CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
17. srp 2010

@drndapetka a ještě koho jsi měla ,narazila jsi konečně na miláčka Frgalu

drndapetka
17. srp 2010

Tááákže......dneska je 17.týho, mám svátek a folikulů byla celkem 17 náct 😀 Dobrý, že? 😉

Na pravé straně bylo 9 folíků, na levé 8 folíků, jeden měl 9mm, druhý 10mm, třetí 11mm, a ostatních 14 byla mezi 12-15mm 😵 Takže některý vyrostly více než se očekávalo ( že každý den by měly narůst po 2mm ) a dokonce tam jsou ty 3 bonusy ( i když malý ) navíc, těch 14 ostatních to jsou asi ty mé, které mám přirozeně 😀

Nooo, a "vyfasovala" jsem konečně pana doktora Frgalu, je fakt božíííííí 😵 Prý je spokojenej, reakce není ani malá, ani velká, prý optimálně krásná 😀 A endometrium mám 6 mm, což se mi zdá málo 😖 ale pan doktor mi žekl, že prý roste hezky, tak nevím 😕 Nevíte jak to s tou sliznicí má být?

Další kontrola v pátek 20.8. a OPU buď v neděli, když bude dobrá reakce, ale s největší pravděpodobností by to pan doktor viděl na pondělí 23.8. 😉 Nevm teda jak to tak dlouho ještě vydržím, protože ten tlak je už docela hustej 😝

Dávku mi nechali stejnou, jen s tím, že píchám Puregon 75 IU a k tomu 1 ampuli Menopuru. Puregon sjem si musela dokoupit 300 IU, zbylo mi málo z toho předchozího kontejneru, ale dopláceli jsme 980,- , což není zase taková hrůza. A Menopur máme grátis, to jsem koukala - to je normální? 😨

To je asi vše, stačí? 😀

raduza2
17. srp 2010

@drndapetka no tak to je parádní úrodička ,buď ráda že rostou tak akorát ,spoměn si na mě honili to na poslední chvíli a hoby z toho ,sliznice je akorát ta poroste taky neboj,takže ti dávku i snížili ne ?? Podle mě ten Menopur je v ceně ,ale fakt přesně nevím .A teda velká gratulace 😀

raduza2
17. srp 2010

@drndapetka jsi dobrá kvočna tak to ma být 😀 😀 😀

raduza2
17. srp 2010

@drndapetka neměla jsi OPu maplánovaný na 28.8 nebo se mě to s něčím plete ??

drndapetka
17. srp 2010

@raduza2 No pan doktor Frgala říkal, že ten Menopur dohoní tu dávku Puregonu,takže vlastně dohromady to udělá zas těch 150 IU, aspoň tak já jsem to pochopila 😀 prosím Tě, ten Menopur, má být v ledničce nebo ne? Nějak jsem sestřičku přeslechla 😝 A o kolik by mi měla do pátku asi tak zhruba ta sliznice povyrůst? 😕 Vím je, že před MS mívám více jak 10mm, tak mi to připadalo strašně málo 😅

drndapetka
17. srp 2010

@raduza2 nene, 28.8. by to mělo vyjít na ET 😀

raduza2
17. srp 2010

@drndapetka aha tak to jo ,tak jksem si to spletla s tím ET ,ne menopur být v ledničce nemusí

drndapetka
17. srp 2010

@raduza2 z čeho ta sliznice vůbec roste? jako myslím jestli je taky na to nějaká z těch injekcí? 😅 A kolik mají mít folíky před OPU? tak trochu mám obavy ( vím, že nemám mít ,a le i tak ), že mi ty folíky, které mají těch 15mm do pondělí přerostou 🤐 😝 Kolik mají mít cca aby v nich byli vajucha?

raduza2
17. srp 2010

@drndapetka ta sliznice by měla být tak plus mínus kolem těch 10 mm,ale já ji třeba měla před OPu na poslední UTZ 14 mm

luciiiie
17. srp 2010

@drndapetka jéééé tak to ti Peti moooc gratuluji!!! To je krásná úrodička 😉 Ona ti sliznice ještě povyroste, neboj 😉

drndapetka
17. srp 2010

Nejančím, netrojčím....mám to od vodni zakázané já vím 😀

drndapetka
17. srp 2010

@raduza2 oni dělají ještě přímo před OPU taky UTZ? Nebo jsou jen dva kontrolní?

raduza2
17. srp 2010

@drndapetka co mě říkal dr .když zjistil že nereaguji tak jak mám ,tak mě řekl že kdyžtak skusí punktovat i ty 15 mm,takže asi i tam by mohli být zralý vajucha a jinak od 20mm-22mm to je pro ně optimální velikost

raduza2
17. srp 2010

@drndapetka ne ne před opu už UTZ nedělají jelikož punkce vajuch se stejně dělá přes UTZ takže kouknou přímo tam

drndapetka
17. srp 2010

@raduza2 no hele a když tak počítám.....od dneška do pátku do kontroly to je 3 injekce, tudíž by měli folíky vyrůst cca o 6mm...to by přece ty 15mm měly už 22mm, a to je už moc, ne? 😲

drndapetka
17. srp 2010

@raduza2 ježiš, já neumím počítat 😅 21 mm 😉

raduza2
17. srp 2010

@drndapetka no v ten pátek už ti dají Pregnyl a ten je na zastavení reakce vaječníku ,aby náhodou nepraskli

drndapetka
17. srp 2010

@raduza2 nechápu jednu věc...to ty větší se nějak v růstu pozastaví, jak už jsou moc velké a ty menší dorůstají, takže se nemůže stát, že teď ty největší by mohly mít třeba před OPU i 25mm? ony asi dorostou do max. průměru a za pár dní by normálně samy praskly, že jo? 😅

drndapetka
17. srp 2010

@raduza2 já myslela, že Pregnyl se dává až den před OPU.....ne?

drndapetka
17. srp 2010

@luciiiie děkujuuuu 😵 Jsem se tak bála, aby toho nebylo málo 😅

raduza2
17. srp 2010

@drndapetka neboj oni vědí co dělají proto se chodí na kontroly a proto ti snížili i tu dávku Puregonu ,aby náhodoú nepraskli

drndapetka
17. srp 2010

@raduza2 No jinak orchidejka taky dopadla dobře, ale určitě Vám to poví ráda sama 😉 Jen tak letem světem jsme si vyměnily výsledky....Je to velká sympaťanda 🙂 Usměvavá, příjemná....bude krásná mamina 😵

luciiiie
17. srp 2010

@drndapetka Oni z toho něco vyberou a určitě vám ještě zbyde na mražáky, uvidíš 😵 Krásná nosnice jsi! Hoolka šikovná!

drndapetka
17. srp 2010

@raduza2 ale menopur je asi taky na růst folíků jen není tak silnej, že 😉 Já už se nebojím 😀 Mě to jen strašně tlačí, už by je chtěla ven 😀 Kéž by vyšla ta neděle 😉

raduza2
17. srp 2010

@drndapetka takže vy jste se dnes s orchideii potkali po první ??

raduza2
17. srp 2010

@drndapetka tak uvidíš jak na tom budeš,co se mě na unice líbí tak že dojdou prostě i v sobotu a v neděli když to tak nějaké vyjde .Je mě jasný že za ty prachy by měli i o pul noci 😀

drndapetka
17. srp 2010

@luciiiie Já tomu pořád nemohla uvěřit 😵 A manžel byl paf 😀 Je teď nějakej přítulnej a něžnej...si mě bude asi teď ještě víc vážit, když slyšel jaká jsem "extrasamička" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 byl se mnou totiž taky v ordinaci a poslouchal, pan doktor Frgala se mu taky líbil 😉

drndapetka
17. srp 2010

@raduza2 po druhý 😉

raduza2
17. srp 2010

Frgala je úžasnej i mýmu manželovi se líbí

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru