CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
24. srp 2010

@teckovanaorchidej Po Pregnylu je cca 11dní zvýšené hcg, proto ty falešné testy, ale od 14 dne po posledním Pregnylu se těhu (pokud jsou // ) potvrzuje.....Já teda Pregnyl také žádný nemám, nedává se když je 15 a víc punktovaných folíků...a jsem ráda, že už ho nemám, bylo mě po něm fakt dost blivno 😝

teckovanaorchidej
24. srp 2010

@drndapetka jasně, to jsou falešně pozitivní výsledky, oni myslí falešně negativní, tzn. že testy jsou málo senzitivní nebo málo specifické, píšu to pro nás, co kdybychom nenašli //, tak ještě krev to může někdy 😕 zvrátit

vodni
24. srp 2010

@teckovanaorchidej jj, TT může být zkreslený, zvlášť, když se dopujeme hormonama. Ale já věřím, že když už je to od posledního pregnylu tak dlouho, a navíc čárka sílí, tak je to na dobré cestě 🙂

drndapetka
24. srp 2010

@teckovanaorchidej no, to se taky stává....jaktože nemáš Pregnyl?

vodni
24. srp 2010

@teckovanaorchidej známá to tak měla, test sněhobílá a krev pozitivní 😀 Proto je dobré vydržet do oficiálního dne a ani pak neházet flintu do žita 😉

teckovanaorchidej
24. srp 2010

@vodni jasně že jo, už jsem psala - oni uvádí velké % FALEŠNĚ NEGATIVNÍCH VÝSLEDKŮ 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 tzn.pouze /, což není tvůj případ 🙂 🙂 🙂 🙂

drndapetka
24. srp 2010

@vodni neboj, mammatest nelže 😉

teckovanaorchidej
24. srp 2010

@drndapetka nevím, peti, měla jsem 14 punktovaných, otevřel si asi řekl folík sem, folík tam a nic mi nedal ☹ 😉

vodni
24. srp 2010

@drndapetka já vím 😀 však jsem koupila jen ten, a to ještě ten s citlivostí 25 a ne 10 😀

teckovanaorchidej
24. srp 2010

@vodni ježíši, promiň, nechtěla jsem zanášet pochybnosti, jenom se utěšit, kdyby náhodou 😔 😔

vodni
24. srp 2010

@teckovanaorchidej já myslím, že když je kolem 15, tak pregnyl nedávají - a 14, to je fakt těsně 😉 Navíc, minule mi říkal Frgala, že kdyby mi bylo blbě, že si to dávat nemám, tak asi zase tak nutný to taky není. Ani v jiným caru jsem neviděla, že by to dávali...

drndapetka
24. srp 2010

@vodni polorozpad pregnylu je 1,5 dne vždy o polovinu....tak si to spočítej....pokud jsi píchala Pregynyl 5000, tak po 17ti dnech už není v těle 😉

drndapetka
24. srp 2010

@teckovanaorchidej aha, no bud ráda, že Pregnyl nemáš, o to dřív budeme testit 😀

drndapetka
24. srp 2010

ježiš polorozpad o polovinu......vodni, chápeš, že jo? 🙂

vodni
24. srp 2010

@teckovanaorchidej ne ne ne, já nepochybuju 🙂 ani jsem to tak nepochopila 😝 Jen se vás, co vás to ještě čeká, snažím do té vaší čekárny vybavit co nejvíce pozitivníma příspěvkama 😉 😀

teckovanaorchidej
24. srp 2010

@drndapetka čéče, ještě jsem nebyla na ET, vydrž 🙂 🙂

teckovanaorchidej
24. srp 2010

@vodni jo jo díky, bude to potřeba 😉

vodni
24. srp 2010

@drndapetka po ET se stejně dává jen pregnyl 1500. A víte co ale? Já měla před opu 10tisíc jednotek (minule i teď), ale myslím je to podle velikostí a počtu hrochů 😉

vodni
24. srp 2010

@drndapetka 😀 😀 😀

lenceslava
24. srp 2010

já jsem defoš,to s tím pregnylem měla být @teckovanaorchidej a stejně jsem si uvědomila že se píchá až po etu,asi jsem zblblá ještě po té anestezii. 😀

vodni
24. srp 2010

@lenceslava 😀 😀 😀 ale oni ho dají už po opu, jen první dávka vychází obvykle na den po et (podle toho, kdy je et)

drndapetka
24. srp 2010

@vodni no asi čím mín folíků tím víc jednotek Pregnylu? 😕

vodni
24. srp 2010

Tááák kočenky, já se dnes loučím, jdu se také přemisťovat do různých bodů 😉

teckovanaorchidej
24. srp 2010

@lenceslava a taky jsi tak netrpělivá???, už aby bylo 10h ráno

vodni
24. srp 2010

@drndapetka asi jo, taky to může být různýma hladinama v HP (ten jsem měla dost blbej...). Ale víš co, ono je to všechno úplně jedno, hlavně, že jsou hrošíčci, ne? 😉 🙂

vodni
24. srp 2010

@teckovanaorchidej @lenceslava abyste se dovolaly, když začnete telefonovat obě v 10.00, tak zablokujete linku 😉 (no mám co mluvit, volala jsem vždy 10.05 😝 )

lenceslava
24. srp 2010

@teckovanaorchidej to víš že jsem.v deset tam bude obsazeno že?

lenceslava
24. srp 2010

@vodni jako vždy byla rychlejší 😠 😀 😀

teckovanaorchidej
24. srp 2010

@lenceslava fajn, volám v 9.58, 10.00 ti nechávám

lenceslava
24. srp 2010

@teckovanaorchidej al to ti nikdo nevezme!!!uvidíme kdo bude rychlejší a pak si písnem ju? 😝

teckovanaorchidej
24. srp 2010

@lenceslava jasně, to víš že jo

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru