CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
19. srp 2010

@lenceslava jak jsem se tu už bavily, rozdíl je hlavně ve výrobě (puregon je synteticky vyráběný, menopur je z "lidských zdrojů") a trochu se liší složení

drndapetka
19. srp 2010

@vodni
@lenceslava No mě právě v úterý Frgala řekl, že dávka se mi nezmění, že jí nechá stejnou s tím, že ale jí doplní Menopurem ( to dělají v rámci šetření, jestli chápu správně ) a napsal mi místo 150 iu Puregonu jen 75 IU Puregonu a k tomu jednu ampuli Menopuru...Tak jsem zase zvědavá jestli dohromady to udělá zase těch 150 iu 😀

lenceslava
19. srp 2010

@drndapetka pro samoplátce stojí ampulka menopuru 700 taky to není levná záležitost.V kolik zítra jdeš?

drndapetka
19. srp 2010

@lenceslava na 8:45 i s manžou, rovnou nám prý vezmou už krev

lenceslava
19. srp 2010

@drndapetka tak to máme stejně,tedy jen jiný den.Jsem zvědavá jak se ti vaja rozrostli.

vodni
19. srp 2010

@drndapetka jj, přesně tak, taky mi zůstala stejná dávka, ale zkombinovaná z obou léků. Nejsem si jistá, ale myslím, že pokud se dávky vejdou do limitu pojišťovny, tak že na puregon/gonal pojišťovna jen přispívá (vždycky musíme doplácet), ale menopur hradí celý (bez doplatky pacoše). Ale jistá si nejsem, jen mi to z toho vyúčtování tak nějak připadá...

drndapetka
19. srp 2010

@vodni takže vlastně menopur s tím puregonem dohromady je to stejný jako puregon sám v té stejné dávce...jsem se teď do toho zamotala 😀

vodni
19. srp 2010

@drndapetka @lenceslava @eckovanaorchidej já budu tak napnutá, jak to s váma vypadá.... zítra ráno jedeme na víkend na chatičku, tak se o vás dozvím až v pondělí 😠 No ale taky vás budu trochu napínat - ke komplu se asi dostanu až odpoledne, takže to moje hlášení výsledku TT bude trochu opožděné 😉

drndapetka
19. srp 2010

A to nejsem blondýna 😅

drndapetka
19. srp 2010

@vodni no co ty? 😀 my budeme napnutý v pondělí 😀 Ani nevíš, jak se na ty Tvoje // třesu 😵

vodni
19. srp 2010

@drndapetka 😀 😀 😀 no, jak bych to, ehm... je to to stejný, takže já měla mít dávku 300 IU, ale poslední 3 dny jsem ji měla složenou ze dvou injekcí: 225 jednotek gonalu a 75 jednotek menopuru. Ty to máš stejně, akorát nakombinovaný puregon a menopur 🙂 (a jinou dávku, protože jsi extranosnice 😀 )

vodni
19. srp 2010

@drndapetka 😎 😎 😎

drndapetka
19. srp 2010

@vodni no to nejsem 😕 😅 jsou holky, který mají třeba i přes 20 folikulů....já jsem zlatej střed 😀

vodni
19. srp 2010

@drndapetka ale ta kvalitka 😉 stejne tak lenca 😉

drndapetka
19. srp 2010

@vodni no pokud půjdu na OPU až v pondělí , což se s tím tak nějak už smiřuju 😝 tak Tě vlastně chytnu akorát, doufám, že ty Tvoje // s těma mýma rozchrápanýma očima po narkoze uvidím pořádně ostře 😀

drndapetka
19. srp 2010

@vodni kvalitka je zatím tajemná, ta se prozradí po OPU 😉

drndapetka
19. srp 2010

Já jsem pako, pořád mám v hlavě ty manželovi spermouše 🙄

drndapetka
19. srp 2010

@lenceslava taky jsem zvědavá, i na Tebe 😉 doufám, že povyrostly,jsem dneska nějak moc v pohodě s tím břichem, můžu klidně sedět , to je paráda 😀

lenceslava
19. srp 2010

Jééé @vodni nás bude napínat,Nemůžeš nás přece takhle stresovat před snůškou. 🙂

vodni
19. srp 2010

@lenceslava 😀 😎 😎 😎 no jo, ale já to asi fakt dřív nestihnu 😖

drndapetka
19. srp 2010

@vodni Hlavně si to na chatičce pořádně užij 😉 ty máš vlastně dovču, že? jsem se teď lekla, že bys s neschopenkou byla 2 dny pryč

drndapetka
19. srp 2010

@lenceslava neboj, my se maximálně "odstresujeme"pak pod narkozou 😀 jak já se těším na to spinkání, mám narkozu ráda 😵

lenceslava
19. srp 2010

@drndapetka já to más se sezením taky vcelku ok,ale zato chůze mi dělá potíže,a co teprve dobíhat bus,to bych už nedala.Hele peti hlavně nesmíš zapomenout že si máš na transferu nechat zazpívat. 😀

lenceslava
19. srp 2010

@drndapetka já z toho měla taky dobrej pocit.Probudila jsem se s čistou hlavou.

drndapetka
19. srp 2010

@lenceslava myslíš, že budu mít frgalu, jo? 😵 no já myslím, že jsem si ho v úterý už vybrala a nebudu ho už mít....ale to neva 😉 Prý na sálku je šero a hraje tam uklidňující hudba, tak jsem zvědavá 😀

drndapetka
19. srp 2010

@lenceslava a co probouzení, bylo v pohodě?Já naposledy zdravotníkovi nadala, proč mě budí, že se mi tak krásně spinkalo 😀

vodni
19. srp 2010

@drndapetka máš IP

vodni
19. srp 2010

@drndapetka ta hudba, šero atd. to je až u ET, u OPU tě položí na lůžko, navlečou ty pytlíky na nohy a dobrou noc 😉

lenceslava
19. srp 2010

@vodni@drndapetka ta hudba ta me minule docela s.... Ale třeba dneska jim to tam hrálo docela pěkně. Ale petí ná bam bude hrát naživo pěknej rokec 😀 😀 😀 😀 😀

lenceslava
19. srp 2010

@drndapetka probuzení dobrý,já jsem zase psala sms manželovi,a jak jsem se snažila aby tam nebyli chyby protože jsem si připadala jak kdybych měla dvě promile 😀 a byla jsem přesvědčená že ta sms je bez chyb,a nakonec jsem to poslala segře a byly to samy bláboli.Můj vnitřní pocit mě zklamal 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru