CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
28. črc 2010

@drndapetka hmmmmmmmmm... 🙂

pampeliska36
28. črc 2010

@drndapetka to je super, ze u toho modreho je tolik tech moznych kombinaci a i nafoceno 🙂

drndapetka
28. črc 2010

@pampeliska36 No stejně je to pálka 😝 A postýlky pro dvojčata nejsou, musí se koupit každá zvlášť, to je teda bordel 😠 😀

natulaaa
28. črc 2010

@drndapetka no vidíš a jak to řekla endokrinoložce,že se to má brát pozdějc,tak mi řekla,že nemám číst internet a dívala se na mě jak na vola,že to není pravda,tak si vyber a já taky brala dostinex,tabletu týdně,celkem jsem jich měla 6

drndapetka
28. črc 2010

@pampeliska36 Jsem cvok, ještě nemáš "hrošíky" v břuchu a už jim hledám kočár 😀

pampeliska36
28. črc 2010

@drndapetka 😀 😀 😀

drndapetka
28. črc 2010

@natulaaa Mě o tom řekla přímo mudra v Heliosu, mladá, tak snad věděla co říká 😀

pampeliska36
28. črc 2010

@drndapetka ja toto moc neumim... jeste jsem se na nic takoveho nedivala. nemam ani jeden detsky miminkovsky oblecek doma ani hracku... a s manzou jsme se jeste ani nikdy v zivote nebavili o jmenech 😀 😀 😀 ja vzdycky tu situaci resim, az nastane. 😅

drndapetka
28. črc 2010

Holkýýýý, te´d volal manža, že prý nás zve babička na večeři....na meruňkový knedlíky, mňam, úplně se mi sběhly sliny 😀 😵 Pádím teď na oběd, paaaaa

drndapetka
28. črc 2010

@pampeliska36 Tak to já taky doma nemám ani dupačky, ani hračky, to se nedělá a přináší to neštěstí, ale mám něco vykouklýho, co by se mi líbilo a tak, ale spíš tak když se nudím, tak koukám 😀 Jinak jména jsou u nás jasný: pro holčičku: Nelinka nebo Michaela a pro kluka Michal po taťkovi. Horší by bylo kdyby byli dva kluci, to bych nevěděla jaký vybrat druhý jméno 😅 žádný se mi totiž nelíbí 😒

drndapetka
28. črc 2010

@pampeliska36 A deniska je taky pro holčičku hezkýýý 😵 Moje nejmladší sestřička se tak jmenuje 🙂 😀

natulaaa
28. črc 2010

@drndapetka no tak si vyber,jeden řekne tak a druhý tak 😠 😠 😠 ,jetě že máme tuto diskuzi,tu si to přeber i bez doktoru 😀 😀 😀
Holky já mám taky vybráno 😵 😵 😵 ,prý kočár mi bude kupovat moe mati,ale asi ji šlehne,až uvidí tu cenu 😀 😀 😀 😀 http://www.dvojcatka.cz/detail.php?zbozi=2149359

natulaaa
28. črc 2010

Petko tak u nás taky vede Nelinka,nebo Sofinka a u chlapečka to je jasné,ten bude po tatkovi,to neukecám ,takže Petr,jinak mi selibí Nikolas,ale prý je to jak pro teplouše 😀 😀 😀 😀 .A já jsem taky pověrčivá,já jak byla těhotná,tak jsem se nedívala na nic ani po internetu,měla jsem strach,že to přinese smulu,no a stejně to nedopadlo,ale ani tak,já jsem pověrčivá,a kočár prý nesmí být pod střechou,kde bydlíme,tak bude pak uschován jinde 😵

natulaaa
28. črc 2010

holky omlouvám se za vynechaná písmena,já mám nové nehty a nějak nevládzem 😀 😀 😀

pampeliska36
28. črc 2010

@drndapetka 😀 😀 😀

natulaaa
28. črc 2010

@drndapetka no to jsme taky uvažovali,kdyby byly dva kluci,v tom případě je blbé dát jedno po tatkovi a s našim příjmením mám pocit,že se nebude k němu hodit nic 😖 😖 😀 😀

natulaaa
28. črc 2010
1tralala
28. črc 2010

@natulaaa ten prolaktin nevim,proste sem pred 2rokama dosla ke svymu gyndr.a ten my nasadil medocryptine,brala jsem ho furt az sem si dosla po ivf pro utros tak mi ho vysadil ze v tehotenstvi se nebere.pak u 1ket sem se ptala otevrela ten rekl ze asi je to vporadku,to stejny gogela u2.uauditu mi delal Frgala krv.testy a ze uz to brat nemusim

1tralala
28. črc 2010

@drndapetka ja mela blbej dojem s Gogely ale mela sem ho na dvou transferech a prijemnej,chytl za ruku popral stesti,vpoho.je me 28

natulaaa
28. črc 2010

@1tralala tak to je super,bud ráda 😉
Peti muže být prolaktin zvýšený,kyž se bere ráno,ale jen o pár jednotek prý,ale jednonásobně,nebo dvojnásobně néé,to už chyba jinde,ale pár jednotek joo,to prý ruzně kolisá,ale já to měla podle ní dost hodně

natulaaa
28. črc 2010

To já tu jsem asi nejstarší néé,já mám 29 od včera 😠 😠

1tralala
28. črc 2010

@natulaaa me to ceka za pul roku tak nesmutni 😀

kveta
28. črc 2010

@natulaaa Nevešaj hlavu, medzi maminami a tehulkami z Unicy sme mnohé aj výrazne staršie než Ty... To je náhoda, že si tu teraz najstaršia...

vodni
28. črc 2010

@natulaaa dyť jsi mladice, mně je 35 😎

vodni
28. črc 2010

@natulaaa a pampel má psáno 33 😉

natulaaa
28. črc 2010

@vodni aháááááááááááááá,to mi nějak uniklo 😀

drndapetka
28. črc 2010

@natulaaa No postýlka žasná, dokonce by se mi hodila barvou i do nové ložnice, ale ta cena je trošku moc, a já rozhodně nemíním svoje děti rozmazlovat, není důležité v jak drahých oblečeních budou chodit nebo v jak drahé postýlce budou ležet, klidně koupit i z bazaru...u dětí je důležitější výchova, možná jsem ze staré školy, ale tvrdím, že hezký tričko dítěti nenahradí lásku a péči mámy..... 😉

drndapetka
28. črc 2010

@natulaaa A taky ještě jeden problém u té postýlky je, že se nemůže dát ke stěně, což u nás nehrozí, mi ji u stěny musíme mít, protože v panelákovým bytě bohužel není v ložnici místo, aby mohla být postýlka v prostoru a byl tak přístup k oboum miminkům a zepředu je zase zvedat je na prd, to chce z boku ☹

drndapetka
28. črc 2010

Holky, a já jsem tady zase asi nejmladší prďoch 😀

vodni
28. črc 2010

@drndapetka 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru