CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
28. črc 2010

@mufinka0 a kde budete travit dovolenou?

1tralala
28. črc 2010

@mufinka0 vy zacnete a ja se pak pridam 😀

mufinka0
28. črc 2010

@pampeliska36 Jasan,..já vím,..Je dobře že jsi šla na kontrolu!! Teď už ti po kapačce nic nehrozí,..jen snad nějakej den po OPU,když otěhotníš, tak se ti začne zvyšovat HCG a ten to může zase spustit,..ale pro mimi to prý není vůbec nebezepčný 🙂 J8 reaguju opožděně, víš.. 😀 Nestíhám, teď jsem v práci sama, tak na koníka můžu až večer a to už je tady vypsáno hafo stran! 😀

mufinka0
28. črc 2010

@pampeliska36 Příští týden jsme doma,..budem se válet a nic nedělat,..aspoň doufám, že nám tcháňata nic nenaplánují 😀 A ten další týden jedeme na Těrlickou přehradu do jednoho penzionku 🙂 To bude teprve relax a žůžo... 😉

lenceslava
28. črc 2010

@natulaaa jojo baštím do příštího pátku,a v uterý si jdu pro injekce a vysypat peněženku,naštěstí mě maminka podarovala desítkou tak budu mít co sypat 😀 (zbytek dala tchyně)

mufinka0
28. črc 2010

@1tralala nééé, já začínám až zářijovou MS 🙂 Takže mám ještě móóóře času 😀 Já si počkám na všecky ostatní a pak to jen uzavřu 🙂

mufinka0
28. črc 2010

@lenceslava 🙂 To se teda máš,.. My budem muset asi tentokrát vzít půjčku ☹ Ale taťka dostane v listopadu nějaké penízky, tak nám to dá a my půjčku hnédle splatíme 🙂

lenceslava
28. črc 2010

@pampeliska36 mě v práci navíc dožrala jedna kolegyně. Říkám že kdyby blbost kvetla tak je u nás ve firmě úplná botanická zahrada. 😀 Už at jsem doma. Ještě příští týden,pak zas týden dovo a pak max 14 dní a nazdar bazar.

mufinka0
28. črc 2010

@lenceslava Myslet pozitivně...... 😀

lenceslava
28. črc 2010

@mufinka no mi taky měli původně v plánu půjčku v bance,jenže pak jsem řekla že se na to vykašlem,že už tak toho máme na splácení moc a že tedy počkáme až u nás bude lepší situace,a na to konto tchyně řekla že nám dají dvacet,a pak jsem se zeptala i mojí mamky a ta řekla že nám těch deset dodá.Jinak by jsme na druhý pokus šli tak nejdřív za dva roky.

lenceslava
28. črc 2010

@mufinka0 jé já zapoměla před tím na 0 hi 🙂 Myslet pozitivně? Unás v práci? Tak jedině pod vlivem. 😀 😀 😀 😀

1tralala
28. črc 2010

@mufinka0 no vidis tak to nam vynde stejne,ja pujdu v srpnu na hp pak se objednam do poradny a v zari zacnu s antiko

mufinka0
28. črc 2010

@lenceslava My toho máme taky hodně na splácení,...no jinak než bez hypotéky bychom domek nespravili, takže... Než zavítáme do banky, tak se domluvíme s rodiči, jestli teda nám to dají,..jinak si to taky asi budem muset nechat odložit. Nedovedu si představit že splácíme další 1000 a já budu doma na nemocenské... to nejde.. 😠

lenceslava
28. črc 2010

@1tralala já jsem nevychovaná Vítej mezi námi děvče.

teckovanaorchidej
28. črc 2010

ahoj holky, tak mi zítra držte palce, jdu na to zprůchodnění v CA. Bojím ☹ ☹ ☹
No teď vás dočtu 😝

1tralala
28. črc 2010

@lenceslava to je dobry 😀

pampeliska36
28. črc 2010

@lenceslava tak botanicka zahrada, jo? 😀 😀 😀

mufinka0
28. črc 2010

@lenceslava 😀 😀 😀 Neboj,..nejsi jediná... U nás to je taky šílený,..žerou mi tam nervy, ale...Prostě musím to vydržet a než se pořád jen deptat,..co bych z toho života měla.. 😀

pampeliska36
28. črc 2010

@mufinka0 jeeeeeeeeeee vy se budete mit urcite strasne krasne o dovolene!!! odpocinek, relax, valendo grando 😀

mufinka0
28. črc 2010

@pampeliska36 😀 No ještě to pěkný počasí jsi tam neuvedla vědmo!!!.................... 😲

lenceslava
28. črc 2010

@teckovanaorchidej v kolik jdeš? Budu tě na dálku držet za ruku. 😀 A neboj,budeš spát.Napiš kdo tě proštouchnul 😀

mufinka0
28. črc 2010

@1tralala Já jdu na HP příští týden jak dostanu MS a v září asi začnu s injekcema. Já jdu do jiného CARU víš a tam mi antiku asi nedají.. 😉

lenceslava
28. črc 2010

Jenže @mufinka0 to je táááák těžký.Já mít zbrojní průkaz,tak se neznám. 😵 🤐

pampeliska36
28. črc 2010

@teckovanaorchidej tak drzim pesti... mne se ta narkoza libila 🙂 zdaly se mi i sny, ktery si teda vubec nepamatuju, ale prej to bylo prvni, co jsem rekla... ze jsem mela kraaaaaaasne sny 😀

mufinka0
28. črc 2010

@lenceslava Na co je ten Diphereline?? A jak dlouho se píchá??? 😲

mufinka0
28. črc 2010

@lenceslava 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pampeliska36
28. črc 2010

@mufinka0 krasne pocasi je na dovolene samozrejmost!!!

mufinka0
28. črc 2010

@teckovanaorchidej Myslíme na tebe!!! 😉

mufinka0
28. črc 2010

@pampeliska36 noooo,..my ho po 2 roky moc neměli právě... 😀

pampeliska36
28. črc 2010

@mufinka0 ten se picha dlouho... od zacatku stimulky az do prvniho UTZ a pak podle toho, jak urci doktor... ale treba jen uz tri dny nejak ob den a je na pozastaveni funkce vajecniku, ne?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru