CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

mufinka0
16. srp 2010

@lenceslava Ahojky,..už pícháš?? A kolik teda nakonec ???? 🙂

mufinka0
16. srp 2010

@drndapetka No jo vím,...ale myslela jsem si že mě bude těšit že už se to blíží,..ale zatím pociťuju jen obavy...Budu o.k.,..já vím... 😀 😀 😀

drndapetka
16. srp 2010

@mufinka0 Mám za sebou 6 injekcí Puregonu po dávkách 150 IU....Jako není to zatím nějak extra hrozný, ale rifle nebo třeba teď tepláky mi už vadí 😝 Nejraději si běhám doma jen v pyžamu 😀 Se cítím volněji 🙂

lenceslava
16. srp 2010

@mufinka0 jen jestli petku netlačí i něco jiného 😀 😀

mufinka0
16. srp 2010

@drndapetka Ano, to bude tím že to prožíváš poprvý, myslím že naše pocity nejdou srovnat... 😒 😒 🙄

drndapetka
16. srp 2010

@lenceslava Co by mě tlačilo? 😲

mufinka0
16. srp 2010

@lenceslava 😅 😲 😲 😀 😀 😀

mufinka0
16. srp 2010

@drndapetka Hm,..tak to už je dost,..to už mi sezení taky vadilo.. 🙂

mufinka0
16. srp 2010

@drndapetka Puregon zvládáš sama??

drndapetka
16. srp 2010

@mufinka0 Na podruhý to už vychází víc, nebuuj 😉

mufinka0
16. srp 2010

@drndapetka 🙂 Děkuju, já vím... Ale obavy jsou,..to bys musela zažít.. Ale nezažiješ, neboj!!!! 😉 😉 😉

drndapetka
16. srp 2010

@mufinka0 Nééé, neblázni 😅 Manželovi se píchání zalíbilo, nechce mě k tomu pustit 😀 Chtěla sjem si Puregon vyzkoušet sama a ne a ne a nedá 😀

drndapetka
16. srp 2010

@mufinka0 uf, no taky doufám, že nezažiju a vy taky už ne! 😉 pro mě by to byl už třetí neúspěch, to by dost bolelo 😔

vodni
16. srp 2010

@drndapetka máš IP

mufinka0
16. srp 2010

@drndapetka 😀 😀 😀 Puregon je uplně v klídku, já se třepala jen u Ovitrelle (obdoba Pregnylu), to byla normální injekční stříkačka, poněkud delší jehla než u pera,..a to jsem si měla píchnout já sama do břicha,...Tak to jsem myslela že nedám, ale protože už bylo 21h večer a přesný čas na píchání, tak jsem hold musela... 😝 😝 😝

mufinka0
16. srp 2010

@drndapetka ano ano,..i můj 3 neúspěch by to byl a nesčetný počet zklamání,... 😒 😒

drndapetka
16. srp 2010

@mufinka0 A kdy vůbec začínáš?Držímě moc pěstičky 😉 Já už zítra na první kontrolu 🙂

mufinka0
16. srp 2010

@drndapetka Natulaa už sem vůbec nechodí??????????? 😕 😕

mufinka0
16. srp 2010

@drndapetka Já??? 25.8. jsem 21.DC a jdu pro výsledky genetiky, HP, kultivací a na UTZ...Pokud bude všechno v pořádku, tak začnu. V tomto datumu bychom stihli i dlouhý protokol,..nevím proč ale myslím že budu mít stejně nakonec krátký... 🙂

vodni
16. srp 2010

@drndapetka @mufinka0 s tím pícháním je to fakt sranda. Do břicha jsem se nejdřív taky bála píchnout jak čert kříže, ale musím se přiznat, že mě to nakonec snad i bavilo 😝 No a manžel? 😀 Tak to je teda něco vám povím... U prvního ivf když viděl tu jehlu na agolutin tak sebou práskl o zem 😀 takže to ani pak nezkoušel. Pak se tři měsíce psychicky připravoval - tuze zodpovědně 😀 - a teď - píchá fakt líp než zdrav.sestřička minule. Žádná modřina, žádné zatvrdliny, dokonce ani ty vpichy skoro nejsou vidět. A vůbec to nebolí, ani když si na to třeba lehnu - to minule jsem ležela jak na kamení 😀 A dokonce mě to už ani nesvědí, to pekelné svědění bude nejspíš taky z toho, jak se to píchne, protože teď se mi to stalo jen dvakrát, a to si vybavuju, že jsem nějak blbě ležela a měla trochu stažené svaly asi

mufinka0
16. srp 2010

@drndapetka Jistě!!!!!!!!!!!! Budu na tebe myslet, to se neboj!!! Strašně to tady s váma prožívám 🙂 😉

vodni
16. srp 2010

@mufinka0 natula se s námi ani nepřišla rozloučit 😠

mufinka0
16. srp 2010

@vodni 😝 😝 😝 No já nevím jestli budu mít Agolutin,..ale používají asi něco jinýho, ale já bych k tomu manžu asi nepustila. On furt tvrdí že v pohodě,..ale nesnáší, když mi kdokoliv nebo cokoliv působí bolest, takže si myslím, že by mi píchnul tak 2 dávky a byl by konec 😀 😀 😀 Je to takovej můj brouček..

mufinka0
16. srp 2010

@vodni Ale čte vás,..určitě jo. 🙂 Poznala jsem ji osobně a je to milá holka,..hlavně fakt veselá 🙂

drndapetka
16. srp 2010

@mufinka0 No jo, Natula se na nás vyprdla úplně 😔

vodni
16. srp 2010

@mufinka0 jóóó já si o něm taky myslela úplně něco jiného a on je teď z něj takový píchaš 😎 Po té první příhodě jsem ho k tomu ani moc pouštět nechtěla, ale překvapil a vidíš, nakonec mi působí mnohem míň bolesti než ta sestra minule 😉 Jsem ráda, je to v pohodě

drndapetka
16. srp 2010

@mufinka0 V repromedě nebudeš mít určitě Agolutin, to vím od známé 😉

mufinka0
16. srp 2010

@drndapetka nééé, já jen nedočítala víš, co jsem se vrátila z dovči, tak jsem se jen zeptala,..Je tady toho moc, tak než bych ji někde měla hledat, tak jsem se raději optala... 😀 Jsem líná jako veš.. 😀

drndapetka
16. srp 2010

@mufinka0 ani pro miminko by Ti těch pár dnů nedokázal "ubližovat"? 😅

mufinka0
16. srp 2010

@drndapetka Nooo,..to není tak uplně pravda,..zmińovali mi i možnost Agolutinu, ale oni všechno "šijí ženě na míru", takže nevím co budu mít. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru