CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
4. srp 2010

Tak ještě hodinu..... 😝

pampeliska36
4. srp 2010

BAAAAAAAAAAAAAAAAAAF 🙂 ja byla na vychazce 😀 to vis... jedina doba, kdy muzu vyrazit nekam ven... 🙂

holky myslim, ze naty je v jinem tematu... toto se ji zdalo nejake neuprimne tema nebo co... ja nevim! asi jsem ji nastvala, ze jsem napsala, ze nechci slyset zadne negativni zpravicky ☹ ☹ ☹

teckovanaorchidej
4. srp 2010

chjo,sou věci
🙂 holky, nalila jsem si už druhou dvojku bílého a je mi fajn 😀 😀

pampeliska36
4. srp 2010

taky jsem si dneska nakoupila tehotenske testy... MAMATEST nebo jak se to jmenuje... to je byznys... takovy dva prouzky papirku a 39 kc... nechapu, ze jsem to nevymyslela... mohla bych si to patentovat a mela bych z toho dozivotni vyvar 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

pampeliska36
4. srp 2010

@teckovanaorchidej to ti schvaluju... takova druha dvojka dobreho bileho.... hmmmmmmmm

pampeliska36
4. srp 2010

@drndapetka hele a kde mas tu praci? je to v nejakem obchodnaku? ze chodis i o vikendu? 😉

teckovanaorchidej
4. srp 2010

@pampeliska36 nechceš to prubnout?
moje kamarádka 7.den po ET měla čárku, malou, ale zřetelnou, čekala dvojčata, pak jedno zamlklo, taď má malýho lumpa

teckovanaorchidej
4. srp 2010

@pampeliska36 tu druhou už asi nevypiju, zchvátilo mě vedro, težkne mi hlava a táhne mě to dozadu 😖 😖 😖

drndapetka
4. srp 2010

@teckovanaorchidej Nepřemlouvej ji 😀

luciiiie
4. srp 2010

@pampeliska36 už máš testy joo? No počkej...teď tě budou svrbět ruce...

lenceslava
4. srp 2010

@drndapetka tak tak žádné přemlouvání 😀

pampeliska36
4. srp 2010

@teckovanaorchidej nene ja mam clovece strach 😨 ja jsem posera jak svina! vidim to fakt az na tu nedeli a to nejdriv...

pampeliska36
4. srp 2010

@luciiiie jojo nakoupila jsem testy. ted se tady na me smejou... ale ja se jich teda dost bojim! 🙂

drndapetka
4. srp 2010

@pampeliska36 koukej, jakmile je řeč o testování, tak se tady všichni slítávají jak supy 😀 😀 😀 Nedej se 😀 😀 😀

Jo, jinak máš IP 🙂

teckovanaorchidej
4. srp 2010

@pampeliska36 no, děvče, já bych se teda asi taky dost bála, si myslím, dělej jak rozumíš. 🙂 🙂

pampeliska36
4. srp 2010

@drndapetka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 strach porad prevazuje nad chticem 😨

drndapetka
4. srp 2010

@pampeliska36 Myslím, si že si Naty napsala všechno dobře, neboj 🙂

pampeliska36
4. srp 2010

@teckovanaorchidej to je mor 🙂 jediny, co jsem si fakt rikala pred celou tady tou "atrakci IVF", ze si nedovedu predstavit tu dobu, kdy cekas na ten vysledek... a rikala jsem si to spravne. i ted si nedovedu predstavit treba ten zitrejsi "cekaci" den 😨 😀 jsem jak v cekarne, kde jsou dlouuuuuuuuhe cekaci doby 😀 😀 😀

drndapetka
4. srp 2010

@pampeliska36 Jojo, to znám 😔 Hele, až budeš připravená, jako budeš cítit "tak a teď", tak to prostě udělje, i kdyby Tě to popadlo v noci....no ráno je to sice nejlepší, ale po ránu by jsi ty // nemusela tak dobře vidět s těma zakysanýma očima 😀 Nebuuuuuuj, to zvládneš, jsme tu s Tebou a fandíme těm Tvým samurajům......vždyť už Ti tady dýl jak týden držím pěstičky, už pomalu necítím prsty 😀

pampeliska36
4. srp 2010

@drndapetka no jo no... ono je to tezky. treba tedka dva dny po sobe mam fakt pozitivni naladu a rikam si... to je prece jasny, to musi vyjit... jsem prece tehotna.... pred tim.... nejakej den jsem si rikala, ze to proste neni mozny... neco takovyho a tak to vali porad jak na houpacce. porad ty pozitivni prevladaji a ja jsem takovy i hodne optimista a dost smejici se clovek 😀 ale proste ty okamziky tam jsou...

pampeliska36
4. srp 2010

@drndapetka 😀 😀 😀

pampeliska36
4. srp 2010

@drndapetka hele peti a treby ty momentalne... dovedes si tu dobu predstavit? jak to bude, kdyz ti je tam ty tvoje bojovnicky nejvyssi kvality (samozrejme!!!) soupnou? 😉 ja jsem si to treba vubec nedovedla predstavit!

teckovanaorchidej
4. srp 2010

@pampeliska36 tě docela chápu, můžeš to "ochcat", zajdi si na biochemku jako samoplátce na hCG test z krve, v den TT a pak jen zavolej o výsledek a víš. Já to docela vážně zvažuju, protože TT jsou ORIENTAČNÍ, můžou být falešně negat - brzy, falešně pozit - Pregnyl atd.

pampeliska36
4. srp 2010

hele ja jsem fakt prdla!!! 😀 niiiiiiiiiic odrezat hlavu a dat ji jeste na tyden do policky a zavrit dvirka

teckovanaorchidej
4. srp 2010

@pampeliska36 taky na to už ve svém věku nebudu mít nervy, pokud ovšem u mě vůbec bude nějaký ET, ale ještě doufám, za ty prachy 😎 😎

pampeliska36
4. srp 2010

@teckovanaorchidej nad tim jsem taky premyslela, ze to tady spousta holek dela... ale sama sebe v te situaci si uz VUBEC nedovedu predstavit..... jakoze:
"Dobrý den, já jsem Denisa..... a jsem teda úplně na nervy, protože čekám, jestli jsem těhotná a potřebuju vzít krev a zjistit mám nějaké HCG"..... (podotýkám, že mi braní krve dělá dost problémy a jsem schopna i omdlýt 😀 😀 😀
a paní na to: "No tak pojďte si dál." (samozřejmě, to se bude odehrávat v čekárně - v úplně narvané k prasknutí, kdy budou všichni lidi poslouchat...(
já pujdu do ordinace, kdy omdlým a udělám jim tam scénku...... a paní mi NASRANĚ řekne: "Zavolejte si zítra."
a já přes tu svou nervozitu na to samozřejmě zabudnu.....
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

pampeliska36
4. srp 2010

@teckovanaorchidej samozrejme bude u tebe ET... to tam za tebe nikdo dobrovolne nepujde 😀 😀 😀

drndapetka
4. srp 2010

@pampeliska36 Nedovedu si to představit, berunko 😒 O to hůř, že budu doma na neschopence a budu moct vylítnout každý den z hnízda jen na 4 hodinky...to je na pročištění hlavy dost málo-teda aspoň pro mě ☹ Ale tady s Váma to zvládnu, vy budete moje nejhlavnější opora 🙂 U mě navíc je ještě dost blbé, že v té době, co budu "čekat" tak ještě nebudeme ve svým bytečku, ale pořád v bytě tchýně, která tam sice nebydlí, ale je tam s náma manželův mladší brácha, se kterým nemáme moc dobrý vztahy, a už jen to, že tam je , tak ta jeho přítomnost mě znervozňuje....vzpomínám na to, jak jsem byla loni těhotná a pohádala jsem se s ním kvůli nějaké blbosti ( myslím kvůli počítači ) a pak jsem se strašně moc klepala a na druhý den jsem začala špinit, takže mám takové trošku smutné vzpomínky .....Ale teď už to snad bude o.k. 🙂

drndapetka
4. srp 2010

@pampeliska36 Hele, nemáš nějakou kámošku, která je zdravotní sestra? Ta ať Ti to nabere a dá do laborky. Já bych třeba mohla říct mé sestře, ale vzhledem k tomu, že oni tu krev musí psát na sebe, tak to ona pro mě neudělá, protože by se jí kolegyně v práci ptaly, proč si nechává jako zjišťovat hodnotu hcg 😀

lollipopp
4. srp 2010

ahojte babulky.... mozete mi prosim prosim niekto poradit???? som velmi nestastna ☹ potrebovala by som si vypocitat v kolkom tt mozem byt, ked som bola na KET 7.7.2010 - to jest do dnes 28 dni - teda rovne 4 tyzdne, ale kolky tt mozem byt? Vkladali mi jedno 5 a jedno 4 bunkove embrijko.... prosim o radu a vas nazor, ci by sa uz v tomto stadiu dalo nieco vidiet na UTZ, pretoze dnes mi ho sice robili, ale bolo vidiet len gestacky vacok a doktor mi povedal, ze ak do pondelka sa tam neobjavi embrijko tak musim ist na reviziu 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 poradte mi prosim.... snazime sa totiz o babo uz 3 roky a teraz sa nam konecne podaril 3.KET. bola som z tohoto vsetkeho tak v soku, ze som sa na ziadne otazky nezmohla..... vopred vsetky pekne dakujem....... 😔

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru