CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lenceslava
4. srp 2010

Tak takovéhle počítání já nechám jiným.

drndapetka
4. srp 2010

Tak já padááááááám domůůůůůůů 😀

pampeliska36
4. srp 2010

@drndapetka baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 😉

lollipopp
4. srp 2010

@drndapetka dakujem... no tolko zleho co som uz ja za 3 roky zazila je raz vela 😢

pampeliska36
4. srp 2010

ja jdu ke sve 986 strankove knizce 😀 😀 😀 uz jsem skoro v zaveru... holky tak se mejte... jooooooo a zitra!!! zitra uz budu 9 den od ET 😀 😀 😀

copak asi ta vodni??? doufam, ze nam semka zitra hodi dobre zpravicky o vyvoji embryjek!!!

lenceslava
4. srp 2010

@vodni ale dneska nepsala nebo jsem ji přehlídla? @pampeliska36 já se těším že si přečtu twilight zatmění a rozbřesk.Ajak budem s manžou chodit do kina,naposledy jsme byli na Počátku s Leonardem a můžu jen doporučit.Fakt se mi ten film líbil.

teckovanaorchidej
4. srp 2010

hallo - kde jste všichni?

drndapetka
5. srp 2010

Dobré ranko kočeny 😀

Tak já opět už v práci do osmi do večera, ale čeká mě prodloužený víkend, jupííííí 😀

Jen teda neuvidím 3 dny manžela, to zas pro mě bude utrpeníčko 😢 Jsem takovej závisláček trošku 😀

@pampeliska36 Denisko, měla jsem dneska o Tobě v noci sen. Nechám si ho pro sebe - jen řeknu jedno - sny se mi plnííííí 😵

pampeliska36
5. srp 2010

@drndapetka ahoj peti a dobre ranko... ja jsem vstavala brzo a pak jsem si jeste na chvilku dachla 😀

pampeliska36
5. srp 2010

holky ja se dneska potim jak svina... a to neni ani takovy vedro 😀 😀 😀

drndapetka
5. srp 2010

@pampeliska36 to víš, hormony dělaj svý 😵

pampeliska36
5. srp 2010

doufam, ze nam semka dneska hodi vodni nejaky dobry zpravicky!!! uz se tesim 😀

pampeliska36
5. srp 2010

@drndapetka a jak je v praci? dneska posledni a pak vikend! to je super, ne? navic oslavicka, to bude super relax!

drndapetka
5. srp 2010

@pampeliska36 No mohla by nám už něco o svých miminkách odtajnit, že? 😨

Jj, dneska v osum to zapíchnu a jedu za rodinkou do Vyškova 😉 Pak už mě čekají jen 4 pracovní dny, od 13.8. mám dovču a 17.8. jdu na ten UTZ ( to už je za 11 dní 😲 )

drndapetka
5. srp 2010

@pampeliska36 Dneska mě ten píchanec do bříška celkem bolel 😢 Nevím proč, manža to dělá pořád stejně 😒 Povídal mi, že to bříško mám prý asi už citlivý ☹

drndapetka
5. srp 2010

A to byla teprve 10tá injekce...jenom 😖

pampeliska36
5. srp 2010

@drndapetka tak zkus si to mazata heparoidovou mastickou... ja to tak delam na zadku, protoze ten teda pekelne boli 😨 neboli vubec, kdyz mi to tam picha, ale citim to proste tedka behem dne, ze ty speky tam jsou takovy bolavy ☹

no jojo... vodni uz urcite musela volat... je to v pracovni den od 10 do 11... no my jsme zveeeeeeeeedavi!!! 😀

vodni
5. srp 2010

Čau kočky! Včera jsem tu nebyla, lenošila jsem 😉 A teď už od rána dočítám, drbny jedny 😀 ET mám už zítra, prodloužená kultivace se opět nekoná, protože na ET vypadají jen 2 embryjka. Ale na dvajčata to stačí 🙂

vodni
5. srp 2010

Mám nějak zmatek, kdo se mě na co ptal a na co všechno jsem chtěla reagovat, tak se omlouvám, jestli neodpovídám tomu, kdo se ptal 🙂)) @mufinka0 ohledně cen - psala jsem to na straně 651. @pampeliska36 mrchu po ET drží Agolutin+Estrofem, mrchu prý dostat nejde dokud se obojí nevysadí. A v od zítřka tě ještě chytnu na té // čekačce 😉

vodni
5. srp 2010

@drndapetka taky jsem si na převážení injekcí pořídila neoprénovou termotašku na láhve 😀 Hele, sice máš víc injekcí, ale buď ráda - dlouhý protokol je obecně úspěšnější, ten krátký co máme s lenceslavou se dává až jako alternativa, když dlouhý nezafunguje tak, jak se očekává...

drndapetka
5. srp 2010

@pampeliska36 hepa....co? 😨 takovou mastičku neznám, slyším poprvé 😀 a pomáhá to, jo? normálně v lékárně bez předpisu? kolik koštuje? 😀

@vodni Určitě to stačí, budu držet zítra pěstičky, moc moc moc 🙂

drndapetka
5. srp 2010

@vodni já vím, že je dlouhý protokol úspěšnější, já to vydržím......zatnu zuby 😉

pampeliska36
5. srp 2010

@vodni ahooooooooooooj... uz zitra? teeeeda to me fakt chytnes v te moji cekarne... priprav se ale na to, ze jsou DOST dlouhe cekaci doby a to jsem teda objednana 🙂 😉
to nevadi... jak rikas! na dvojky to staci! urcite to budou bojovnicci 😀

mufinka0
5. srp 2010

Ahoj holky,..mám na vás dotaz... Už nějakou dobu mám jinou MS než jsem mívala dřív. Nevím čím to může být,.. Dřív jsem měla MS rozdělenou cca do 5ti dnů, ale teď šíleně krvácím 2 a 3 den a pak už jen špiním. Je to ale zvláštní (asi vám to bude připadat nechutný, ale musím to napsat), mám dost jakoby vodnatou krev. Prostě řídké a někdy s kousky sliznice. Říkala jsem to doktorům,..už asi třem, ale oni že je to normální, že každá to máme jinak a nějak. Jenže oni neposlouchají, že já to tak ještě cca před 2 lety neměla. Je pravda že se to změnilo po tom těhu a to jsem byla tenkrát 2x na revizi dělohy v 1 týdnu,..možná je to způsobeno tím. Jen se bojím aby se mi to embryjko tam vůbec mohlo zakousnout,..aby ta sliznice nebyla nějaká divná no... Vždycky při MS si na to vzpomenu... Na HP jdu nakonec až zítra páč ta pořádná MS se mi rozjela až včera večer a to nevím jestli můžu počítat jako první den.. Můžete mi poradit, jestli třeba někoho neznáte kdo by to měl tak jako já a jestli je to normální.. Děkuju. 🙂

pampeliska36
5. srp 2010

@drndapetka Heparoid - 38 kc 😀 no nevim, jestli to funguje, ale nic lepsiho bez predpisu neni 😨 tak si to tim mazu... 🙂

pampeliska36
5. srp 2010

@mufinka0 ahoj nadi tak to ti teda vubec neporadim. ☹

mufinka0
5. srp 2010

@vodni jj,..děkuju! Tak to je teda mazec za ty doplatky! 😝 😝 😝 No,..snad to nebudu mít až tak horký...

mufinka0
5. srp 2010

@pampeliska36 🙂 Ahoj,..nevadí... Myslím na to vždycky až to přijde víš...celý měsíc si na to nevzpomenu až teď.. 🙄 Jak je???

pampeliska36
5. srp 2010

@mufinka0 vyyyyyyborne 🙂 jen to cekani je straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasny!!! 😀 😠

mufinka0
5. srp 2010

@pampeliska36 😀 😀 😀 No hele,..už jen 3x se vyspíš a budeš testovat!!!! 😀 Jsi statečná,..to vydržíš!! 😉 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru