CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

pampeliska36
16. srp 2010

@drndapetka
@vodni neeeeeeee holky urcite mi napiste radsi do IP... at to mam pak rychlejsi 😀 ja vas znam... chvilku tady nebudu a to bude 100 stranek 🙂

vodni
16. srp 2010

@pampeliska36 😀 😀 😀 jasan, do IP půjde STRUČNÉ info 😉

drndapetka
16. srp 2010

@pampeliska36 Deny, a ten Diph. ti dali sestřičky nebo se dá koupit i v menším balení v lékárně? 😕

@vodni Nééé, to bude odrážkama jak ve škole. Příklad 😀

- vodni objevila // 😵

No a tak dále

pampeliska36
16. srp 2010

@drndapetka uvidis, ze budou krasne... tipuju to, ze to budes mit stejne jak ja 🙂 taky jsem jich v normalnim stavu mela v celkovem poctu tak 15... ale kdyz jich bude min... nezoufej! bude lepsi kvalita 😉

pampeliska36
16. srp 2010

@drndapetka ja myslim jeste neco mela, ale sestricky ti urcite daji... taky mi v obalce davali ten menopur. neboj!

pampeliska36
16. srp 2010

@drndapetka
@vodni 😀 😀 😀 uz se tesim na ty zpravicky!!!

vodni
16. srp 2010

@drndapetka 😀 😀 😀
Teď si říkám, že jsem asi diphereline u 1.IVF taky pak ještě dostala - od sestřičky, jen nějakou ampuli v obálce, na kterou mi to nadepsala. Ve druhé obálce jsem pak měla vyfasované ampule menopuru

drndapetka
16. srp 2010

@pampeliska36 ty jsi měla ale Puregonu prvních 6 dní 175 IU, že jo? Já mám jen 150 Iu 😒

vodni
16. srp 2010

@pampeliska36 😀 😀 😀 klasika, stejná odpověď tu dlouho nebyla, viď 😉

drndapetka
16. srp 2010

@pampeliska36 kampak přesně pofrčíte do Chorvatska? na Makarskou riviéru? 😉

pampeliska36
16. srp 2010

@drndapetka jojo ja mela 175 a pak mi to snizovali na 100... peti neboj!!! prvni ultrazvuk je pouze kontrolni a pak je ten druhy, kde si jeste overi, jak to roste a pak ti to jeste bud doplni a nebo uberou a nebo jeste pockaji, aby ty folici byly skutecne dobre a pripravene k odberu. jedne holcine se mnou to taky o nejaky den oddalili, aby mela ty foliky ve spravne velikosti a dost... takze fakt neboj!!!

vodni
16. srp 2010

@drndapetka to neva, folíci pěkně rostou i při této dávce - naopak, jestli ti dali standardních 150, tak se očekává výborná reakce 🙂 Uvidíš, už se na ty folíky přece všichni těšíme 😵 Pampel jich měla až moc, a ty taky nemusíš mít všechno 😎 Stačí tak 10 a budou mít všechny kolem 12mm, některé i 14mm 😉

drndapetka
16. srp 2010

@vodni
@pampeliska36 Holky, vy dvě byste se někdy měly sejít, protože ta Vaše telepatie už je nějaká moc nápadná 😀

pampeliska36
16. srp 2010

@vodni no to jo 😀 😀 😀 uz me to neprekvapuje 😉

pampeliska36
16. srp 2010

@drndapetka asi ostrov pag... jeste vecer bude rodinna porada 😀 a zitra bych to sla zaplatit a v sobotu by jsme zvedli kotvy 😀

drndapetka
16. srp 2010

@vodni Já jsem megaloman 😀 Asi by mě to trochu srazilo na kolena, kdyby mi doktor nahlásil, že folíků je 5....bych se na těch zbývajícéch 9, co se ztratily asi moooc zlobila 😠 Ne, kecám, budu ráda i za těch 5 to je jasný 😉

vodni
16. srp 2010

@drndapetka a ano, já u 1.ivf měla po druhém UTZ ještě 2 dny navíc. Dávky ti uzpůsobí a všechno bude v naprostém pořádku, kočko! Ony se tam ty folíky objevují i průběžně, takže se může stát, že na 1.utz je nějaký počet a na druhém je počet vyšší. A neznamená to vždycky, že by ty později se objevyvší (no to je tvar) nemohly být zralé 😉

drndapetka
16. srp 2010

@pampeliska36 pojedete přes cestovku, ju? 😉 My do Chorvatska jezdili vždy autem na "pas blind" a našli si tam vždycky místečko a ubytování, které se nám moc líbil a bylo fajn 😵 Ale třeba dál bych autem nejela, např. do Španělska, Řecka ttd, to bych si raději došetřila na letadlo

pampeliska36
16. srp 2010

@drndapetka hlavne se nesrovnavej s ostatnima! 😉 kazda jsme jina a kazda ma toho genetickeho materialu jinak nalozeneho 😀 takze ne, ze budes zitra nejak "trojčit" 😉 😀

hele ja nebudu na netu, takze to tady zitra za me "pošéfuje"
@vodni ja se tu objevim asi az vecer... protoze tatka jeste chce asi odvezt televizu nebo co...

vodni
16. srp 2010
drndapetka
16. srp 2010

@vodni 😀 😀 😀 No teda....objevyvší jsem ještě neslyšela 😀 😀 😀

pampeliska36
16. srp 2010

@drndapetka ja jsem cestovatel hodne na pas blind... ja tak procestovala hodne mist... ale muj manza potrebuje mit trosku jistotu... takze s nim to moc nejde... ale minulej rok byl u neho naprosty vrchol. protoze to jsme leteli do egypta do taby a tam jsme vzdycky samotni presli hranice do izraele (coz mimojine bylo hodne narocne... ale tak jsme to udelali asi 4 krat) a pak jsme si v izraeli pujcili auto a cestovali po izraeli jen tak samotni... ale to byl muj prozatim takticky vrchol, ze jsem ho k tomu premluvila... samozrejme musim vsechno dopredu nakoucovat z domu, ale to mi nevadi... delame si tak spoustu vyletu, ikdyz nekam letime. vsechno sami 🙂

vodni
16. srp 2010

@drndapetka takže slyšelas to, žádné trojčení a žádné megalománie 😎 😎 😎 A hlavně rychlé informace!!!! (i když já asi dopo vyjedu na nákupy 😒 hmm, no to ale neznamená, že bys mohla vyvádět, když tu nebudeš pod dozorem!!!)

pampeliska36
16. srp 2010

@vodni hele a ty mas dovcu jeste do kdy?

vodni
16. srp 2010

@pampeliska36 ty jo 😕 já jsem teda asi spíš jak tvůj manžel, mám ráda trochu jistoty 😉 ale jinak taky jezdíme jen sami, rozhodně žádné organizované akce a přeplněné hotely! Aaaach, teď bude v HR krásně 😵 😵 😵

drndapetka
16. srp 2010

@pampeliska36 Jéé, to jsem si vždycky přála procestovat Izrael, určitě to bylo krásný, že 🙂 člověk se tam asi trochu bojí, ale ten kulturní zážitek musí stát za to. Já miluju dějepis, manžel zase rád fotí, takže jsme v tomto celkem sehraní...památky to je naše 😀 Lepší než se válet týden u moře...to se dá leda ve stínu s knížkou nebo křížovkama 😅

vodni
16. srp 2010

@pampeliska36 já to mám celkem v pohodě, protože teď jsem sice psala , že mám dovču, ale vlastně ne ofic., oficiálně mám "práci z domu", takže mi dovolené ještě zbývá dost, taky bych tak na 2týdny mohla někam vyrazit (měla jsem ještě dovolenou z loňska). Ale jela bych jen, kdyby dálnice nebyla (s ní bych se asi trochu toho cestování bála), takže jsem se pro jistotu s dovolenou rozloučila, protože tuto možnost jsem si tentokrát neobjednala!!!!

drndapetka
16. srp 2010

@vodni Rozkaz mami 😀 Žádné trojčení, jančení, slzy ani zklamání 😀 Budu prostě spokojená ať už to bude jakkoli 😉 A po kontrole jedeme s manželem nakupovat, takže tu budu kolem oběda, info určitě podám jakmile doskotačím k počítači 😀

vodni
16. srp 2010

@drndapetka hmmmm, nebo potápění 😝 😝 😝

vodni
16. srp 2010

@drndapetka jo, tak to vypadá, že doskotačíme spolu 😀 se snad těším víc než ty 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru