CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
18. srp 2010

@raduza2 a poptej se taky Lenceslavy - je to taky Blaňačka 😉 napiš mi pak do IP jakou práci by sis představovala. Do dvou měsíců najdem novou práci na 100%. Co jednu...i tři a ještě se o tebe budou prát 😀

raduza2
18. srp 2010

@vodni ne ne musím něco najít dřív než bude pozdě ,hele je mě jedno co to bude já jsem vyučena dámská krejčí s maturou,dělala jsem když byli holky malý na ŽL asi tak 8 let a pak po obchodech a jsem učenlivá taže u mě by nebl problém s číímkoli

raduza2
18. srp 2010

@drndapetka lanceslava je z Lipůvku to je taková malá vesnice asi 10 km od Blanska

drndapetka
18. srp 2010

@raduza2 moje maminka je pánská krejčí 😀 ale nemá teda maturu, to je fajn, že máš maturu, je to základ 😉 A dělala jsi jen v hadrech nebo spíš v potravinách? 😕

raduza2
18. srp 2010

@drndapetka no tak já dělala v dregerii Droxi teď je to Schleker a ted ted 7 let zastupcě vedoucího v elektro

raduza2
18. srp 2010

drndapetka já si dělala maturu až když jsem byla na mateřské 😀

drndapetka
18. srp 2010

@raduza2 no vidíš, dokonce zástupkyně, to máš skvělou praxi, neboj se, že po Tobě někdo nechytne 😉 tak jak se vyspinkám, tak se podívám, pošlu Ti odkazy do IP, a pak je to jen na Tobě.... 😉

Už fakt letím do té postele, nebo vysedím důlek a ty vajíčka ještě porodím 😀

raduza2
18. srp 2010

@drndapetka oki dík moc

drndapetka
18. srp 2010

@raduza2 ještě nemáš za co 😉

raduza2
18. srp 2010

@drndapetka a na vaja ještě čas do neděle 😀 pak je vysedět můžeš 🙂

raduza2
18. srp 2010

@drndapetka ale mám nech byt

drndapetka
18. srp 2010

@raduza2 ráda pomůžu, když můžu 🙂

raduza2
18. srp 2010

@drndapetka taky to tak mám ,ale kolikrát se mě to i nevypaltilo ,jak se říká pro dobrotu na žebrotu

vodni
18. srp 2010

@raduza2 máš IP

vodni
18. srp 2010

@raduza2 v IP máš ještě jednu vedoucí drogerie 😉

raduza2
18. srp 2010

jj všimla jsem si to je ta obchodní síť co byla dřív droxi

raduza2
18. srp 2010

@vodni ale jako to vůbec nevadí pošlu životopis a uvidí s bud se ozvou nebo ne

raduza2
18. srp 2010

koukám jestli náhodou něco nemá na stránkách náš pravak ,ale solně pochybuju 🙂

vodni
18. srp 2010

@raduza2 já jsem jen tak letmo koukla - říkala jsem si, že v takové chvilce člověka může trochu uklidnit, když vidí, že možnosti jsou 😉 snad to teda trochu pomohlo 😉 možná bys mohla oslovit i přímo nějaké prodejny v místě, i když třeba nic neinzerují. K nám do práce (teda úplně jiný obor) opravdu dost často přichází poštou nebo mailem životopisy lidí s tím, že kdybyste chtěli obsadit pozici toho a toho, rád bych se o ni ucházel... 😉 A už jsme tak i několik řidí přijali...

raduza2
18. srp 2010

@vodni to víš že to pomohlo ,prostě to obešlu a uvidí se 😀 když nebudu dlouho odepisovat tak hledám

vodni
18. srp 2010

@raduza2 🙂 to je správný přístup 😉 a ještě tam máíš vedoucí prodejny s textilem, když jsi ta dámská krejčová původně 😉

raduza2
18. srp 2010

@vodni tak to vypadá že jsme na stejných stránkách 😀

vodni
18. srp 2010

@raduza2 😀 já už končím - myslím něco najdem, zvlášť až se @drndapetka začne po ET "nudit" (=potřebovat se něčím zabavit) jako já teď 😝 tak ta najde míst .... 😵 😵 😵

raduza2
18. srp 2010

@vodni v pohodě já budu ještě hledat 😀

teckovanaorchidej
18. srp 2010

ahoj holky, dík za gratulace - luciii, petko- díky za lichotky 😔 😔
raduz - dnes jsem byla s pubescentem nakupovat hadry do školy a ve špalíčku v obchodě pro skejťáky hladají prodavačku - měli to na dveřích
http://www.velkyspalicek.cz/cz/centrum/moda-odi...

teckovanaorchidej
18. srp 2010

těším se už na PN, nějak mě začíná práce zmáhat a běhání po městě taky není nic moc ☹ ☹

drndapetka
18. srp 2010

@teckovanaorchidej ahojek 🙂 já jsem dneska taky k.o. 😝 Už nevím jak bych sedla, lehla 🙄

mufinka0
18. srp 2010

@vodni 🙂 Ahoj, mě taky žáha zlobila...a bohužel musím říct že zlobí ještě doteď,... 😒 😒 Myslím že za to můžou ty potvory hormony co jsme si píchali! Těžko říct jak to má vypadat, jestli břicho spíš bolet, nebo ne,..každá to máme jistě jinak. Hlavně se snaž udržet v klidu a víře!!! Ony pak ty // určitě budou!!! Hlavně nezapomeň, že jsi mi slíbila, že mě budeš inspirovat!!! 😠 😠 😠 😉 😉

mufinka0
18. srp 2010

@drndapetka Ty máš kolikátou injekci??? Já se tak bojím, že mě to bude taky tlačit a budu muset zůstat doma už po tom prvním UTZ. Ty peníze z neschopenky jsou šílený... 😒 ☹

vodni
18. srp 2010

@mufinka0 😀 já vím, naslibovala jsem tlustice tolika lidem, že teď by tam už fakt teda být měly 😎 😎 😎 No uvidíme v pondělí 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru