CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

mufinka0
19. srp 2010

@raduza2 Já vím, jakou tabulku myslíte 😀 😉 Ne neměla,..ale já byla na první pokus jinde, néé v Unice . Na druhý jdu taky jinam než do Unici. 🙂

teckovanaorchidej
19. srp 2010

@mufinka0 asi jo, fakt nevím, mějte se všechny, zítra mrknu a nahlásím počty a velikost

raduza2
19. srp 2010

@mufinka0 aha ,tak to my jsme dostali krásně vypracovaný rozpis 😀 😀

raduza2
19. srp 2010

@teckovanaorchidej 😀 🙂

mufinka0
19. srp 2010

@raduza2 jj,..věřím. Holky říkaly.. Já byla poprvé na obilňáku a na druhý pokus jsem se rozhodla pro Repromedu 🙂 Tady za holkama chodím už dlouho,...dlouho jsem se rozhodovala jestli Unica nebo Repromeda... 😀 A tak IVF Repromeda, ale diskuze Unica.. 😀 😀 😀

raduza2
19. srp 2010

@mufinka0 mylsím že je to jedno kde diskutuješ 😀 ,kdy jsi měla 1 IVF ?

raduza2
19. srp 2010

@mufinka0 s tou sterilizací je to divný ,že by tě ani neupozornili ?? ale zase když jsi 1 nepaltila plnou palbu 🙂

mufinka0
19. srp 2010

@raduza2 Mě nikde nepíšou že jsem sterilní, ale že mám oboustranný tubární faktor...Tak páč já neměla opravdu jinou možnost, než dát i ten druhý pryč, tak se to asi bere jinak. Ne neplatila jsem celou a ani v jednom CAR mi neřekli, že bych měla platit celou platbu 🙂 Naštěstí... 😝 😝 1IVF jsem měla v květnu 2010. teď v září chceme jít na druhý pokus.

mufinka0
19. srp 2010

@raduza2 Myslím že oni si jsou plně vědomi toho, kdy to pojišťovna proplácí a kdy ne... 😀 😀 😀

raduza2
19. srp 2010

@mufinka0 tak je tomožný ,že když tam napíšou něco jinýho ,a máš nějaké nanuky 😀 ,nebo to povalí celý od začatku

mufinka0
19. srp 2010

@raduza2 ☹ ☹ Nemám,..jdu znova od začátku. Já měla jen 7 vajuch,..sice všechny kvalitní, ale nakonec zbylo na zavádění jen 2 a neuchytlo se.. ☹

pampeliska36
19. srp 2010

@teckovanaorchidej
@drndapetka ahojte holky... moc vam preju at mate zitra kraaaaaaaasnou urodicku!!! 😉

mufinka0
19. srp 2010

@raduza2 No,..J8 myslím že jsem podepisovala ten papír tak to jen kvůli tomu, že to nemůžou udělat bez schválení pacientky,..ale teď tak přemýšlím, jestli jsem vůbec něco podepisovala, nebo zamnou jen přišel primář a zeptal se zda souhlasím,..te´d si nejsem jistá. Ale řekla bych, že ten podpis tam taky proběhl... 😒 😕 😕

raduza2
19. srp 2010

@mufinka0 ted nevim kterej papír myslíš

mufinka0
19. srp 2010

@raduza2 😕 Cože?

raduza2
19. srp 2010

@mufinka0 no psala jsi něco o papíru asi mě něco uniklo 😀

mufinka0
19. srp 2010

@raduza2 😀 😀 Člověče, ale už před nějakou dobou... Myslela jsem papír kde bylo napsáno že souhlasím s odebráním vejcovodu a tím už nemůžu přirozeně otěhotnět. 🙂

raduza2
19. srp 2010

@mufinka0 aha promiň já jsem dneska asi nějaká přepracovaná 😀

mufinka0
19. srp 2010

@raduza2 😀 😀 V pohodě, ..chápu. Ty jsi zůstala bez práce co?? Jakto?? Dali ti aspoň odstupné?? 😕

raduza2
19. srp 2010

@mufinka0 neoficiálně už to vím asi tak 1 měsíc,ale včera jsem to měla potvrzený že se teda bude obchod zavírat.Dneska jsem to oznámila mím spoluprcovníkům ,jelikož vedoucí jim to zatím pořád neřekl ,já jsem zastupce vedoucího ,prostě to hodil na mou hlavu .Ano bude 3 měsíční odstupny

raduza2
19. srp 2010

@mufinka0 no a jak to klesly strašně tržby a už to musí jakoby 3 měsíce spíš dotovat než aby jim to vynášelo

mufinka0
19. srp 2010

@raduza2 ☹ ☹ Tato doba je zlá,...je to hrozný! Aspoň že vám dá odstupný,..ikdyž chápu že v dnešní době něco najít je hooodně složitý ☹ 😒 😒 Přeju hodně sil a štěstí!!!

raduza2
19. srp 2010

@mufinka0 už jsme se s tím nějak vyrovnala ,co se dá dělat nic s tím stejně neudělám ,ale přišlo to prostě nevhod .Včera jsme to probírala tady s holkama a večer potom ještě s manžem ,ten mě řekl at jdu na neschopenku ,prý nemá smyl ted nastupovat do práce.Na jednu stanu má pravdu .

mufinka0
19. srp 2010

@raduza2 No to je pravda...Kdy jdeš na druhý pokus??

drndapetka
19. srp 2010

Jsme zde, po večeři 🙂 Prý takový dobrý jídlo ode mě manžel nejedl 😀 Tak jsem mu řekla, že mu to přece taky vařilo 17náct jeho budoucích dětí 😀

@mufinka0 Sterilizace je podvázání vaječníků, podle mě. Něco jako kastrace u chlapa. Podle mě nejde o odstranění vejcovodu, neboj. taky mi píšou do papírů tubární faktor a to vejcovody mám, jen neprůchodné, tak nevím jak to berou 😒

@raduza2 krásná fotečka, sluší 😉

raduza2
19. srp 2010

@mufinka0 já jdu 6.9 na audit a v říjnu by se mohlo začít se stimulkou ,aspon to tak mám slíbený 😀

raduza2
19. srp 2010

@drndapetka jé děkuji bylo na čase se vám ukázat 😀

raduza2
19. srp 2010

@drndapetka a tobě to taky sluší 🙂 😉

raduza2
19. srp 2010

aby jste si nepsaly s copatým obrázkem 😀

drndapetka
19. srp 2010

@raduza2 no měla bych už fotečku vyměnit, přestává se mi líbit, jak na sebe pořád koukám každý den 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru