CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lenceslava
24. srp 2010

Čáááu.Teda @teckovanaorchidej jak že na jiným pokoji,děs s tebou 😀 tak já mám 11 vajec,ani se mě embrioložka nezetala co chcem s těmi 3 navíc dělat ,no uvidíme,holky normálně kočka co byla se mnou na pokoji měla 40 vajec,chápete to,taky chudera dostala hned kapačku.

lenceslava
24. srp 2010

@drndapetka gratuluju.

teckovanaorchidej
24. srp 2010

@lenceslava gratuluju ke snůšce, nádhera 🙂 Si předtav, že jsem přišla první a z našeho trojlůžáku jsem šla na řadu poslední, snad před 10h. 😠 😠

teckovanaorchidej
24. srp 2010

@lenceslava jak se cítíš??

lenceslava
24. srp 2010

@teckovanaorchidej mě naštvalo že jsem do devíti tvrda dole a až pak jsem šla na pokoj,a na sál nevím přesně ale taky nějak po desáté.

raduza2
24. srp 2010

@teckovanaorchidej tak to velká gratulace ,moooooc pěkný 😀

drndapetka
24. srp 2010

@lenceslava gratulka k vajuchům 😉 ty brďo, 40 vajec, to bude holka asi trpět.....mě dalo zabrat těch mých 25 😔

teckovanaorchidej
24. srp 2010

@lenceslava se mi zdá, že tam bylo nějak moc rušno, baby na pokoji říkaly, že nás je 10 na OPU a mají prý jen 8 postelí, tak nevím, kde se uložily 😕 😕

lenceslava
24. srp 2010

no holky já se jdu troch prospat,bolí mě trošku břicho

raduza2
24. srp 2010

@lenceslava tak taky velká gratulka 😀

drndapetka
24. srp 2010

@lenceslava no já včera čekala taky od devíti asi půl hodinky než došla sestra a pak asi 45 minut než mě vzali na sál....když má člověk nervy, tak to čekání je hrozný 🙄 ale pak nás hnaly jednu po druhé šup doktor, šup agolutin, šup embryoložka a už jsem byla venku 😝

teckovanaorchidej
24. srp 2010

@raduza2 díky, taky budeš mít, uvidíš a už brzo, hrozně to utíká 😵 😵

lenceslava
24. srp 2010

no u nás šla paní hned na sál a do půl hodinky odešla pryč z pokoje. 😕

raduza2
24. srp 2010

@teckovanaorchidej jo jo utíká a už aby to bylo těším se když to tady čtu 😀 🙂

raduza2
24. srp 2010

@teckovanaorchidej a uvidíš že zbyde i na nanučky 😀

teckovanaorchidej
24. srp 2010

@raduza2 😅 😅

raduza2
24. srp 2010

když tak nad tím přemýšlí ,tak vás třeba Gogela chtěl připravit i na ty míň veselejší zprávy 🙂

drndapetka
24. srp 2010

@raduza2 asi jo, asi je to velký diplomat 😉

vodni
24. srp 2010

@lenceslava gratuluju!!!!!!!!!!!!!!

vodni
24. srp 2010

ty jo, 40 vajec, to je fakt maso... neříkejte mi, že je to normální. Proč jí nějak nesnížili dávky nebo něco, vždyť to je snad fakt o život 😕

raduza2
24. srp 2010

@drndapetka mám z toho opravdu velikánskou radost že vám to všem nakonec dobře dopadlo a i ty počty se zlepšili ,teď ještě aby se držela embrijka 🙂 ,ted budu mít takovou otázečku jak to je když těch embrijek je víc na zamražení,nevíš kolik se připlácí ?? nebavili jste se náhodou otom ??

vodni
24. srp 2010

@raduza2 jj, já taky říkala, že si myslím, že se liší doktor od doktora, jak hlásí ty folikuly. Myslím, že někteří (např. Gogela) hlásí jen ty, které dosahují nějaké velikosti. A jiní doktoři (např. Frgala) kouká po všech, a hlásí i to, že se klube nějaký menší folikul. Upozorní teda, že menší už asi nevyroste, ale nic není nemožné, takže dává větší naději 😝
Ale, kdo ví, co je vlastně lepší - jestli ta varianta, kde máte větší "jistotu", že budete mít aspoň tolik vajuch, na které se těšíte (a třeba budete překvapeny dalšími), nebo jestli varianta, kdy víte o všech folikulech, což může být motivační, že je jich tolik, ale pak může být o to větší zklamání, když víte, že jich mohlo být víc, ale některý to nedohnaly...

vodni
24. srp 2010

@raduza2 to mražení myslím závisí i na tom, v kolika pipetách embrya jsou a po kolika... A platí se nějak na rok. Ale nevím, já to s mými počty vlastně nikdy nezjišťovala 😀

luciiiie
24. srp 2010

@lenceslava taky ti gratuluji 😉
Ty vole 40 vajec....tak to je sííla...

@raduza2 mám pocit, že 1-4 embrya po prodloužené kultivaci 4.400,- a za každý další 550,- a za zmrazení 1-8 embryí jeden den po oplození 4.400,- a za každý další 275,-, možná je to teď dražší, nevím 😕

raduza2
24. srp 2010

@vodni tak já to taky potřebovat bnebudu ,mylsím to zamražení jelikož nebude co zamražovat 😀 ,ale jen mě to tak zajímá ,jsem baba zvědavá 😅

luciiiie
24. srp 2010

@raduza2 jo a na rok 1000,.-

raduza2
24. srp 2010

@luciiiie dík,kultivace je mě jasná jelokož jsme si ji taky platili ,spíš mě zajímala ta cena zamrazení 😀

raduza2
24. srp 2010

@vodni souhlasím s tebou ,Frgala mě nahlásil i to co byli muniaturní a narovinu řekl že ty ani nedorostou ,já jsem s ním spokojená na 100%,prostě má k tomu dobrej přístup

luciiiie
24. srp 2010

@raduza2 a jo...já jsem blbá 😀 😀 😀 mě nedošlo, že teď vlastně pofrčíte na KET 😉

raduza2
24. srp 2010

@luciiiie ne ne na ket nepofrčíme 😀 😉 nebylo co zamražovat ,nedošlo ani k ET. 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru