CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lukza
2. srp 2010

@soni1 a kdy jsi píchala poslední pregnyl po KETu? jestli chceš tak kukni ke mě do albíka musíš ale koukat pořádně mám tak všechny testy a ten první je 11po pohlavním styku kdy došlo potom k oplodnění nevím ale už na tom prvním je uplně slaboučká a je to test s citlivosti 25

pampeliska36
2. srp 2010

@luciiiie 😀 😀 😀 dobre! sem tam mi zaboli v brichu a citlivejsi prsa, ale citim se dobre 😉 uz jsem 6 den po ET... to je MASAKER 🙂

luciiiie
2. srp 2010

@pampeliska36 tak to je dobře, že je ti dobře... hlavně se z ničím nerozčilovat a nečíst si na netu voloviny a nic nehledat! 😉 Vždycky vyjedou jen špatný věci a to je to poslední, co teď potřebuješ. Jáááá se tááák těším, až budu ve středu ráno netrpělivě nakukovat až nám ohlásíš // 🙂

pampeliska36
2. srp 2010

@luciiiie ale az pristi stredu 😀 😀 😀

lukza
2. srp 2010

@pampeliska36 už se ti to krátí co ? moooc držím pěstičky aby jsi našla krásnéé // jak dálnice

blazenkaa
2. srp 2010

ahojky holčičky omlouvám se že vám sem lezu ale mohly by jste mi říct jestli 10 den bez dne transféru se už hladina HCG v krvy pozná

pampeliska36
2. srp 2010

@lukza jojo krati... ale ted to uz moc neutika. do ET to se porad neco delo a ted to je nekonecne... 🙂 dekuji moc! doufam, ze tam budou... moc bych si to s manzou prala... ale to asi kazdej 😀

a co u vas noveho? co luky? roste jak z vody, co?

pampeliska36
2. srp 2010
pampeliska36
2. srp 2010

@blazenkaa jsou tam rozepsane ruzne priklady... tak si to tam muzes hezky najit 😉

blazenkaa
2. srp 2010

@pampeliska36 moc ti přiji aby ti to dobře dopadlo a moc ti děkuji

pampeliska36
2. srp 2010

@blazenkaa i ja tobe preji!!! a uz jsi testovala?

drndapetka
2. srp 2010

Tak jsem se krásně dospinkala....dneskamám volníčko 😵 Manžílek mi slíbil, že dneska nepůjde na byt a půjdem vybírat do města tapety do ložnice - jsou tam totiž dost křivý zdi na bytě, tak to chceme zakrýt fikaně 😀

lukza
2. srp 2010

@pampeliska36 Luky roste neskutečně rychle je to strašné jak to utíká už má pul roku a připadne mě nedávno co jsem nečekaně našla // na testu.a jinak se máme dobře oučko je zdravé ale asi nás začínají trápit zoubky ale jednou to přijít muselo bez zoubku být nemuže že ale stále sem žádný nenašla 🙂)

pampeliska36
2. srp 2010

@drndapetka cau sipkova ruzenko 😀

lukza
2. srp 2010

@drndapetka to je dobře že pujdete spolu po nákupech pěkně si to užíte a odpočin si u toho 🙂)

blazenkaa
2. srp 2010

@pampeliska36 ne ne myslím si že krev je jistejší nežli test

pampeliska36
2. srp 2010

@lukza to se rika, ze kdo najde prvni zub ma slibene saty... nebo tak neco, ze? 🙂 tak super, ze jste to ousko vylecili a uz je HEJ.

drndapetka
2. srp 2010

@pampeliska36 kočenko, cilivější prsa 😵 to je tak faaaajn, tak ať jsou ještě víc citlivé 😀

drndapetka
2. srp 2010

@lukza děkuji 🙂 Jen doufám, že přežiju to vedro 😝

pampeliska36
2. srp 2010

@blazenkaa a ty nemas stanoveny termin ze sveho CARu o testovani? u nas je stanoven termin a pak se jde az na krev... to bych se nacekala jak svina 😀 ale holky v jinych tematech psaly, ze si samotne skocily nekam na placeny odber krve a tam jim to zjistili, jak vysoke maji HCG z krve... taky moznost

pampeliska36
2. srp 2010

@drndapetka no dneska bude pekelny vedro... UF. a kam pujdete vybirat tapety? kamoska mela taky tapetu jen na jedne stene a mooooooc hezkou... tedka se uz delaji tak krasne tapety... uplne jsem koukala, to neni jak driv. vsichni jsme meli v pokojickach stejnou tapetu 🙂

drndapetka
2. srp 2010

@lukza Ouška jsou hrozný trápení, znám to, taky jsem s tím od narození až do nástupu do školy měla problémy 🙄 😝 A zoubky rychle vyrostou a bude to za Váma 😉 Mě třeba trápí ještě teď osmičky 😀 😔

blazenkaa
2. srp 2010

@pampeliska36 tam co chodím já mají 14 dní dovoelnou tak že se pak objenám jnak chtějí aby se netestovalo a oni si udělají test sami .Podle té tabulky by jsem měla mít asi 119 HCG V KRVY

pampeliska36
2. srp 2010

@blazenkaa ajooooooooooooooo... tak to chapu!!!

pampeliska36
2. srp 2010

@blazenkaa dobra tabulka, co? je to tam pekne rozepsane 🙂

drndapetka
2. srp 2010

@pampeliska36 já bych chtěla vynilovou, ona je pevnější....možná i s nějakým vlysem, ať to vytvoří trochu 3D nádech 😀 Vůbec netuším, kde tady v Brně něco takovýho prodavají, to měl za úkol zjistit manža.....Ale do obýváku máme za sedačku ( zelená ) vybranou tuto tapetu:

http://www.tapetyzlin.cz/Tapety-Lars-Contzen-62...

No a do ložnice chci fialkovou, ale na netu nic pěknýho nemají 😒

lukza
2. srp 2010

@pampeliska36 jj říká se to ale to bych si ty šaty musela koupit stejnak sama 🙂

@drndapetka mě tak před měsícem začala rust 1 osmička teprve ale vylezla jen trochu a zase se to zastavilo asi sem to chytla tedka abych věděla jak se m´bude ALuky cítit když se budou drat ven já si teda myslím že to jsou zoubky uvidíme zda něco na mně vykoukne ono se ale aji říká že zuby bolí i když nelezou že vevnitř se už to prostě pomalu chystá.
vedro přežiješ a krásně si nakoupíš

blazenkaa
2. srp 2010

@pampeliska36 ty jsi mi tu tabulku sama posílala .
Kolíkátej den jsi ty

pampeliska36
2. srp 2010

@drndapetka pekna. taky moc nevim, kde se daji koupit nejake tapety 😨

pampeliska36
2. srp 2010

@blazenkaa ja vim... jen jsem to jeste konstatovala, ze je to dobra tabulka 😀 ja jsem po prodlouzene kultivaci a 6 den po ET

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru