CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
26. srp 2010

@teckovanaorchidej hned bych šla venčit s tebou 😉 provětrat hlavu 😝 Doufám, že na byt si konečně psa pořídíme.....manžel je v tomto zvláštní - od mala chce anglickýho buldoka , a když mu řeknu, že si pořídíme teda štěně, tak prý ne, aby nezničilo byt 😠 Až uvidí, jak děcka dokáží zdemolovat byt, bude asi koukat 😀

raduza2
26. srp 2010

dobré ráno holky 🙂

raduza2
26. srp 2010

@drndapetka anglickej buldok je úžasný stvoření 😅

raduza2
26. srp 2010

@teckovanaorchidej ne ne bude jich pět uvidíš 😉 😀

lenceslava
26. srp 2010

@teckovanaorchidej neboj,určitě jich bude 5.@drndapetka mě teda taky dost bolí břicho,jako bych celej den nečůrala,minule jsem to tedy neměla. 😢 @vodni jak to s tebou vypadá?doufám že je vše ok.

drndapetka
26. srp 2010

@raduza2 Ahojky kočeno 🙂 no mě se anglickej buldoček "dospělej" nelíbí, ale štěňátka jsou krásný 😵 Já chtěla vždycky buď zlatýho retrívra nebo ridgebacka, pak jsem ještě na ty úplně velký psy jako je třeba mastiv nebo kane korso, ale ty jaksi do bytu asi nee 😅

drndapetka
26. srp 2010

@lenceslava jakmile budeme mít mimíse u sebe, tak nás hned všechno přestane bolet 😵 Musím ale Otevřela fakt pochválit, že jsem po punkci nekrvácela a špinila jen malilinko těsně po zákroku, pak vůbec nic 😉

drndapetka
26. srp 2010

@raduza2 holt manžel chce buldoka ( jestli někdy vůbec bude ) a basta, nemám nárok si prosadit v tomto svoje 😝 Nějak jsem se s tím smířila 🙂

drndapetka
26. srp 2010

No jo @vodni Kdepak jsi? 😕 Všechny na Tebe moc myslíme....

raduza2
26. srp 2010

@drndapetka tak mě se líbí pesani s tím rozplesklým čumákem a velkou rasu mají naši na baráku a to je německej boxer 😀 takže zas rozplesklej čumák 😅 😝

vodni
26. srp 2010

Ahoj kočky, díky za povzbuzení. Včera jsem zašla k doktorovi a trochu mě uklidnil. Teda uklidnil mě natolik, že jsem mu zapomněla říct o testu z kreve... 😝 Navíc mě neuvěřitelně potěšil, protože mi nechal agolutin 🙂 Jsem doma, ležím a snažím se... ale to víte, veselo moc není. To slabý špinění trvalo včera až do večera, přes noc nic (no asi spíš tím, že jsem jen ležela), ale dnes, když jsem ráno vstala tak zase trochu ☹ Takže si jdu zase lehnout a nebudu asi ani u komplu. Moc vám všem držím pěsti k hrošíkům!!!!
(@drndapetka, říkala jsem ti, že když je 13 hrochů v tabulce, tak už holt vydržet musí 😉 nebudu to pořád přepisovat...)

raduza2
26. srp 2010

@vodni tak pěkně odpočívej hlaď pupíka 😅 😉

drndapetka
26. srp 2010

@vodni Beruško naše 🙂 tak pěkně lež, šetři se, sem tam se ale ozvi, ať nemáme o Tebe strach, juj 🙂 Pana doktora máš teda úžasnýho. Písneš mi pak, prosím do IP kam chodíš na gyndu ( samozřejmě až budeš mít chvilku ). Budu totiž asi muset změnit gyndaře a v Brně je jich tolik že nevím kam bych šla 😝 Tak se starej pěkně o mimíse 😵

lenceslava
26. srp 2010

@vodni hlavně že tak,bude to dobrý.

raduza2
26. srp 2010

holky jak je to s dr . na Unice ?? Můžeš tam zůstat po dobu celého těhu.?? Viděla jsem tam tož i kočeny ,které byli už dejme tomu v 6 metru . 🙂

lenceslava
26. srp 2010

@raduza2 myslím že je to na domluvě,Frgala mi tenkrát říkal že se to asi Malímu moc nelíbí když tam někdo chodí jako ke gynekologovi,ale jde to. Mě řekl že se mám domluvit se sestrama a když tak říct,že jsem se na tom spolu tak domluvily.Ale já se na to vyprdla.

raduza2
26. srp 2010

@lenceslava áha,njn Malej by z toho neměl příjem 😠 ,jen 30 za prohlídku

raduza2
26. srp 2010

@lenceslava kam chodíš na gyndu ?? do Brna nebo sem ??

lenceslava
26. srp 2010

@raduza2 chodím do brna na viniční,ale moc z paní doktorky nedšená nejsem,ale já zatím neměla žádnej zdravotní problém to je prý pak s paní doktorkou těžké pořízení.Vždycky jen preventivka a hotovo.

teckovanaorchidej
26. srp 2010

holky, jestli hledáte dobrého gyndr - doporučuji MUDr. Vlastimil Páral, GynLine, Brno, Koliště. Budete spokojené.
vodni, myslíme na tebe, drž se, všechno bude bjutyfl 🙂

raduza2
26. srp 2010

@lenceslava aspoň že udělá tu preventivku 😀 😅

raduza2
26. srp 2010

kočeny ještě 25 minut
🙂

teckovanaorchidej
26. srp 2010
raduza2
26. srp 2010

@teckovanaorchidej 😅 😅

raduza2
26. srp 2010

16

lenceslava
26. srp 2010

@raduza2 no to je taky fakt 😀 Ale třeba loni mě naštvala,vrátili jsem se v září z dovolené a já k ní pak šla na preventivku,a aby mi napsala doporučení na unicu(ale napřed mi napsala obi,ale já jí řekla že tam nechci tak mi to napsala sem),a když jsem pak volala na výsledky ze stěrů tak mi sestra řekla že tam něco mám,ale že se nemusím bát že to není rakovina )jsem myslela že me m...e.Tak jsem jí řekla že bych radši mluvila s paní doktorkou,tak mi ji přepojila a ta řekla že to vypadá na slabý zánět)podotýkám že jsem neměla ani žádný výtok),a že mám přijít v lednu a před tím si pár dní dělat výplach rosalgynem.Tak jsem jí řekla že děkuju,že mi tedy pomohla 😠 a položila to. A pak když jsem šla po 14 dnech na unicu tak jsem to frgoušovi řekla a ten mi napsal nějaké čípky a dobrý.A od té doby jsem tam nebyla,měla bych jít teoreticky zase v září,ale to už chci mít jiného doktora,co se týče péče v těhu,nemám k ní důvěru.Tak jsem se vykecala,to nám to utekl.@raduza2 a v blansku není nějaký schopný gyn? nebo zkusím najít někoho v kuřimi.

lenceslava
26. srp 2010

@natalka28 kam ty chodíš ke gynekologovi?Potřebuju tip. 🙂

drndapetka
26. srp 2010

@teckovanaorchidej a nabírá nový pacientky? jestli má dlouhý čekačky, tak ho rovnou bojkotuju 😝

lenceslava
26. srp 2010

No tak holky já se opět odebéřám na wc.Zas to na mě přišlo. 😀

lenceslava
26. srp 2010

Mě jedna známá doporučovala doktorku která je v komárově,jmenuje se na V ale když jsem se dívala na její doporučení na vebu tak mazec,vytahuje z lidí prachy,dobrá možná je,ale na to já finance nemám.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru