CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
11. srp 2010

@lukza 😕 já se po ET dočkala obvyklé mrchy, tvlastně trvala o den dýl než "normálně" - 3 dny a nic moc 😒

vodni
11. srp 2010

@drndapetka tak je to dobře 😵 Hlaď bříško, jestli cítíš vaječníky, tak to zanmená, že rostou 😉

vodni
11. srp 2010

kruciš, dnes mě to bříško teda nějak zlobí ☹ že by hnízdili? 😝 Vlastně jsem dnes 5.den, a když měly 8B, tak to by tak mohlo být ne, co kočky, nevíte?

pampeliska36
11. srp 2010

@lukza uvidime... ja se prave frgaly ptala, jestli by ta menstruace mela byt "jina" pripadne bolestiva... rikal, ze by nemela byt... tak uvidime. dekuju moc za rady! je super, ze si o tom tak muzeme popovidat mezi namy devcaty 😀

pampeliska36
11. srp 2010

@vodni zahnizdovani je mezi 5 az 8 dnem... takze ze by??? 😀

vodni
11. srp 2010

@pampeliska36 😔 kdo ví co tam dělají 😝 Nejsem moc "pozorovací typ" a bolesti obvykle přecházím mávnutím ruky, ale teď mi to chvilku nějak víc zabolelo 😕 No, uvidíme... Do testu ještě času dost, vlastně ještě času moc 😎

pampeliska36
11. srp 2010

@vodni to jsme na tom stejne 😉 ja uz vubec nejsem pozorovaci typ 😀 ty "duo" moje 😉

lukza
11. srp 2010

@vodni tak to jsi štastná to žena já vždy po vysazení léku strašne trpěla.
@pampeliska36 je pravda že každá jsme jiná přeji aby byla v pohodě opravdu mě moc mrzí že to nevyšlo ale je supr že mužeš hned na KET.počkej ty budš v tom září začínat baštit marvelon nebo už budeš baštit tedka

vodni
11. srp 2010

@pampeliska36 😀 😀 😀

pampeliska36
11. srp 2010

@lukza no on mi prave rikal, ze jsou dve moznosti toho KET... ten s tim marvelonem a ten druhy bez marvelonu... ten je sice pro ne jako pro CAR komplikovanejsi, protoze si to nemohou tak presne naplanovat... ale ten druhy je lepsi pro me, protoze ja jsem zrovna pripad, kdy jsem mela vsechno v poradku. dobrou sliznici, dobre reakce, pravidelna menstruace, pravidelna ovulace... takze frgala mne spis doporucoval tento bez toho marvelonu.

vodni
11. srp 2010

@lukza no "šťastná žena" bych neřekla, já to obrečela 🙂 Já byla nešťastná, protože to mimo jiné znamenalo, že i přes léky po ET byla sliznice nejspíš moc slabá... Ale aspoň jsem si tak nějak pro sebe vysvětlila, proč tam embryjko třeba nezůstalo... On si člověk nevybere, když je mrcha silná, tak to vadí a otravuje, a když mizí, tak je z toho smutno taky...

vodni
11. srp 2010

@pampeliska36 šla bych do toho 😉

lukza
11. srp 2010

@vodni to asi stou sliznicí nebude tak vábné já měla sliznici jen 8mm a MC jsme měla šilenou.a nejlepší je když Mrcha nepříjde a věřím že se tu všechny dočkáte přeji vám to upřímně

lukza
11. srp 2010

@pampeliska36 aha no já bych to zkusila marvelon jsi už vyskoušela a pokud není potřeba proč do sebe spát léky navíc,ale rozhodnutí je jen na tobě

pampeliska36
11. srp 2010

@lukza pan doktor ted uz rikal, ze jen zalezi na psychickem stavu 🙂

drndapetka
11. srp 2010

A píchaj ty vaječníky a píchají a pokoj nedají 😀 Holky, mě fakt už asi něco dělají 😀

drndapetka
11. srp 2010

Jééé, ono se to rýmuje 😀 😀 😀

drndapetka
11. srp 2010

@pampeliska36 jojo, psychika je půl úspěchu 😉

pampeliska36
11. srp 2010

hele a kde jsou ostatni holky??? treba lenca? nebo teckovana? lenca by mela mit taky nejakou tu "akci" uz ne?

drndapetka
11. srp 2010

@pampeliska36 no Lenca měla dostat v pondělí mršku a dneska začít píchat.....a nic nedošla oznámit 😒 no a moje spolubojovnice tu byla včera 😀 si ju hlídám, je v pořádku 😀

pampeliska36
11. srp 2010

@drndapetka 😀 tak uvidime, jak to s tou lencou vypada.... a co... jak to jde v praci? bych se za tebou mohla prijit nekdy podivat 😉

drndapetka
11. srp 2010

@pampeliska36 no dneska jsem jen do 17hod. a zítra naposledy a pak je dovčaaa a pak neschopenka,takže by jsi to musela stihnout do zítřka tu návštěvu 😀 já totiž nemám v plánu se sem potom vracet 😉

pampeliska36
11. srp 2010

@drndapetka no to je mi jasny 🙂 tak to asi nedam...... dneska se totiz manzovi vys... auto - praskl vyfuk, takze jsem mu pujcila svoje... takze jeste dneska budeme resit auticko a zitra uz valim do te hokny 😀 podle prvnich informaci jsou v praci veeeeelke novinky 🙂 takze to bude zitra dost legrace 😀

lukza
11. srp 2010

@pampeliska36 jj to dělá hodně já si tenkrát vyčítala co jsem udělal špatně ale doktor říkal že je to prostě bud a nebo.uvidíš příště výjde. já tenkrát strašně špatně nesla když jsem akorát s jednou holčinou měla testovat psaly jsme si aji na soukromo a já měla test negativní a to byl muj 2KET a ona první pokud a hned se jí ujaly všechny 3miminka moc sem jí to přála ale u srdíčka to bolelo

pampeliska36
11. srp 2010

@lukza a vam se oba ty KETy v poradku rozmrazily? rikal doktor, ze je tam mensi uspesnost v tom, ze za prve se embryjko rozmrazi a nemusi se vyvyjet a pak taky, ze ta "rozmrazena" se hure uchyti nez ta pri klasickem IVF a pak ET.
pak jsem se ho ptala, ze jestli musim znovu na tu pruchodnost delozniho cipku, ale on rikal, ze pokud pujdeme tak nejak brzo, tak vzhledem k tomu, ze nebyly pri pruchodnosti zadne problemy a take transfer probehl v poradku, tak nemusime. ze by to treba doporucoval jen treba tehdy, kdyby jsme se rozhodli jit na to az treba za rok. meli jste to taky tak?

lukza
11. srp 2010

@pampeliska36 mě vždy jedno embryjko to vzdalo poprvé sem měla zamrazené 3 a přežily jen dvě a v druhé várce sem měla 2 a přežilo jen jedno.a mě dělaly pruchodnost před ET a pak měly problémy u transferu tak mě před dalším KETen dělaly opět pruchodnost ale pak na další protóže byl hned za měsíc už nedělaly jak píšeš pokud to je brzo po sobě není to potřeba

pampeliska36
11. srp 2010

@lukza tak dekuju moc za informace. tak uvidime, jak to pujde 😨 my mame vzdycky dve blastocysty ve dvou pipetach

jana_ulehlova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lukza
11. srp 2010

@pampeliska36 nemáš za co a každé embryjko je jiné pokud to jsou velcí bojovníci tak mužou klidně přežít všechny já měla moruly a blastocysty a v té další pietě jen moruly a o tom jednom jsem věděla že to zvdá to mě už říkaly při zamražení že je slábé ale já ho aji tak chtěla zamrazit nikdy člověk neví zda je opravdu tak slabé že.je supr že mužeš jít brzo do boje já taky chodila hned jak to šlo a vždy se těšila.ale co víš tedka je tělo nakoplé a muže se zadařit i přirozeně

pampeliska36
11. srp 2010

holky ted si ctu tu nasi zpravu o prubehu celeho IVF/ICSI a pri ET mi davali dovnitr dve hatchujici blastocysty... no a mame zamrazene: 3 casne blastocysty a jednu blastocystu 😀

jen shrnu, ze u tech vyssich stadii je to postupne:
kompaktovana morula,
casna blastocysta,
blastocysta,
expandovana blastocysta,
hatchujici blastocysta.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru