spermio,ne 100%ale dlouho takovy nevidel.aty blasty rikal krasny vyvoj pri tech ket a nic.no jo zkusi se to znova ze 😎

1tralala
28. črc 2010

tak ti preju at ho potkas je fak jak pisou holky suprovej a pohodar,tak jak pritel nesnasi doktory tak se dycky tesil fakt vpoho,ale i otevrel s Gogelou,ale na Frg.nejlip vzpominam

natulaaa
28. črc 2010

@1tralala ahojky,taky přeju hoodně štěstí i tobě,po druhé už to vyjde 😉 😉 😉 Akolik se měla ten prolaktin?já ho měla tak před pul rokem celkem dost zvýšený,až 67,ale už je v normě 😉 😉

drndapetka
28. črc 2010

@1tralala Gogelu jsem měla na první konzultaci. Ze začátku blbej dojem, pak se trošku rozmluvil a trochu i usmál, tak dobrý, a včera na začátek stimulky na UTZ jsem chytla Otevřela - jako sympaťák to je, ale připadá mi trošku takovej frajer-ale to asi většina těch mladejch doktorů v dnešní době 😖

drndapetka
28. črc 2010

@natulaaa Prolaktin může být do 30, že? Já ho měla v noru taky nějak mírně zvýšený, ale pak mi mudra řekla, že když mi tu krev brali hodinu po probuzení, tak že to výsledky zkresluje, takže jsem vlastně ve skutečnosti asi nic zvýšené neměla. A taky měě upozorňovala na to, že prý ponocování a sklenička vína zvyšuje prolaktin, takže je lepší asi na odběr chodit odpoledne, nebo ne? 😕 Každopádně, teď už ho mám o.k.

drndapetka
28. črc 2010

@1tralala Nechci být nějak drzá 😅 ale můžu se Tě zeptat na věk 😕

natulaaa
28. črc 2010

@drndapetka jj do 30 a já na něj šla hned po probuzení,vstala jsem,jeli jsme autem a za chvíli jsme byli doma,ale tys ho měla asi mírně,třeba jen 33,ale dvojnásobně to není jen z toho,to už bylo hodně 😵 😵 ,Přitom endokrinoložka se divila,že normálně menstruuju,ovuluju,že právě na takovouhodnotu příjdou tak,že ženská stráci tyto věcino a vidíš 😠

pampeliska36
28. črc 2010

BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAF 🙂

pampeliska36
28. črc 2010

@1tralala vitej 😉

drndapetka
28. črc 2010

@natulaaa No tak to Ti ho brali blbě.....prolaktin se nesmí brát do 2 hodin po probuzení, protože se vylučuje ve spánku a nestačí za ty 2 hodiny klesnout, na to bacha 🙂

drndapetka
28. črc 2010

@pampeliska36 čau kočko, no kde jsi? 😀

pampeliska36
28. črc 2010

@drndapetka ja mela na prvnim odberu taky mirne zvysenej prolaktin.... dostala jsem dve tablety dostinexu a bylo to OK 🙂

pampeliska36
28. črc 2010

@drndapetka deniska spinkala 😀 😀 😀

drndapetka
28. črc 2010

@natulaaa No vidíš a já mám přirozeně mrchu jednou za 3 měsíce a prolaktin mám v pohodě, nechápu 😕 pitom prý pi zvýšeném prolaktin pobolívají prsa, což mě dělalo pořád 😝

drndapetka
28. črc 2010

@pampeliska36 Nene, Deniska nespinkala, to spinkali Tvoji dva samurajové 😀

pampeliska36
28. črc 2010

@drndapetka 😀 😀 😀 😀 😀

pampeliska36
28. črc 2010

@drndapetka a co ty v praci? jak to jde?

drndapetka
28. črc 2010

@pampeliska36 Flákačka, jak jinak 😀 vybírám si kočárky pro dvojčata 😀 tenhle se mi líbí:

http://www.detskydum.cz/detail/firstwheels-citi...

Modrý pro chlapečky, červený pro holčičky 😀 Když rozklikneš jednu barvu, tak je tam více foteček, je to trojkombinace a úúúúúúžasná....ale ta cena je jen za ten sporťák 😝 by mě zajímalo kolik by stál celkem v té trojkombinaci 😅

drndapetka
28. črc 2010

@pampeliska36 tak jen u modrýho kočárku je více foteček 😉

drndapetka
28. črc 2010

Aha, tak to mám, tak ze vším všudy byl vyšel na 18 500,- 😝 A já si dala limit na kočár 15 tisíc max. 😀 Ale na to, že je to vozítko pro dvojičky, tak je moc designově pěkný a vypadá , že i skladný

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru