CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

jeany
4. bře 2009

Jary jsem rozbolavělá. Ale nešlo to nejít do práce, mám uzávěrky, jinak bych fakt asi byla doma. Ještě, že tu jen sedím a dělám na počítači. Ale jsem i podrážděná, ale jen z práce, fakt někdy nevím co první dělat.
Zuzy kde jsi?

lucifirek
4. bře 2009

Hoky tak si představte,že mi teď volal sám Frgala a nějak jsme to rozebrali a domluvili jsme se,že se k němu pak objednáme na domluvení.

macinta
4. bře 2009

Jeany, krásnýýýý. Tak ať koukaj hezky rostou 🙂
Luciferek: Koncentrace 45,3, Pohyb: 67, pohyb progresivní: 13, pohyb pomalý:54, Morfologie 25

lucifirek
4. bře 2009

Jeany tak to je super.
Macinta,to není tak špatný spermiogram.

macinta
4. bře 2009

Luciferek, dík moc 🙂 docela se mi ulevilo.

jeany
4. bře 2009

Luci, vidíš. To mě tedy frgala překvapil, ale vidíš mají zájem. Je to dobře, že se angažuje, to bude Luci dobré. S ním vše proberete a uvidíš, že to nebude tak strašné jak říkal Gogela.
Macinto děkuji za podporu. Taky toho máš hodně?

luciiiie
4. bře 2009

Ahoj holky,
Lucif fakt ti volal sám od sebe? On je prostě fajn..já ho taky měla moc ráda 😉
Jeany gratuluju k vajíčkám, vydrží ti všechny, uvidíš. JJ,to břicho bylo, to si pamatuju, ani jsem nemohla čůrat jak to bolelo ☹
Jinak mě je strašně fajn, dokonce mi splasklo břicho, ani mě už nebolí, takže to vidím bledě, ale jsem s tím nějak smířená, jen ty prsa pořád bolí jak před menstruací, jinak prostě nic.
Kdyžtak pojedem pro nanučky a pojedem v tom s Lucifírkem znova, ne? Páč my se prostě nevzdáme a děti mít BUDEM!! VŠECHNY!!

jarkabilik
4. bře 2009

lucifirek tak přeci jen mají zájem vám nějak pomoci tak aby to bylo pro vás lepší 😉 tak to je fajn

jeany tak to je fajn že máte 8 oplodněných 😉

macinta jak je v Pardubicích taky škaredě 🙂

macinta
4. bře 2009

Jary, v Pardubicích je fakt hnusně. ☹ Už chci sluníčko.
Jeany, no když jsem si po sobě přečetla, co píšu, tak se nedivím, že jsi pojala podezření 😀 jj...mám toho na dnešní dopoledne strašně moc, ale nepsat a nečíst Vás se fááákt nedá 😉
Luci, taaak to je mazec, tak to je dobře, že mají takový zájem. 🙂

jarkabilik
4. bře 2009

macinta taky bych už ráda jaro teploučko 😉

jeany
4. bře 2009

Ne macinto, já mám taky moc práce, ale nedá mi to sem mrknout aspoň občas. Aspoň se chvílemi mezi prací rozptýlím něčím jiným. Tím jsem nemyslela, že máš toho málo. Jestli jsem to nějak blbě napsla, tak se nezlob.

macinta
4. bře 2009

Jeany, vůbec ne. Spíše se stydím. Napsala jsem takový nesmysl ..."Tak ať koukaj hezky rostou" protože to píšu v rychlosti. Ale nedá mi to nečíst Vás a nereagovat 🙂Jsem hrozně ráda, že Vás mám. Dříve jsem si o tom povídala s kamarádkou, ale ona nemůže pochopit, jaké to je.

jeany
4. bře 2009

Jo, macinto, to pochopíme jen my tady. Prožili jsme si to a není to jednoduché. Já jsem taky ráda, že vás mám. Je mi líp, vím, že v tom nejsem sama a to člověka podrží.

macinta
4. bře 2009

No a brzy už budeš těhulka 🙂 Mimochodem, kolikátý pokus už podstupuješ?

luciiiie
4. bře 2009

Holky a proč se tam ty mražáčci nemůžou dát hned už další ovulaci??? Vždyť přece to tělo je ještě nabuzený těma hormonama, ne? Já tomu asi zas nerozumím ☹ A o žádných spermiích doma nic napsaný nemáme.

inuna
4. bře 2009

luciie musíš 3x odmenstr.až pak ti je můžou dát!Aspoň nám to tak bylo řečeno.Asi by to byl pro tělo velkej šok.

hhaanka
4. bře 2009

Luciiie, myslím, že je to proto, že si tělo musí odpočinout. Ony ty hormony jsou docela darda sama o sobě, a ket se dělá téměř bez léků - jen divina pár dní, prednison, listovka a těsně před agolutin. Já se při ketech cítila mnohem lépe než při et. Žádný změny nálad, žádný brečánky, žádný bolení břicha.... Prostě pohodička.

jeany
4. bře 2009

Macinto, podstupuji druhý pokus ICSI. Minule nám mrazáčci nezbyly, takže žádný KET nebyl. A ty jsi na tom jak?
Luciie taky nevím, proč KET je až za 4 měsíce. Vždyť tělo je nadopováno a třeba by se to uchytlo, že. Ale asi to nejde, určitě mají vše odzkoušeno a ví, co dělají. Ty si myslíš, že v úterý bude test negativní, že už uvažuješ o KETU? Vždyť do testování máš ještě 7 dní. To je dlouhá doba a 2 // se můžou objevit, že. Ty jsi taky testovala moc brzy. Já budu holky testovat až v den určení, nebudu to zkoušet dřív. Já jsem ani minule neměla pokušení to zkusit. Obávala jsem se negativních zpráv a tak jsme počkala až do dne D. Uvidíš, že 2 // budou. Hlavně se nestresuj. 🙂

inuna
4. bře 2009

jeany taky jsem to nechala až na den testování,sice jsem byla zvědavá ale bála jsem se neg.výsledku 😠 Ale stejnak se objevila jedna/ na ten den nezapomenu ☹

zuzuza
4. bře 2009

Nazdárek holky, já teprve před chvílí vstala a hned jsem se kvůli práci rozčílila.

Jeany to je superrrrrr máš to stejně jako já, já měla 9 oplozených a hned od začátku jich šlo 7.

Luciii, jsem na tom stejně jako ty, nic mě nebolí:(, taky to nevidím růžově:(

jarkabilik
4. bře 2009

macinta ono kdo to nezažil to nepochopí sice se snaží vcítit ale neví přesně co v nás je a o čem přemýšlíme a jak nám je uvnitř 🙂

jarkabilik
4. bře 2009

luciiie já o tom jaké byli spermie a co a jak s embryji dostala až jak sjem tam jela na krev a podruhé když tam jel můj dostal ten papír na kterém všechno je jak to proběhlo 😉

jarkabilik
4. bře 2009

hhaanka já jak byla na mrazáčky tak mi sousedka co mi píchala tehdy agolutin řekla že ji připadám klidnější a pohodovější to bude asi tím že nebyli žádné stresy a chaosy 🙂

luciiiie
4. bře 2009

To jeany, já nejsem ve stresu. 😉 Jak jsem psala, je mi teď strašně dobře, proto mě to zaráží 😝 Žádná bolest břicha, žádný výkyvy, žádnej brek 😲
Neházím to ještě za hlavu, ale je pro mě lepší, když to budu vědět dřív..myslím, že pak by mě srazilo na kolena úplně.. Ale obdivuju tě, že to vydržíš, já to prostě nezvládla 🙂

luciiiie
4. bře 2009

Zuzo prosím tě u tebe je to normální. Tys valila i po OPU na oběd. Já doma v křečích a tys běhala po obchodech 😀

jarkabilik
4. bře 2009

zuzuza neplaš každému je stejně jinak a hlavně se nesleduj 😉 nějak to dopadne a když nahodou máš mrazáčky ale myslím si že je nebudeš určo potřebovat 😉

jeany
4. bře 2009

Zuzy, mě vzali vlastně 11 vajíček, nechali jsme oplodnit všechny zralé a těch bylo 10 a oplodnilo se jich 8. Tak budu trnout kolik jich bude zítra.
Luciiie, já jsem myslela tím, že píšu ať se nesstresuješ z toho negativního výsledku při testování. Je moc dobře, že jsi v pohodě, to je velmi důležité. Luciiie a někdo tu psal, že neměl žádné příznaky a byl těhu. No a já jsem minule měla všechny příznaky a nic. Takže u někoho ty příznaky přijdou mnohem později a u někoho ani žádné nejsou - viz, Lenulinka.

zuzuza
4. bře 2009

Lucii a dneska jsi zase testila nebo ee? No jo ja jsem fakt divna, mě ani při stimulce nebolelo břicho a to jsem měla plný vaječníky vyjec, ani po OPU, tak proč by mě mělo blet ted co? No jinak můj manža asi přijde o práci, dělám operátora CNC teda vedoucíma a firma krachuje, takže asi bude na pracáku, takže super, ještěže já dělám z domu za plný plat, jak říká moje máti, vsaď se, že on přijde o práci, budete bez peněz a ty budeš v tom! Kéž by to byla pravda i kdybysme se měli chodit pást tak bych byla šťastná.

macinta
4. bře 2009

Jeany, já mám po prvím ICSI+IVF a za dva měsíce KET. Ale doufám, že se nám podaří přirozeně. Ale teď mě tak divně pobolívá břicho a přitom na MS mám ještě spoustu času. Asi se vše dává dopořádku.

luciiiie
4. bře 2009

Náhodou dneska jsem netestovala 😀
Já vím Jeany, že je to u každýho jiný, ale víš jak to je, člověk má strach z toho, když se nic neděje.
Zuzi a co ty vůbec děláš????

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru