CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

soni1
7. srp 2010

Uvidíme baby, ja som sa už pre toto rozhodla, tak to skúsim.

vodni
7. srp 2010

@soni1 jasně, že vyzkoušet se má všechno 😉

soni1
7. srp 2010

Počúvajte, ale ten Kontryhel je na pravidelnosť menštruácie a ja ju pravidelnú predsa mám.

vodni
7. srp 2010

@soni1 kontryhel je taková obecně ženská bylinka, která pomáhá. Zkus se podívat na téma, které tu k tomu je (myslím bylinky nebo tak nějak..)

raduza2
7. srp 2010

@vodni ahoj dík za podporu,jj byla to 1 IVf a budou mě dávat kratší protokol s vyššími dávkami,za jak dlouho jsi šla na 2 stymulku ,mě řekli že nejdřív říjnu

raduza2
7. srp 2010

@kveta beru to tak že na po 2 se zadaří

vodni
7. srp 2010

@raduza2 Ahoj, šla jsem hned po 3 měsících. Měla jsem krátký protokol s antagonisty taky s vyššími dávkami. Za zabralo to. Sice ve srovnání s některými "nosnicemi" tady 😉 nic moc, ale na mou situaci, která není úplně růžová, je to dobré.

vodni
7. srp 2010

tak jsem koukala, že natulaa přesídlila na repromedu 😕

drndapetka
7. srp 2010

@vodni Hoj holky, jen na čučku 😀 Pořád mě mrška neopustila 😝 Dneska konečně uvidím po 3 dnech svýho manžela 😉 Jinak odpočívám, cítímse dobře, ale to počasí mě zmáhá ke spánku 😀

@vodni Všimla jsem si, že Naty je přelétavý pták 😕

@pampeliska Tebe jsem se Denisko pak chtěla optat jakou knížečku bys mi do "čekárny" doporučila 😀 Jsem se rozhodla, že budu pak hodně číst, abych odvrátila aspoň trochu myšlenky 😉

Přeji pěknej zbyteček víkendu, opatrujte mimíse a vajucha 😀

drndapetka
7. srp 2010

A věřily byste tomu, že za 3dny už píchám Puregon a za 8 dní mám už kontrolu? 😨 To je teda frkot 😲

vodni
7. srp 2010

@drndapetka Jj, do ET to frčí, horší je to v té naší čekárně 🙄 Mně ty knížky nepomáhají, a odvrátit myšlenky to je idealismus 😎

drndapetka
7. srp 2010

@vodni Myslíš, že ě to fakt nepůjde? ☹ Já si pořád říkám, že to beru nějak v pohodě, když jsem přišla dvakrát o to miminko, tak nějak to cítím jinak....když se nepovede ted, tak jidy jo ( i když bych si teda opravdu moc přála, aby se to povedlo teď, ale to je jen přání ).....ale asi máš pravdu, asi mě to po ET taky vezme, jak budu mít už mimíse v bříšku 😒

Copak Ty, jak je?

drndapetka
7. srp 2010

Asi přečtu celou ságu Zatmění, ta mě naposledy úplně pohltila, nechtěla jsem dát knížku ani z ruky, tak třeba mi pomůže trochu "zapomenout" 😉

drndapetka
7. srp 2010

Jen aby se ty moije děcka pak na mě nezlobili, že jim místo pohádek čtu o upírech 😀

vodni
7. srp 2010

@drndapetka 🙂 ale jo, nějak to jde vždycky 😉 Já tedy taky mám leccos za sebou, takže to taky beru tak nějak, že ono to prostě nějak dopadne... Ale po pravdě, občas na ten pupík koukám a říkám si, co asi dělají 😝

drndapetka
7. srp 2010

@vodni Odpočíváš hodně nebo děláš všechno doma tak nějak normálně jako by se nic nedělo? 😕 Já asi budu první tři dny zalezlá v posteli a nevylezu ven, dokud se embrouši neuhnízdí 😀

vodni
7. srp 2010

@drndapetka teď jsem jen doma, polehávám a posedávám u komplu 🙂 Minule jsem chodila ven, a tak to teď chci zkusit trochu víc pojistit... Nic nezvedám, necvičím, prostě klidový režim 😝

drndapetka
7. srp 2010

@vodni taky budu opatrná, znám se.....možná to budu aji přehánět, jsem v tomto trdlo 😅

vodni
7. srp 2010

@drndapetka jasně, užijem si ještě dost 😉

drndapetka
7. srp 2010

@vodni Ale naštěstí jsem poslední týden plná optimismu, posílám ho i směrem k Tobě 😉

vodni
7. srp 2010

@drndapetka já jím přímo srším 😀 😀 😀 Zítra to pampeliška začne a pak už to bude fičet s těma tlusticema hezky jedna po druhé 😉

pampeliska36
7. srp 2010

@vodni faaaaaaaaaaaaaaaakt? to jsem nevedela, ze naty jde do repromedy... ja myslela, ze to maji uz v unice jiste 😨

pampeliska36
7. srp 2010

@drndapetka ahoooooooooooooooj peti... to je pocasi, co? doufam, ze vam to naladu na oslave nekazi!

drndapetka
7. srp 2010

@pampeliska36 oslava se přesunula na zítřek 😉 Náladu mám v pohodě,akorát se trochu nudím a už mi chybí manžel 🙄

vodni
7. srp 2010

@pampeliska36 ahoj pampeliško! 😀

luciiiie
7. srp 2010

Ahoj holky,
načuhuju jestli už pampeliška nacvrkala na papírek....zatím nic 😎

vodni
7. srp 2010

@luciiiie slíbila cvknout zítra 😀 😀 😀

luciiiie
7. srp 2010

joo? Tak pampel držím pěsti! Ale kdyby sis to rozmyslela, tak my do té středy vydržíme 😉

raduza2
7. srp 2010

@vodni taky doufám že se zadaří ,zatím ¨jen říkal o krátkém protokolu,ale nevím co to přesně znamená ,mám nějakou představu

pampeliska36
8. srp 2010

ahojte holky... tak jsem to zkusila... jsem 12 dni po ET a bohuzel NIC ☹ ☹ ☹ je tam jenom jedna carka a ani zadnej duch nebo tak neco... proste NIC.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru