CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lenceslava
1. srp 2010

@lena5 to jste toho zvládly tedy hodně za tak krátkou dobu.

lena5
1. srp 2010

@lena5 ta minimálka by se mi v unice moc nevyplatila,máme to skoro 100 km.To bych na ni jela radši do OL.Já od nich chci ten 4 pokus a pak bych našla jiný car.

soni1
1. srp 2010

Dnes som 11 deň po KET!
Vkladali mi jedno 4-bunkové a jedno 7-bunkové embryjko. Ale môže tam byť nejaká ryha?

soni1
1. srp 2010

Akože aké staré boli embryjká?

lena5
1. srp 2010

@soni1 takže byly zhruba třídenní,to už by mohl být pozitivní test,říká se že 12 den je takový přelomový a testík by už měl být pozitivní.Ajsou holky co už mají // 9 den.držím pěsti.

lenceslava
1. srp 2010

@lena5 a kdy máte začít? třeba by jste mohli zkusit konzultaci v jiném caru,jen se zeptat na jiný názor, za to nic nedáš.

soni1
1. srp 2010

A tá ryha na to teste? Lebo to ma tak zneisťuje, ale to podľa manžela.

lena5
1. srp 2010

@lenceslava no počítáme že by jsme v září jely na krev.Chtějí zkusit stimulaci gonalem,že prý jsou po něm lepší vajíčka.Doted jsem si píchala vždycky menopur.Tak nevím no moc už nedoufám že by se to povedlo.

lenceslava
1. srp 2010

@soni1 zkus test za dva dny.

lena5
1. srp 2010

@soni1 a jaký jsi měla testík?značka a citlivost?

lenceslava
1. srp 2010

@lena5 já být tebou zkusím tu konzultaci jinde. V olomouci je taky nějaký car tak tam zajdi a optej se.

lenceslava
1. srp 2010

Dobrou noc děvčata.

lena5
1. srp 2010

@lenceslava dobrou

soni1
1. srp 2010

@lena5
Značka: Rapi Clear Classic, citlivosť 10.

lena5
1. srp 2010

pokud by to nechytlo hcg tak by se tam určo žádná rýha neudělala,tak věř že to dopadne dobře a zkus si testík udělat za dva dny znovu,kup si mamatest ten bývá nejistější.

soni1
1. srp 2010

Uvidíme ako to dopadne. Bojím sa, ale nádej ešte stále je. Ešte raz ďakujem za rady a ozvem sa v každom prípade. V stredu idem na krvičku. Ale bruško ma bolí stále ako na menzes.

mufinka0
1. srp 2010

@vodni Ahojík, ne ten estrofem jsem neměla,..mě prý držel tu sliznici Utrogestan,..tak nevím! Ale mrchu jsem stejně dostala, tak nechápu jak to teda fungovalo.. 😕 😕 No asi nijak! Právě mi to bylo dost nepříjemný to zavádění,...no,..jak jsem začala špinit tak mi řekli ať ten Utroš polykám,.. Já pokaždý co jsem ho měla polykat tak jsem myslela že se pozvracím!!! Protože jsem si představila, že nejdřív jsem si to strkala "tam" a teď to mám polykat pusou,..fůůůj!!! Navíc to má takovou specifickou "vůni"... 😀 😀 😝 😝 😝

mufinka0
1. srp 2010

@pampeliska36 🙂 No snad budu spkojená a hlavně těhotná... Ale úspěch mi nezaručí jak Repromeda tak ani Unica na 100%... Takže teď je to v rukou "tam toho nahoře"... Uvidíme.. 🙂 Jsem sama zvědavá, jak bude probíhat stimulka v jiným centru, to víš že jo 🙂 Bude to něco jinýho,..no snad to bude v pohodičce. Já už jsem to s tebou vymyslela jinak,...já si půjčím od neteře notebook na dovču,..abych mohla 11.8. nakouknout na výsledek!!!!! 😅 😅 😵 😵 😀 😀 Zvědavá jsem jako vopice, co?? Nééé, si dělaám srandu, ale je tam wifi připojení zdarma, tak toho využijem,..no a zároveň,.....se dojdu na tebe podívat 🙂 Tak pa, jdu spát... 😉

mufinka0
1. srp 2010

@soni1 No Mamatest 25 je podle mě citlivost až od nějakých 25 jednotek,...Tan Rapid 10 by měl být citlivější... Někomu se zvedají hormony hodně pomalu,..naděje umírá poslední 🙂 Zkus testit za ty dva 2 dny jak říká Lenceslava.. 🙂

mufinka0
1. srp 2010

@soni1 Hlavně ti to moc přeju!!!! 😉 😉 🙂

soni1
1. srp 2010

@mufinka0
Ďakujem. No stále pociťujem bolesti na menzes.

drndapetka
2. srp 2010

@soni1 Ahojky, jestli můžu poradit-těhotná jsem byla 2x a být Tebou tak netestuju Rapi Clearama, bohužel dělají i falešné výsledky 😔 Kup si mammatest, to je jistota 😉 Držím pěstičky!

drndapetka
2. srp 2010

@mufinka0 Naděnko, Utrogestan je docela slabý oproti Agolutinu, je dobře, že ses rozhodla pro injekce 😉 Agolutin jistojistě miminko udrží 😵 I já v to pevně doufám. Při tom zamlklílm těhu mě dali taky jen Utroš a myslím si, že kdyby mi píchli injekce těhu mohlo vydržet....ale to je kdyby kdyby....Teď už to bude dobrý 🙂

drndapetka
2. srp 2010

@mufinka0 navíc pp Utrošu při polykání hrozná únava 😝 a o zavádění nemluvím - to je vážně nechutný, nehygienický a pak to bílý co teče 🤐 raději pomlčet 😀

drndapetka
2. srp 2010

Tááák....a já mám 7 injekci v sobě...takže první balení Dipherelinu je fuč 😀 Tu krabici doufám můžu vyhodit, ať mi tu nestraší, že jo? 😕

Jinak ráno jsem se probudila totálně splavená jako bych se koupala v potu 😝 Včera jsem si umývala vlasy, tak můžu znovu 😠 Ale jinak si tu stimulku holky vááážně užívám 😀

drndapetka
2. srp 2010

Holkýýý pomooooc.....jsou křeče do lýtka normální? 😲 Už po druhé od včerejšího večera 😝 Jestli je to při stimulce o.k., tak co na to dobrý? Hořčík? 😅

pampeliska36
2. srp 2010

dobre ranko kocky 🙂
@drndapetka ani nemluv, taky jsem se dneska probudila nejaka splavena 😨 jj na krece je dobry horcik a mel by ti zabrat skoro hnedka. muj tatka s tim mel taky problemy a pak mu to ustoupilo. 😉 krabici muzes urcite vyhodit... teda ja ji taky vyhodila

@mufinka0 ahoj nadi... no teeeeeeeeda. a kam jedete na dovolenou? jo a budes tehotna! 😉

@soni1 taky bych zkusila mama test... vsichni pisou, ze jsou nejlepsi. drzim pesti!!!
@lena5 no teda... asi bych zkusila konzultaci v jinem CARu... je desny, ze ti tu skutecnost o tvych vajickach rekli az pri posledni konzultaci, respektive auditu... hrozny ☹ a kolik jsi tech vajicek vzdycky "snesla"? a oplodnovaly se dobre?

luciiiie
2. srp 2010

Ahoj....
@lena5 no tak to je mazec...to vám řekli teda brzo..a nedělali vám třeba ještě genetiku nebo tak? Manželovi dělali tenkrát hned na začátku a mě potom dělali po prvnín nezdaru a čekala jsem si 2 měsíce na výsledek. Mám pocit, že mi to tenkrát vysvětlovali tím, že kdyby byli špatně geneticky sladění, že by se dál nevyvíjeli...ale fakt si nejsem jistá, protože to je celkem dlouho a ať tu nemelu nějaký hovadiny 😒 Každopádně bych taky zkusila aspoň jen konzulačku v nějakým jiným CARu, aby Ti řekli nějakej názor...ale taky bych trvala na 4.pokusu, žádnou minimálku... a dárce chcete zkusit sami? A o dárkyni jste třeba nepřemýšleli? Víš, jako taky pár tvých a pár darovaných vajíček. Těžko radit... je mi líto, že máte tak špatné zkušenosti. ☹ ☹

luciiiie
2. srp 2010

@drndapetka Peti jj, hořčík. Já to mívám taky často...dneska mě to zrovna chytlo k ránu, jsem se musela posadit a narovnat si nohou ručně, protože to bolelo jak sviňa ☹ Gyndr mi napsala 2 tablety magnézka denně.

luciiiie
2. srp 2010

@pampeliska36 jak je maminko? 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru