CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
17. srp 2010
raduza2
17. srp 2010

@lenceslava jujda ty sis dala záležet ,takže se opravdu nechám překvapit s čím na mě vyrukují ,nedokážu si představit že se budu píchat až 3x denně no to mě pos...... 😀

vodni
17. srp 2010

@lenceslava já myslím, že budeš mít taky pěknou úrodu 😉 Já měla taky ten pocit, že je to jiný než minule. U 1.IVF jsem vlastěn skoro nic necítila, a u tohohle protokolu taky už téměř od první dávky 😉

raduza2
17. srp 2010

@vodni já už se na ty tvý protokoly koukala ,ale je toho tolik že v tom mám akorát tak bordel 😀 😀 😀 😝

vodni
17. srp 2010

@raduza2 nebooj, je to sice trochu otravný, že v některý dny je víc injekcí, ale ty tři injekce (já měla gonal, k tomu potom přibyl cetrotide a pak ještě menopur) jen nakonec. A dáš si to všechno najednou, takže ráno to napícháš a máš pokoj. A jinak to strašně rychle uteče, protože tam odpadá ten měsíc s diphereline

raduza2
17. srp 2010

@vodni tak co jsi vařila dobrého ??

vodni
17. srp 2010

@raduza2 😀 😀 😀 prostě budeš tak 9 dnů. píchat a je vymalováno, to jako hlavní informace stačí, ju? 😉

raduza2
17. srp 2010

@vodni jasně že stačí .nechám se překvapit 😀

vodni
17. srp 2010

@raduza2 aale, nic moc... měla jsem naložený maso, tak jsem to flákla jen tak na pánev a k tomu jsem udělala takovou středozemní zeleninku (papriky, cuketa, lilek, nakrájené, grilované)

vodni
17. srp 2010

a kde je ta tečkovaná? nás pěkně napíná 😝

lenceslava
17. srp 2010

@vodni ty jsi píchala dva dny? a ten cetrotide to je na co??

raduza2
17. srp 2010

@vodni takže jste si pochutnaly 🙂 mám ráda zeleninu všeho druhu

raduza2
17. srp 2010

@vodni tečkovaná zas určo dorazí až kolem 22

vodni
17. srp 2010

@lenceslava neee, já píchala 6 dnů jen gonal (1 injekce denně), a další 3 dny jsem píchala gonal, cetrotide a menopur (3 injekce denně). Celkem teda 9 dnů. Cetrotide mi říkali, že je proto, aby folikuly nepraskly dřív

lenceslava
17. srp 2010

@vodni já vůbec nevím proč jsem psala dva dny. 🙂 Ty jsi na to byla s vajuchama jak? Nechce se mi číst těch milion stránek dozadu víš? 😀

vodni
17. srp 2010

@lenceslava 😀 chápu 😀
u 1.ivf (dlouhý) jsem měla 4 folikuly, 2 vejce, 1 zralé
u 2.ivf (antagonist) jsem měla 7 folikulů, 4 vejce, 3 zralé, 1 embryo se zastavilo druhý den, takže 2 embrya jsou stále (určitě tam stále jsou) v bříšku. Na mě to byl ale velký úspěch 😵

lenceslava
17. srp 2010

@vodni a HP máš v pořádku? nebo nejaký problém?

vodni
17. srp 2010

@lenceslava já mám blbě všechno 😠 ... z HP hlavně FSH naposled 11,7.

lenceslava
17. srp 2010

@vodni to já vůbec nevím jak mamFSH a všechny ty písmenka co tady píšete. 😀 Nic jdu spát,zátra si musím užít to poslední vstávání.Tak dobrou.

raduza2
17. srp 2010

@lenceslava dobrou

raduza2
17. srp 2010

@vodni co myslíš dočkáme se tečkované ?? 😀

vodni
17. srp 2010

@lenceslava to je ten hormon, který když stoupá nad 10, tak to znamená, že vaječníky přestávají pracovat, ale ono je toho víc dohromady, takže se raduju z úspěchu 🙂 dobrou!

vodni
17. srp 2010

@raduza2 to je potvora tečkovaná, kdepak orchidejka! 😠 Takhle nás napínat 😠 No já se tady ještě snažím trochu pracovat, tak průběžně nakouknu 😉 mi to nedá, to by nám přece neudělala, že by se nepochlubila 😉

raduza2
17. srp 2010

@vodni to je jak odpoledna s Petkou taky nás napínala 😀

vodni
17. srp 2010

@raduza2 ta mě teda dostala 😎 Ale je skvělý jak jí to dopadlo, jsem za ni moc ráda 😵

raduza2
17. srp 2010

@vodni no já jí to přála ,má hezkej dáreček k svátku 😀

vodni
17. srp 2010

@teckovanaorchidej halooo, kdepak jsi, my tady čekáme na hlášení folíků 😎 😀

teckovanaorchidej
17. srp 2010

ahojky jsem tady, hned napíšu

raduza2
17. srp 2010

@teckovanaorchidej no ahoj tak jaká je úrodička u tebe 😀

pampeliska36
17. srp 2010

@teckovanaorchidej sem s tim 😀

teckovanaorchidej
17. srp 2010

11 folikulů, na můj věk prý reaguju hezky, snad 8 bude k použití, sliznice 6mm, zákaz sportu, dopichovat Puregon 125 IU, 3 dny Menopur, v pá kontrola, bude tam Gogela

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru