CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
18. srp 2010

@raduza2 jejej, to je mi líto ☹ drž se kočko!

drndapetka
18. srp 2010

@raduza2 budeš mít odstupné? tak to je aspoň trošku jedna dobrá zpráva, ne? 😉 Do konce roku mimi určo bude 😵

vodni
18. srp 2010

@drndapetka peti, jýá nevím, já myslím, že když je na neschopence napsáno "neschopen od" tak je to začátek neschopnosti, což by znamenalo, že by ti v práci měli zrušit tu dovolenou v den, kdy se to krylo. Aspoň tak se to dělá u nás

raduza2
18. srp 2010

@drndapetka tak ber to tak že ušetříš dovolenou 🙂

vodni
18. srp 2010

@raduza2 a je aspoň šance najít v místě něco podobného?

drndapetka
18. srp 2010

@vodni no, a to je právě to, co jsem nechtěla....protože za dovolenou bych měla víc peněz než za neschopenku, ach chjo 😔 Nechápu, proč to tak napsala...snad jí muselo být jasný, že nechci trčet do pátku doma 😠

raduza2
18. srp 2010

@drndapetka tak odstupný je dobrá zpráva,ale co dál ,ted mě to úplně rozhodilo 😀

vodni
18. srp 2010

@drndapetka no, asi se upsala, stát se může, blbý ☹ je jasný, že dovolená je lepší... Ale zas je to jen jeden den...

raduza2
18. srp 2010

@vodni tak to nevím tady je to s prací docela na štíru ,alr to víš že zač¨nu hleat .Kašlu na to nebudu čekat až to zavře 😠

drndapetka
18. srp 2010

@raduza2 no to sice ušetřím, ale budu mít míň peněz, což se teď moc nehodí, když rekonstrujeme byt ☹ Já jsem to měla tak pěkně vymyšlené a teď musím být 2 dny jak kvočna doma 😠 No, ale vždyť kvočna vlastně jsem 😀

raduza2
18. srp 2010

@drndapetka a vem si že za 1 3 dyn dostaneš veliký ho .....

drndapetka
18. srp 2010

@vodni asi na to kašlu, když bude chtít jít manžel na procházku nebo nakupovat, tak půjdu...stejně prvních 14 dní platí zaměstnavatel ( dokonce první 3 dny vůbec, tak je to vlastně fuk ) a ze zkušeností vím, že u nás v práci se kontrola neposílá, zvlášť když je centrála v Pze

drndapetka
18. srp 2010

@raduza2 Ty jsi brňačka?

raduza2
18. srp 2010

@drndapetka je mě jasný že budeš mít míň kačáků,ale co naděláš rozčilováním to stejně nezměniš

vodni
18. srp 2010

@raduza2 to věřím, že tě to rozhodilo ☹ ale víš co? mysli na to, že na začátku září jdeš na audit, pak myslím už od zářiové MS budeš brát marvelon a od října už pícháš - krátký protokol frčí rychle. Aspoň se zkus těšit na tohle, vím, že je blbý říkat, na práci nemysli, protože to se v takové situaci lehce řekne, ale já už jsem si třeba zvykla na to, že si vždycky říkám "vždycky to nějak dopadlo, nějak bylo, nějak bude"

raduza2
18. srp 2010

@drndapetka e ne ,ale je to docela kousek z Blanska ,proč víš o něčěm ??

raduza2
18. srp 2010

@vodni taky to tak normálně beru že nějak bylo a nějak bude,ale prostě se to teď vůbec nehodí .Už mě šrotují zavity a přemýšlím jak dál ,ale asi to budu řešit tou neschopenkou

drndapetka
18. srp 2010

@raduza2 aha, kukám že z Blanska....no tam je to z prací trošku blbé 😔 Ale aspoň brigádku zvládneš prozatím najít, ne? Jsi šikovná holka, budeme Ti držet pěstičky 😉 A kdybych o nějaké práci věděla, tak Ti písnu do IP, neboj....Já pracuji taky v obchodu, tak třeba se někde něco doslechnu, že někoho hledají...jen jestli bys třeba zvládla jezdit do Brna, to asi ne, co? 😒

drndapetka
18. srp 2010

@vodni přesně moje slova....a život jde dál, člověk musí bojovat....a může být i hůř 🙄

vodni
18. srp 2010

@raduza2 pokud to půjde, určitě jsou i doktoři, se kterýma se jde domluvit 😉 jen nevím, jsi psala, že zaměstnavatel končí úplně? Nevím, jestli když je v likvidaci, kdo vlastně toho člověka v neschopnosti pak převezme - že by stát?

raduza2
18. srp 2010

@drndapetka a proč bych nezvládla jezdit do Brna to by nebyl problém .Za 1 jsem řidička a za 2 vlak jezdí každou 1/2 hodinu a cesta trvá cca 20 min ,tak opravdu by problém nebyl 😀

raduza2
18. srp 2010

@vodni no to nevím to budu muset někdo vyzvědět a ano končí úplně 😠

vodni
18. srp 2010

@drndapetka ne, ne, ne, teď hůř nebude, to neříikej 😎 (já teda taky jinak razím, že když se něco posere, tak že vždycky bude ještě hůř, ale teď radši neeeee!)

drndapetka
18. srp 2010

Holky, valím do peřin, odpočinout si...mám toho sezení zas už po krk 😝 Držte se obě, a nevěšte hlavu 😉 posílám spoustu pozitivní energie oběma 😵

raduza2
18. srp 2010

7 let v prdeli a kolikrát jsem chtěla jít pryč ,bylo najítý i misto a nikdy jsem to nedotáhla do konce .Jenže tam to bylo jistý smlouva na dobu neurčitou atd.

raduza2
18. srp 2010

@drndapetka díky moc 😀

drndapetka
18. srp 2010

@vodni po 14 dnech neschopnosti to přeci přebírá OSSZ takže vlastně by ji paltil stát, přesně tak 😉

drndapetka
18. srp 2010

@raduza2 když budu něco vědět, písnu ju 😉 Já se doma budu stejně teď nudit, tak Ti můžu hledat i nějakou práci na netu a pak Ti hodit do IP , aby sis to obvolala,souhlas? Já si takto našla práci vždycky a nikdy jsem nebyla doma dýl jak měsíc 😉 tak zatím papapa

vodni
18. srp 2010

@raduza2 a co tak se mrknout na ty místa, co jsi dřív měla vyhlídnutý? Hele, zkus to brát tak, že teď máš výp.lhůtu a to odstupný, takže si to mezitím obejdeš, prošmejdíš inzeráty na netu, a aspoň ti rychleji uteče čekání na stimulku 😉 Taky se zkusím poptat, někdo mi říkal, že je z Blanska (musím zjistit kdo to byl 😝, tak bych se taky poptala - napiš mi do IP co by to mělo být), no a jestli jsi mobilní a z Blanska je dobré spojení, tak v Brně se snad dá něco najít... Já teda nevím, práci mám tak nějak celkem jistou, takže se v nabídkách moc neorientuju 😕

vodni
18. srp 2010

@raduza2 no vidíš, drnda ti to najde, takže máš po starostech 😀 😀 😀 a můžeš se soustředit na stimulku 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru