CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

mufinka0
1. srp 2010

@lenceslava 😀 Ale netestuj, jestli ti můžu poradit,..o to větší překvapení by to bylo na UTZ 😉 😉 Určo by došlo i na slzičky.. 😵

mufinka0
1. srp 2010

@lenceslava slzičky štěstí samozřejmě!!! 😉

lenceslava
1. srp 2010

@pampeliska36 dobírám,ale beru ho od posledních měsíčků že. A předtím jsme samosebou sexovali,zvlášt když mi doktor řekl že mám krásnej folík,takže jsme do toho pak bušili,tááááákžééééé jsme třeba klidně mohli zplodit.

lenceslava
1. srp 2010

@mufinka0 to je jasný že by byly,

mufinka0
1. srp 2010

@lenceslava 🙂

lenceslava
1. srp 2010

Právě že i mrcha byla tentokrát strašně slabá. No uvidíme v ut.

mufinka0
1. srp 2010

@lenceslava 🙂 Jo to jsi psala,..ale to už jsi ani testovala ne?

lenceslava
1. srp 2010

@mufinka0 to jo,ale třeba to bylo ještě brzo,

mufinka0
1. srp 2010

@lenceslava Manža teď určo bude chtít mít folík, kterého by se dalo využít každý měsíc, co??? 😀

mufinka0
1. srp 2010

@lenceslava Abyste mohli využívat... 😀 😀 😀

luciiiie
1. srp 2010

@pampeliska36 jenom zkus vydržet 🙂 Já testila poprvé hooodně dřív, myslím, že už po týdnu, pak jsem bulela, že tam nic nebylo a při druhým pokusu až myslím 13.den a bylo to tam! Mě to totiž vždycky vycházelo, že jsem měla testit až za cca 17 dní. To už na mě bylo mooc dlouho 😒

lenceslava
1. srp 2010

@mufinka0 😀 😀 😀 😀 no to je jasný.ten by využíval nejmín tak třikrát týdně. 😉

mufinka0
1. srp 2010

@lenceslava 😀 😀 😀 chlap.... a vidíš, teď se ti to možná oplatilo... 😉

lenceslava
1. srp 2010

@mufinka0 no když mi to právě s tím sexem moc nepřeháníme(teda hlavně já) ☹

mufinka0
1. srp 2010

@lenceslava Neboj,..to přijde 😉 😉 Myslím že za to může ten stres v práci, jsi pak večer vyčerpaná... Znám to..o víkendech jsem jak "králí" a chtěla bych furt,..to samé o dovči atd,..ale v pracovní týden dojdu domů večer a nemám chuť.. 😒 😒

mufinka0
1. srp 2010

@lenceslava To je ale prý úplně normální!!!!!! 😉

lenceslava
1. srp 2010

@mufinkao no já doufám že se mi to po té 30 zlepší. Nic holky jdu si zdřímnout,dobrou.

mufinka0
1. srp 2010

@lenceslava 😉 sladký sny

vodni
1. srp 2010

Ahoj kočky, tak je dopícháno !!! Narostly mi tolik, že už se dál píchat nebude, jen dnes večer Pregnyl a OPU bude už v úterý!!!! 😀 😀 😀 Folíky ale nenarostly všechny stejně: 3 jsou jasní (19-20mm), ale u 3 zbylých to není nejlepší - jeden se zastavil úplně, protože je na stejné velikosti jako posledně, a ty dva povyrostly míň než měly, i když i tady se může stát, že ještě poskočí... Ale co vás bude zajímat, objevil se ještě ten vámi slibovaný bonus - jeden folík navíc 😉 Ale protože bude OPU už v úterý, tak už nestihne dorůst. Každopádně, jsem ráda i za ty 3...

teckovanaorchidej
1. srp 2010

ahojte, bóže, zas to nestíhám dočíst,
@vodni gratulace k folíkům, ať jsou v nich mega vejce, ostatní zdravím, petko - nejsi opozdilec, s tou mrchou planý poplach, jen jsem si zašpinila.

lukza
1. srp 2010

@vodni ještě nestrácej naději nakonec jich muže být o hodně více mě tenkrát řekly že jich bude nanejviš 6 na oplodnění a nakonec jich dostaly 12 🙂) oni to někdy ty foliky krásně doženou no jo příroda si to udělá po svém a v kolik pícháš pregnyl?

vodni
1. srp 2010

@lukza Díky holky! Píchám 10tis ve 23h, jako minule. Frgala mi taky říkal, že se ty pomalejší můžou chytnout, tak se necháme překvapit. Každopáídně sliboval, že ty 3 jsouprostě nastopro, a Frgalovi věřím všechno 😝

vodni
1. srp 2010

jo a píšete o MS po Marvelonu, já ji při 1. i 2.IVF dostala vždy 6. den po vysazení.

drndapetka
1. srp 2010

@vodni Jéééé, zlatíčko, gratulka.....budu na Tebe v úterý myslet 😵 To byla teda rychlovka ta voje stimulka 😀

@teckovanaorchidej No , já mám chvílema taky pocit, že mrcha je tu, ale to je jen ten "blbej" výtok, kterej mě straší po těch injekcích 😝

@lenceslava Neboj, nejsi sama, s tím sexíkem jsme na tom podobně 😉 My spolu s manžou spíme jednou týdně...žádný zázrak na to, že jsme spolu teprve 3 roky 😖 Ale za to je ten sexík zase kvalitní 😀 No a taky rychlej 😀 Ale to neva....mám kámošku, co je s klukem taky 3 roky a spí spolu jednou za 3 měsíce 😲 Jsem jí už říkala, jestli ten její je normální, není náhodou gay 😀 protože 25letej kluk by měl mít choutky, nééé

vodni
1. srp 2010

@drndapetka Díky moc! Jo jo, rychlovka, taky jsem si říkala, že jsem si to píchání tentokrát ani pořádně neužila 😝 😀 😀 Ale manžel už se děsí jehly k Agolutinu... 😎

drndapetka
1. srp 2010

@vodni Jéééé, a Ty jsi ani porpvé ani podruhé nepíchala Agolutin?

vodni
1. srp 2010

@drndapetka Agolutin se píchá po OPU a sama si ho nepíchneš. U prvního IVF jsem jezdila ke své doktorce, protože se manža při pohledu na jehlu odporoučel k zemi 😀 Prá že něco tak dlouhého mi do prdele přece zapíchnout nemůže 😀 😀 😀 Takže jsem každý den ráno vstávala a jezdila kam se dalo na píchanec (o víkendu jsem se domluvila se sestřičkou v Unice). Jenže byl to strašný stres, pořád vstávat a jezdit kamsi, takže teď jsem mu řekla, že tentokrát prostě musí!

drndapetka
1. srp 2010

@vodni No tak to jsem zvědavá na toho mýho 😀 Zatím píchá dobře, tak jsem zvědavá jak se vytáhne na Agolutinu.....ono není zrovna moc lehký Agouš píchat, je to olejovka, myslím, takže se pouští pomaličku že? Já jich už nadostávala do zadku, když mi nedocházely měsíčky 😝 To byla jediná jistota, že to po něm dostanu. Právě proto mě celkem překvapuje, že když jsem jí jí dostávala na vyvolání menses, tak si ho budu teď píchat na udržení mimíse 😕 Zdá se mi to nelogický 😖

drndapetka
1. srp 2010

@vodni Minulý rok se mi po Agolutonu podařilo otěhu 😨 To byla záhada Ti povím.....šla jsem k mudr s tím, že jsem 65DC a mrcha nikde, tak mi píchli Agolutin a že to do 14dní dostanu ( ale já byla zvyklá, že po něm mrcha došla do 5ti dnů ) . No a my mezitím odjeli do Paříže na líbánky a mrcha nikde....po příjezdu taky nikde.....už to bylo 15 dnů, tak jsem letěla znovu na gyndu, že se mi to asi změnou prostředí nerozjelo 😅 On mi píchl další Agolutin, vzal krev a na další den šok 😨 Telefon od doktora, že mám hcg 14 a že jsem asi těhotná, pravděpodobně 7-10 dní po oplodnění 😲 Chápeš...já sama do teďka ne, ale byl to tenkrát zázrak....

vodni
1. srp 2010

@drndapetka ono to tak působí, když nedostaneš MS a nevíš jestli jsi těhotná, tak se říká, že agolutin MS buď uspíší nebo těhu podpoří. Jo, je to olejovka, takže docela nepříjemná. Sestřičky radily píchat, resp. vypouštět hodně pomalu a pak chvíli masírovat. Jedna sestra, ke které jsem posledně jezdila mi to i píchala tlustší (fuj) jehlou, protože mi říkala, že tou tenkou je to sice lepší na píchání, ale zase se tam ten olej tak jakoby rozprskne do stran a může to víc bolet potom. No mi to bylo jedno jakou jehlou píchá, hlavně, že jsem na to neviděla 😀 Dnes jsem ty stříkačky a jehly donesla manželovi, že tentokrát je to na něm, moc nadšeně se netvářil 😎

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru