CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
19. srp 2010

@mufinka0 první várku coz byl diphereline a puregon 1 kontjner 600a druhej 900 IU což bylo kolem 3400,- ,pak jeste 2 kontejner po 600 IU 3 200,- 😠

drndapetka
19. srp 2010

@mufinka0 Kecám, jsem se přepsala 😀 jsem myslela FEMIBION

mufinka0
19. srp 2010

@raduza2 Takže 7000,- celkem??? To není moc!!! Neblbni,..mohlas dopadnout ještě hůř!

drndapetka
19. srp 2010

@mufinka0 mám pocit, že vodni platila ještě víc 😕 co @vodni?

mufinka0
19. srp 2010

@drndapetka 😀 😀 No právě,..jsi mě uplně zmátla..

raduza2
19. srp 2010

@mufinka0 no to nám ještě sestra ušetřila 1500 za jednu dávku 😀 měla jsem zbytek jen kolem 100 IU a někdo jí tam zbytek dal uf ,takže jsem dovalila potom kafe 🙂

mufinka0
19. srp 2010

@drndapetka Právě,..vodní platila mnohem víc,..to byl teprve ranec. ☹

mufinka0
19. srp 2010

@raduza2 hele a celkem tě IVF stálo kolik?? 😕 tys neměla ICSI, že ne?.. Něco s vajíčkama,..už si to moc nepamatuju..

raduza2
19. srp 2010

tak já se teď chystam na to že to bude kolem 9 000-15 000,jestliže mě napíšou 300IU hned od začatku a je to na cca 9 dní tak si to spočítej no nechám se překvapit

raduza2
19. srp 2010

@mufinka0 tak tak musíme mít i ICSI takže záloha tam je 19 000,-,tu jsme tam nechali

mufinka0
19. srp 2010

@raduza2 Neboj,..nedají ti to přece na celou dobu, ne?? Třebas to bude jen startovací dávka a budeš to píchat tak jen 3-4 dny,..pak ti to namíchají s Menopurem a taky třeba i sníží... 😉

mufinka0
19. srp 2010

@raduza2 To vám nevrátili, když jsi te´d ICSI neměla????

drndapetka
19. srp 2010

@mufinka0 jinak ještě k těm vitamínům pro plánování těhu - mě setřička na začátku stimulky řekla, že prý listovka je nejdůležitější "těhotenstký" vitamín a není třeba brát další přípravky, že zbytek přijmu z potravy....že když bude nedostatek třeba vit. C, tak to není taková hrůza jako by byl nedostatek listovky 😒 Ale je to asi individuální....Já 3 roky do sebe cpala za neskutečný peníze calibrum baby plan, mammavit, Femibion a stejně mi pak můj gyndr řekl, že stačí taky jen listovka a kdyř už tak ostatní až budu těhotná, že před těhu je to vytahování peněz z lidí..tak nevím, no 😖

raduza2
19. srp 2010

@mufinka0 no tak to bych byla ráda máme tam vlastně i asistovanej Hatching a PK

mufinka0
19. srp 2010

@drndapetka 🙂 jj,.taky si to myslím. Já začala jíst Mamavit tento měsíc,..asi 7.8. Takže mě to asi až tolik stát "před" nebude. Když se nezadaří, tak ho zas vysadím a když jo, tak budu ráda kupovat další... 😀 😀

mufinka0
19. srp 2010

@raduza2 Jaktože vám to ale nevrátili tu zálohu???

drndapetka
19. srp 2010

@mufinka0 tak to jo, já myslela, že to papáš pořád 😉

raduza2
19. srp 2010

@mufinka0 no vrátili by kdybychom nešli na 2 pokus patali se nás jestli si to chceme vzít 😀

mufinka0
19. srp 2010

@raduza2 aha,.. 😀 😀 Tak to jo. A kdy jdeš na druhý pokus?? 😕 😕 Mě to čeká te´d v září,..též druhý pokus. 😉

drndapetka
19. srp 2010

@mufinka0 oni to většinou převádí do dalšího pokusu....převáděli to tak i vodni...myslím tu PK, ale stejně ji neměla i tentokrát

vodni
19. srp 2010

Kočenky, tak je to definitivní, zítra ráno vyjíždíme, takže už sem asi nenakouknu, a máte mě tu až s pozdním hlášením v pondělí po poledni 😎
Takže abych na to nezapomněla, vy moje nosnice 😝:
@drndapetka @teckovanaorchidej - ať vám pěkně zrají a v neděli na opu krásné sny 🤐 v pondělí už budete mít prcky v misce 😀
@lenceslava - tobě snad není co přát 😀, taková velikost folíků... takže ať se drží i dál a ať jsou ještě bonusy 😉
@raduza2 @mufinka0 - vám holky pěkný víkend, za chvíli jste ale se snůškou vajec na řadě vy 😉

mufinka0
19. srp 2010

@drndapetka Né,.prý stačí 2 měsíce před otěhotněním.. 😉 Já brala mamavit i při 1 IVF a pak jsem vysadila, protože jsem nevěděla kdy půjdu znova. 😉 No,..uvidím co mi řeknou v Repro,..možná už jsem listovku měla nasadit dřív...snad budou ty 2 měsíce stačit 😀

raduza2
19. srp 2010

@vodni užij si krásnej a pohodovej víkend ,hlavně odpočívej a pohlaď mimíse 😉 😀 😀

drndapetka
19. srp 2010

@raduza2 no já bych si ty peníze asi vzala 😀 i když....kdybych je měla v ruce, tak je utratím 😀 takhle je to schovaný a ví člověk, že na to nesáhne 😉

mufinka0
19. srp 2010

@vodni 🙂 díky,..užij si dovolenou 🙂 A v pondělí přeju ze srdíčka // !!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂

raduza2
19. srp 2010

@drndapetka přesně tak ,ale jinak mám od toho doklad tak nemusím mít strach že by mě to zatajili 😀

drndapetka
19. srp 2010

@vodni Kočeno, Tobě taky krásný víkend, pořádně si to užij, odpočiň si, vyvětrej ty mimíse v bříšku a strááááááááááááááááááááášně mooooooooooooooooooooooooooc držím pěstičky na pondělní testovačku 😵 Posílám hodně štěstí !!!!! 🙂

drndapetka
19. srp 2010

@mufinka0 tak já teda listovku beru pořád nepřetržitě 3 roky, co se snažímě ale to nesjou takový pálky....od Medfarmy je na 3 měsíce a vyjde na nějakých 70 Kč

teckovanaorchidej
19. srp 2010

@vodni ahojky, hezký chatování, držíme všechny palce i náš pes pracky, pohlaď mimouchy a v po // tlusté jako dálnice před Vídní. Tfuj Tfuj Tfuj 😅

teckovanaorchidej
19. srp 2010

jéžiši, ja beru dvě deci bílého každý večer, prachy už nepočítám, záloha 39 tis a léky dosud 16 tis cash v lékárně.
Holky, hlavně ať se všechno podaří a ti budoucí malí sopli ať jsou zdraví

vodni
19. srp 2010

😵 😵 😵 kočky moc díky, sama jsem zvědavá, jak to dopadne 😅 Já ale pořád i toto beru jako úspěch, normálně bez doktorů bych se tak daleko už nikdy v životě nedostala, takže i kdyby // nebyly, tak je to pro mě pořád pozitivní 😉 Jsem asi magor, ale beru to tak, jak to ten život s náma hraje, i když by se mi to líbilo jinak 😔 Takže ještě jednou vám všem (i pejsanovi tečkované) moc moc moc díky za podporu 🤐 🤐 🤐

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru