CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
15. srp 2010

@teckovanaorchidej @luciiiie potrubí jsou přece vejcovody 😎 tam by manža nedohlíd 😀

vodni
15. srp 2010

@luciiiie tak to vysvětlili nám, tak jim věřím 🙂 je pravda, že kdyby PK byla, a ani jedno to pak nedalo, tak by ET třeba vůbec nebyl a ušetřili bychom pokus, ale to jsem nechtěla. Když už vypadala nadějně, tak jsem je chtěla zpátky 🙂

teckovanaorchidej
15. srp 2010

děvčata, pěkně drbejte, jdu trochu uklidit, uvařit a pak kafinko, tak ať mám co dočítat, pa TO

vodni
15. srp 2010

@teckovanaorchidej mnooo, já bych asi měla udělat nějaký oběd nebo co, za chvíli přijde manžel a nic na stole 😅

teckovanaorchidej
15. srp 2010

@vodni taky jsemtaková, co mě moc neba, hurá do něčeho jiného, před státnicema žehlení a praní, bylo potřeba udělat ještě to a ono....
trubka jako trubka, to máš fuk, prostě se tam dívat nebude, tak pa já mizím 🙂 🙂

teckovanaorchidej
15. srp 2010

@vodni jo, já chystám oběd až na 14.45 ale musím fakt něco dělat, fuj blé

vodni
15. srp 2010

@teckovanaorchidej no jo, já ještě ani nevím, co uvařit 😒

mufinka0
15. srp 2010

@drndapetka ano ano, ...letí to... Mě právě taky,..Jak se mi blíží můj druhý začátek, jsem nějaká nervózní, ale snad to pomine až začnu 🙂

vodni
15. srp 2010

@mufinka0 mufinko, já to měla před druhým ivf tak nějak na střídavo. Když jsem ale přišla na vstupní návštěvu při zahájení stimulace (kontrola UTZ, vyzvednutí léků), tak jsem zase nastartovala. Bude to OK, uvidíš 😵

mufinka0
15. srp 2010

@vodni 😉 😉 Děkuju! Na to tak nějak spoléhám, že prostě jak začnu, tak mě to pohltí a zase budu věřit 🙂 Celou dobu to bylo tak nějak v pohodě, ale dojela jsem teď z dovči a 25.8. jdu pro všechny výsledky do Repromedy a začnem se stimulací, když teda bude všechno o.k. Pořád to bylo daleko a já tady psala jak jsem v pohodě,...a najednou 😲 😲 😲 Každopádně děkuju. Držím pěstííí!!!! 😉

vodni
15. srp 2010

@mufinka0 ono pohoda a nějaké "smíření" jsou asi důležité, určitě tě to zase nakopne jak uvidíš výsledky (budou skvělé 😉 ) a postup před sebou! I když, ty jsi mlaďounká, můžeš si nechat čas, až budeš víc připravená... Kdybys měla mít obavy, tak by třeba bylo lepší počkat...? Však uvidíš, co ti doktorka řekne, prober to s ní, určitě ti poradí.

vodni
15. srp 2010

@mufinka0 jeeej, koukám, že tam půjdeš 25., to už budu mít po testu 😝

pampeliska36
15. srp 2010

ahojte koceny 😀

hlasim, ze jsme prave dorazili z chaloupky... takze prave pracka vali na plny obratky a ted se jdu trosku zkulturnit do vany 😅 pak jsme nasli siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiilne MOC hub, takze je jdeme krajet 🙂 no a na zaver by jsme meli zacit vybirat nejakou dovcu, kdyz chceme uz o vikendu nekam vyrazit 🙂

jooooooooooooooo a ja jsem dostala menstruaci uz v patek... jak jsem vam psala, ze me boli trosku brisko... dorazila teda v "plne polni"... vali to ze me docela dost...

jinak, co noveho?

... nevim, jestli se tady na to nekdo ptal, ale pri zaverecnem auditu, jsme celkem dost podrobne dostali prubeh celeho IV... je tam uveden vstupni spermi, pak spermio v den OPU, kolik jsem mela pri OPU vajicek, jejich nasledny vyvoj a to po celou dobu po jednotlivych dne, poznamky embryologu, dale ET - kdo mi ho delal a jake mi tam daval embryjka, kolik a jake embryjka jsou zamrazene a pak i kdy bylo delano krevni test HCG a jeho vysledek. je tam napsane i doporuceni (jakoby pro dalsi pokus).

pampeliska36
15. srp 2010

@vodni jak je?

@mufinka0 nadi dekuji za povzbuzeni! u tebe si myslim, ze ty jsi nadsenejsi, kdyz je nejaka "akce", takze neboj! az pujdes z repromedy 25.8. tak budes natesena a budes mit chut do dalsiho boje... jo a obavy? myslim, ze nemusim rikat, ze je mame uplne kazda! a ty tak hned pryc nebudou... jen se je snaz nevnimat nebo delej, ze je nevidis 😉

a co petka a teckovana??? rostou? rostou? rostou? 😉

vodni
15. srp 2010

@pampeliska36 ahoj pampeliško! ty jo, houby, závidím 😝

vodni
15. srp 2010

@pampeliska36 je normálně, trošku pobolívá bříško, ale jen občas

pampeliska36
15. srp 2010

@vodni 😀

vodni
15. srp 2010

@pampeliska36 a tu dovču závidím tuplem 😝 😝 😝 Já bych ji mohla mít ještě v září, ale kdoví jak to dopadne, no a jestli dopadne, tak bych se asi bála někam jezdit 😅

lenceslava
15. srp 2010

Čááááu, Jsem doma. Jdu vás dočíst vůbec nevím co se děje.

mufinka0
15. srp 2010

@vodni No, já sice mladá jsem, ale manžel je o 11 let starší a navíc měl problém se spermiem,..Byl na operaci, povedlo se,..ale může se to kdykoliv vrátit,..chápeš. A taky údajně čím dřív jdeš na druhé IVF, tak prý vaječníky lépe stimulují,..tak snad jo... Já jsem v pohodě,..jen jak se to blíží, tak trnu... 😀 myslím ale že jak začnu, ten počáteční stres přejde. 😉 😉 😉

mufinka0
15. srp 2010

@pampeliska36 Ahoooj, tak já budu dělat že je teda nevidím, jo???..... 😀 😀 😀 Tak jednoduchý to ale nejní...Nevadí,. uvidím 25.8. jak dopadnu s výsledkama, třeba i negativní zprávy to vyřeší za mě a já budu muset počkat 😀 Já budu dobrá, věřím tomu!

mufinka0
15. srp 2010

@vodni Ty jo,..moc ti to přeju fakt!!! Vydržíč do oficiálního testu??? 😕 😕

mufinka0
15. srp 2010

@pampeliska36 Ta menzeska je asi normální,..já ji měla taky megasilnou...... Bylo to šííílenýýý 😀 Ono je to asi těma práškama.. Tak já se vrátila z dovči a ty jedeš...závidím... 😒 😒 😒 😀 😀

drndapetka
15. srp 2010

Ahojky spolubojovnice, hlásím se, že jsem doma z výletu 😀 Ve Vídni nepršelo, ale bylo hrozně dusno, takže jsem byla zase durch spocená, ale parádně jsem si to užila 😵 Lítala jsem po všech atrkcích jak malý dítě 😀 Dokonce jsme byli i na takové té cenrifuze, jak se točíš všemi směry, byl to docela hukot a šílený tlak na tělo, jsem se pak bála, že mě nic nebolelo, třeba bříško 😒 na to, že jsem byla celý den na nohou , tak jsem nějak moc v poho, navíc jak psala tečkovaná, tak taky bříško dneska necítím, skoro vůbec , snad jen 3x mě tam dneska mírně zapíchalo tož vše 😕 A včera jsem byla nafouklá, tlačily mě rifle, dneska úplně v pohodě. Tak doufám, že Puregon působí, nebo by mě asi kleplo 🙄

drndapetka
15. srp 2010

@lenceslava Ahojky kočeno 😀 My o tebe měli strach, co se děje a ty jsi dovolenkovala, jo? 😀 Tak co, mrcha mrchatá došla? Už pícháš? 😵

drndapetka
15. srp 2010

@teckovanaorchidej Tak co, platí rande v úterý? 😀 Budu tam v devět 😉

drndapetka
15. srp 2010

Zase otázečka na zkušené 😀 Co vše si mám vzít na úterní kontrolu? Rozpis léčby, Puregon pero ( +zbylé jehličky k němu ), Diphereline - zbyde mi jedna dávka, tak tu taky vezmu s sebou.....a to je vše? 😅 Manžela a dobrou náladu beru taky s sebou, to je jasný 😀

pampeliska36
15. srp 2010

@lenceslava nazdarek 😉 a co u tebe noveho? uz pichas o sto sest? 🙂

pampeliska36
15. srp 2010

@drndapetka ahoj peti... presne tak jak rikas a pises. 😉

drndapetka
15. srp 2010

Tak jsem te´d vylezla ze sprchy a koukám, jsem spálená v dekoltu a na ramenách....červená jak rak 😝 Sluníčko bylo skoro celý den za mrakem, ale stejně mi dalo zabrat. jen teda doufám, že to nevyvolá ještě nějakou reakci, když se píše, že s Prednisonem se na slunko nesmí - ale to je asi myšleno na přímě slunko třeba při opalování a tak, že? 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru