CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
5. srp 2010

@vodni ahááá, tak to teda koukám 😕 Ono je to pro mě hrozně pohodlná, zvlášť když mám mrchu a není po ruce sprcha ( třeba v práci ). Je teda pravda, že se u mě cca 3x do roka vyskytnou kvasinky, ty vždycky vyléčím Canesten tabletkama, který zavedu a mám klid. Myslím si, že ty záněty ale nemám z toho a že je nemívám zas tak často, aby to nějak vadilo....no nevím....

drndapetka
5. srp 2010

@kveta No jsou vlhčené buď aloe vera nebo heřmánkem

drndapetka
5. srp 2010

Holky, a myslíte, že je možné, aby mě bolely vaječníky už teď po tom Dipherelinu? Nebo si myslíte, že to mám z té probíhající mrchy? 😕 Dneska od rána, když se prudce pohnu, tak dostanu buď vlevo nebo vpravo křeč 😠

pampeliska36
5. srp 2010

@drndapetka to je urcite z mrchy! nebo ja si aspon myslim

pampeliska36
5. srp 2010

volala mi kamoska ze prej jsou uz nejaky letni slevy... asi jsem to nejak zaspala... tak ze bych si sla koupit neco hezkeho na sebe 😀

vodni
5. srp 2010

@drndapetka no jasně, když to člověk nepoužívá často, tak to asi tak nevadí. Jasně, že když sprcha není na každém rohu, tak je to praktické 😉 S tím bolením při diphereline ti neporadím, když jsem měla stimulku s diphereline, tak jsem celou dobu vlastně necítila vůbec nic..

vodni
5. srp 2010

@pampeliska36 jen si nekup nic, co bys pak nenatáhla přes bříško!!! 😉

pampeliska36
5. srp 2010

@vodni ty vtipalku 😎

drndapetka
5. srp 2010

@pampeliska36 nene
@vodni má pravdu 😀 kupuj raději větší, ať pak nejsi naštvaná, že se do toho za chvilku nevejdeš 😀 Já jsem si taky cjhtěla kupovata teďka nové rifle, ale řekla jsem si, že mám do září útrum, ještě nevím co bude a nebude 🤐 Raději bych pak hned koupila těhotenské rifle 😀

pampeliska36
5. srp 2010

@drndapetka 😀 😀 😀

vodni
5. srp 2010

@drndapetka 😀 😀 😀

vodni
5. srp 2010

@pampeliska36 😀 😀 😀

drndapetka
5. srp 2010

@vodni
@pampeliska36 Holky, vy jste teda fakt duo 😀 😀

teckovanaorchidej
5. srp 2010

nazdárek, jsem tady, vypila jsem už decánko perlivého ať mi to rychleji utíká, všechny vás zdravím a vemu to postupně:
vodni - gratulace k buněčným elementům, ať se jim daří
pampel - tak co, nechce se ti močit?? ani trochu??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀
petka a mufi - já normálnš ms jen ze zdořilosti, abych neurazila, tak tři až čtyři dny, teď při stimul po marvel sice taky krátce, ale zato cítím každý sval v kříži, bolí pořád břicho, hnus, velebnosti
koupila jsem si taky termokrabičku - pouhých 90 Kč v intersparu, mrkněte na idnes, to je hrůza, skupina krásných lidí shromažďuje pohlavní buňky - přístup i pro ošklivé a pek reborn - umělohmotná mimina. No nevím, co mám myslet 😕 😕

drndapetka
5. srp 2010

@teckovanaorchidej Ahojky, hele můžu být drzá? 😀 Celý den nad tím přemýšlím 😕 Nejsi náhodou hubeňoučká ( tak cca 50kg ), vlásky tmavé takový kratší jakoby mikádko? 😀

teckovanaorchidej
5. srp 2010

no úplně hubená rozhodně nejsem a tlustá taky ne 😀
vlásky mám ani dlouhé a už ani krátké, mikádo to není, jasný pane 😀

drndapetka
5. srp 2010

@teckovanaorchidej no, ty jsi mi teda poradila 😀 Víš, taková nějaká paní, viz.popis výše, vedle mě seděla toho 27.7. při začátku stimulky před ordinací pana doktora Otevřela, tak já jen jestli jsi to náááááhodou nebyla Ty, pořád mi to šrotuje v hlavě 😀 😀 😀

pampeliska36
5. srp 2010

@teckovanaorchidej neeeeeeeeeeeeee porad se drzim! testovat fakt zatim nebudu.... 😀 😀 😀

teckovanaorchidej
5. srp 2010

možná byla, možná nebyla 🙂

pampeliska36
5. srp 2010

holkyyyyyyyyyyyyyy co to tady hrajete za hru??? 😎

teckovanaorchidej
5. srp 2010

@pampeliska36 no nic, a kdy to teda plánuješ?

pampeliska36
5. srp 2010

@teckovanaorchidej ja jsem posera 😨 uvidim, jaka bude konstalace hvezd o vikendu ... ale nebojte!!! hned jak to bude, budu davat echo!!!

vodni
5. srp 2010

😀

teckovanaorchidej
5. srp 2010

@pampeliska36 na schovku, ha ha

drndapetka
5. srp 2010

@teckovanaorchidej ty tajnůstkářko 😀 jsem Tě příště aspoň mohla pozdravit kdybych věděla 🙂

drndapetka
5. srp 2010

@teckovanaorchidej no však se uvidíme toho 17týho...já si Tě najdu 😀 😀

vodni
5. srp 2010

@teckovanaorchidej ty jo, ta je super! Já mám obal na láhev, tak to tam musím vždycky napěchovat, a tohle nemá chybu, to je snad přesně velikost krabičky gonalu... No snad už nebudu potřebovat 😉

teckovanaorchidej
5. srp 2010

@drndapetka máš IP

teckovanaorchidej
5. srp 2010

@vodni vejde se tam to pero samostatně, stojí 90 Kč v intersparu po slevě ze 250Kč. A může se hodit i na jiné věci

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru