CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
30. črc 2010

Holky, tak kdyby Vás během stimulky pstihlo ohledně nálad to co mě tak tady je o tom článek a rady 😉 Se mi už udělalo trochu líp 🙂 https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/co-brat-...

mufinka0
30. črc 2010

@natulaaa Natul, teď jsem koukala na hodnoty FSH a normál je už od 1,5... 😲 😲 😲 😲

mufinka0
30. črc 2010

Já si teď uvědomuju, že jsem dost trpěla nespavostí,..špatně jsem spala a usínala vůbec... 😖 😖 To byly jistě taky ty hormony,..a náladovost?? Ha ha ha,..spíš jsem byla plačtivá.. 😅

drndapetka
30. črc 2010

@mufinka0 No já se už te´d vybulela a doufám, že mám vybráno na týden dopředu 😀 Jsem opuchlá jak meloun 🙄

natulaaa
30. črc 2010

@mufinka0 no já nevím mí zas říkali že norma je od 3 do 10,ale ty i tak máš přes 3,ale nechápu jednu věc,tak na jednu stranu ti řekl,že máš hodnoty v pořádku a na druhou ti řekne,žes nemohla ovulovat s takovou hodnotou,tak ti dr fakt melou páte přes deváte 😠 😠 😠 😠 ,

drndapetka
30. črc 2010

Tááák.....zachumlala jse se do deky, udělala si čajík, zakousla se do čokyny a je fajn 😀 ....tak nechápu co ty hormony tak vyšilují, když je tak rozmazluju 😀 Jen doufám, že to se mnou manža do toho ET vydrží 😅 Nebo jestli vyržím já sama ze sebou 😅

natulaaa
30. črc 2010

@drndapetka furt lepší takhle,než jak tam jedna kočka psala,že zvracela 😉 😉 ,to budu raději bulet 😀 😀 😀

drndapetka
30. črc 2010

@natulaaa no to je fakt 😉 jenže opuchlý oči do práce nejsou zrovna v modě 😀 a nechápu jak můžu bulet "jen tak" a nemít k tomu důvod 😕

natulaaa
30. črc 2010

já myslela ,že se jako rozbulíš kvulí nějaké hlouposti,třeba my nemáme máslo 😲 😲 😲 a bulíš 😀 😀 😀 😀 a nebo to příjde jen tak?musíš si třeba na něco vzpomenout néé,že bulíš,nebo fakt néé 😕 ?

drndapetka
30. črc 2010

@natulaaa já nevím, mě stačí, že se na mě manža špatně podívá a je zle 😅

lenceslava
30. črc 2010

Holky já měla při stimulce tedy úplně opačnej problém,byla jsem úplně v pohodě,nic jsem neřešila,fakt to bylo super,i sama sobě jsem si připadala příjemnější.Normálně mi manža říká že jsem pasivně agresivní. 😀

drndapetka
30. črc 2010

@lenceslava tak to tiše závidím, že to tak super snášíš 😕 já byla ubulená a protivná i po "blbým" Duphastonu a to je hormon nijak zvlášť silenj, tak není divu, že teďka to se mnou cloumá 😠

drndapetka
30. črc 2010

Tak a mám v sobě poslední Marvelon, uff 🙂

lenceslava
30. črc 2010

No bůh ví co to se mnou udělá tentokrát.Jdu sebou praštit do pelechu,pááááá

teckovanaorchidej
30. črc 2010

@drndapetka hoj petko, klidně si pobul a vyvztekej a nedělej si výčitky, máš na to nárok, jedná se o vedlejší účinky Diph. Je to tam napsané - emoční labilita. A buď ráda, že choť jde s kámošema a ne s kolegyňkama. Neboj, ještě si s tebou užije. Já to doma inzeruju pořád. Př: můj choť - ty jsi chudinka - jako já po té dilataci čípku. A já na to : neboj, taky budeš, budu mít vedlejší účinky. Někdy to pomůže, někdy mě všechno s..e. Ale mám pocit, že pŘI MÉ první stimulaci s clostilbegytem jsem byla mnohem labilnější než teď. No nic. Mějte se všechny, my se vrátili z hospůdky, tak jsem vás hned skoukla

teckovanaorchidej
30. črc 2010

a poslední Marvelon jsem spolkla už dnes ráno, takže 3.8. Petko čekáme mrchu

kveta
30. črc 2010

Tiež som mávala hormonálne depky cez stimulácie.. stačilo sedieť v pizzérii, spomenúť si na správy a za päť sekúnd som takmer plakala nad osudom irackých civilistov...

natulaaa
31. črc 2010

Dobré ránko 🙂 🙂
@teckovanaorchidej tak emoční labilita joo?hmmm tak to se nechci vidět mě už ted rozbulí uplně a všechno a nas..e každá blbost,to budu pak zrala na chocholouška 😀 😀 😀 ,ještě že je manža tak pracovně vytížený 😀 😀 😀 ,to odnese naš hafík všechno bobek 😢 😢 😀 😀
jinak já se pro dnešek loučím,máme dneska tu oslavu,venku leje,takže super 😠 😠 ,ale máme krytou terasu,tak snad se tam nějak poskládáme 😉 ,tak papa,jdu chystat 😉

esther03
31. črc 2010

natulka, zakusok bol vyborny 😉

drndapetka
31. črc 2010

Zdravím při sobotě 😀

Tak hlásím, že už je mi líp, snad depky nedojdou na večer 😖

Manža došel domů o pů 2, takže celkem brzo 😕 Byl z oslavy nadšený,m dostal novou hru na xbox, tak byl strašn rád, všechno mi popovídal, co se na oslavě dělo, jak dělal porpvé v životě mojito....no rozkecal se tak, že jsme usnuli až ve 3 ráno 😀

drndapetka
31. črc 2010

@teckovanaorchidej No jsem zvědavá na tu mrchu 3.8. 😀 haha, u mě to stopro v tomto datu nebude, ale tak hlavně, aby došla do toho 10.8. než začnu píchat Puregon 😉

drndapetka
31. črc 2010

@natulaaa To se někdo má 😀 tak si oslavičku pořádně vychutnej....taky bych ráda do společnosti, ale není jaksi poslední dobou čas 😠 Ale 7.8. (to už je vlastně příští týden ) slaví moje mamka narozky na chalupě, ta se moc těším jak vypadnu z Brna 🙂

drndapetka
31. črc 2010

@teckovanaorchidej Jinak moc díky za podporu 🙂 Jsem ráda, že nepotřebuju zatím psychiatra 😀

mufinka0
31. črc 2010

@natulaaa Včera už jsem tady nebyla.. No..Ovulaci nemusí mít žena každý měsíc,..stačí trocha stresu, prý i nemoc a není... Tak nevím. Každopádně prý se nemám znepokojovat že jsem 1x neovulovala....Možná ji nemám pravidelnou, nevím,..ale k IVF ji stejně nepotřebuju, takže co! 😀 😀 Řekli mi to hned po prvních výsledcích, že jsem neovulovala,..ale pak když jsme se celkově bavili, tak říkali že hormony byli celou tu dobu v normě. Oni to asi berou tak, že pokud 1x neovuluješ, tak to ještě nic neznamená, víš.. No a to zvýšené LH mi řekl Frgala v Unice dle výsledků co jsem mu donesla víš.. 😉

natulaaa
31. črc 2010

@mufinka0 no jasné nemusí,jednou ,dvakrát do roka je to prý běžné u každé ,že má anovulačníí,já měřila od prosince a v březnu jsem měla anovulační 😠 😠 😀 😀 ,ale od té doby jsem chodila na utz a ovulovala,takže jak říkáš,párkrát do roka se to stane 😉 😉

mufinka0
31. črc 2010

@mufinka0 No já podle UTZ taky ovulovala,..ale tak nechodila jsem každý měsíc.. 😀 Když jsem ale byla v půlce cyklu, tak mi vždycky dr. říkala kdy mi příjde ovulka, nebo že právě asi je..atd.. Proto jsem to tolik neřešila.. 😉 Jen nechápu pořád proč jsem měla jen těch 7 vajuch,..ale asi kvůli tomu že produkoval jen ten jeden vaječník,.. ☹ Nevadí!!! Jsem skromná a stačí mi i to§! Některé ženy nemají ani jeden, nebo už v mládí přijdou o dělohu!..To je teprve neštěstí... ☹

mufinka0
31. črc 2010

@natulaaa 😀 😀 To byla zpráva pro tebe...

natulaaa
31. črc 2010

@mufinka0 v poho já si taky posílám sama sobě 😀 😀 ,já nevím teda,ale mi by 7 kvalitních stačilo,ale kvalitních,já fakt nevím,jak to je,mi říkal,že vajíček mužu mít až 15 😲 😲 ,ale to ještě neviděl fsh 🙄 a myslím,že 15 střelil,to snad ani není možnéé a ani bych to nechtěla,ještě by byly na prd,mi stačí těch 7,8 a z toho by mi 4 mohly zbýt,dvě na zamražení a dvě na vložení 😒 😒 😒 ,víc ani nežádám 😀 😀 ,no uznej chci toho tak moc 😕 😕 😕 😀 😀 😀 😀

drndapetka
31. črc 2010

Tak mě by stačilo 8 vajíček...navíc osmička je moje šťastné čísilko 😀

vodni
31. črc 2010

Ahoj, jsem se včera už věnovala manžílkovi 🙂 Dnes je mi trochu šoufl a bříško pořád cítím, takže nejspíš stále rostou 🙂 jsem zvědavá jak to s nimi pokračuje - zítra jdu na UTZ 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru