CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lenulinka21
5. bře 2009

luciiie já šla do třech a určitě toho NELITUJI!!! 🙂 Ikdyž to nebylo
za zamražených, ale to je jedno.

luciiiie
5. bře 2009

Leni to vím, že ty jsi měla tři 🙂 😉
A k té redukci, to taky obnáší asi nějaký rizika, že? A to se dělá při vědomí? Bolí to?
Já vím, že je brzo o tomhle přemýšlet ale zajímá mě to 😉

lenulinka21
5. bře 2009

Luciiie řeknu to to narovinu. My strašně moc chtěli rodinu asi jako každě z Vás.
Tak jsme do toho šli na poprvé a nechali si vložit tři. Od začátku jsem ale měla na paměti, že
se mohou uchytit všechny. Ale ve skrytu duše jsem doufala že ne a že nudem rádi za jedno.
Jenže se stalo ale byli jsme na to připraveni a tak byla redukce. No pan doktor Gogela(ten to
na Unice dělá nám vše vysvětlil a 12.1. jsem to podstoupila. Dělá se to při vědomí přes bříško
a trvalo to cca 12-15min. Jestli to bolí no asi jak když je někdo po punkci chvíli to
bolelo pak ne. Ale na bolest jsem už zvyklé. Riziko tam je ale uvádí se tak 10procent.Ale na to nesmýš
myslet já na to taky nemyslela a dobře to dopadlo. vše je na tobě a příteli.

luciiiie
5. bře 2009

Leni děkuju za vysvětlení 🙂
Ty jo přes břicho? Něco jako laparoskopie???
Mě teď začalo bodat v břichu pěkně teda..au au ☹

zuzuza
5. bře 2009

Luci, to je jistě dobré znamení, já bych si při ketu taky nechala dát tři, ale máme jen dva nanuky:(((((

lenulinka21
5. bře 2009

Huš at je ta bolest pryč.Ted ale na to Luciiie nemysli pěkně odpočívej, relaxuj
a hod se do pohody 😉 Na takové řešení je času dost.

zuzuza
5. bře 2009

Holky, dnes jsem byla na kafe s těhu kámoškou, to víte, zase jsme celou dobu klábosily, jak je jí a mě a tak a už jsme si naplánovaly, že kolem 10. dubna, to bude mít volno a bude kolem 20. tt pojedem do brna na nákupy, ona bude kupovat thotenský a já takový, co se dají nosit i v těhu🙂, no tak jsem se tak příjemně naladila, doufám, že za týden si nebudu říkat, že jsem byla tak blbá a naivní a už si to takhle pěkně plánovala:(

luciiiie
5. bře 2009

Já vím Leni, jen mě to zajímalo 😉
Ohledně té bolestí, když viděla moje maminka, čím vším jsem si musela projít, tak žasla, jaká jsem šikovná a statečná holka. Prý jsem jako malá bulela, i když mi vytahovali třísku a ona si vždycky říkala - holka holka, ty až budeš jednou rodit, to bude 😀
Teď když se na to dívám zpětně,na ty injekce, punkci, tak to tak strašný nebylo a když člověk něco chce, tak fakt vydrží, že holky?
Kdybych si měla představit, že by to dělala drahá polovice, kterej je nemocnej i když má obyč. rýmu tak nevím nevím 😉

luciiiie
5. bře 2009

Ale Zuzo prdlajs. 🙂 Jasný, že pojedeš, proč bys nejela?

zuzuza
5. bře 2009

Lucii, já jsem vše s ivf spojené brala líp než dovolenou na krétě, jsem si to užívala jak to šlo, a bolest při tom? Co to je? 😀 , si povíme př. pondělí, jestli tam na nákupy pojedu či ne 😝

luciiiie
5. bře 2009

U tebe je to Zuzi něco jinýho, ty jsi prostě nesmrtelná. Ty budeš svačit i u porodu mi připadne. 😉
Já mám strašnej strach z bolesti...ale pak stejně zvládnu všechno a tak strašný mi to nepřipadne. 😝
No nic, jdu se opláchnout a valím se dívat na ordinaci 😎 Zatím pa pusinky, opatrujte se a hezkej zbytek večera

zuzuza
5. bře 2009

JJ luci, taky valím na ordinačku a pak druhou šanci, lucii a kdy budeš tstovat mě ještě řekni at vímmmmm.

lenulinka21
5. bře 2009

jasně holky, co bychom nevydrželi hold někdo tu cestu k vytouženému miminku má
složitější a jiné ani neví jak k tomu přišli.
Nám je taky nechtěli moc dát ale nakonec museli-však byly naše a nelituji asi
bych to udělala znovu fakt to stojí za to holky!!! 🙂 A ET¨mi dělal Frgala už jednou dávno
tu holky psaly, že je nejlepší oplodnovatel a měli pravdu. 😀

lucifirek
5. bře 2009

Hani, máš ve všem pravdu. Se mnou manža byl u všeho. A je to pro něj těžký. Myslím,že kdyby šlo o darování vajíček,že žena to snáší lépe,protože itak si prožije těhotenství,porod,kojení. Momentálně pro nás darovaní spermii nepřipadá v úvahu. Ale pochopila jsem,že po miminku toužím opravdu až moc. A že se manžovi musím víc věnovat,méně na to myslet a třeba se to samo nějak poddá.

lucifirek
5. bře 2009

Holky taky jsme přemýšleli,že příště půjdem do třech,když nám řekli,že tu šanci máme malou.
Jeany,zuzuzy a Luciiie vy teď vůbec nepřemýšlejte nad neúspěchem,teď máte mimi u sebe a Jeany už bude mít taky. A nesmíte si to nechat vzít,alespoň do testu. A myslete optimisticky. 😉 😉 😉 😉

marci19
5. bře 2009

Zuzi,tak na další kontrolu jdeme v neděli.Sice mi říkal,že těch šest je kvalitních,ale nevím nevím.Chtěla jsem,ať mám i nějaké mražáčky.Jinak teď mi menopur taky snížili a říkal,že je to lepší.První jsem brala 150 a teď 125 a ode dneška jen 50.
Jinak jsem taky uvažovala,že kdyby mi zůstaly jen 3 embria,tak bych si je dala všechny.
Leni a jak dlouho jste to zkoušeli sami,že ti to pak vyšlo na poprvé,to jsi měla super.

jarkabilik
6. bře 2009

ahojky holky všechny vás zdravím 😉

jeany
6. bře 2009

Ahoooj 😅
tak už jsem tu. Chtěla jsem vám říct, že jak manža píchá Agolutin, tak mě to tentokrát ještě ani jednou nebolelo, to je co říct. Dala jsem tu na vaše rady a manža než to píchne, první přiloží kostku ledu a zmrazí to místečko a pak píchne a nic nebolí a ani zatím nejsou modřiny. Všechno to teď podruhé zvládám úplně jinak a o moc lépe. Sama mám z toho radost.
Holky, chtěla bych se zeptat, nevím, jestli to není blbost. V sobotu jdu na transfer a v pátek další týden bych chtěla jít k holičce na melír. Myslíte, že ta chemie by mohla vadit, nemám to raději posunout? Sice jdeme na oslavu a tak jsem chtěla nový účes. Jak jsem byla na punkci, tak tam jedna holka říkala, že se ani nebarví a dlouho nebude právě kvůli embryjkám. Mě by to ani nenapadlo, ale po tom co říkala mi to vrtá hlavou. Díky za vaše odpovědi.
Luci, už čekám kdy sem nakoukneš. Ten čtyřlíísteks beruškou mám na nočním stolku, vždycky si na tebe vzpomenu a říkám si, že mi to snad přinese štěstí.
Hani, tak to jste fakt rarita, že vám vydržely po rozmrazení všechny embryjka, ale jde vidět, že muselybýt kvalitní a silní bojovníčci.
Zuzka ještě určo spí a má půlnoc. Počítám, že sem nahlídne po 11, že Zuzy. Jak ti je? Určitě dobře.
Holky a ještě bych chtěla poradit jak to mám zítra udělat. Mám si nechat zavést 2 nebo 3? Pořád na to myslím a nevím. Manža je pro 2 říká, že i tak to z toho určo vyjde. Taky záleží kolik jich bude až zavolám zase dnes po 10 hod a kolik jich bude zítra. Já jsembyla rozhodnutá pro 3, ale zase si říkám, že je větší pravděpodobnost dvojčat. I když by byly dvojčátka, nějak bychom to zvládli. Já fakt zatím nevím. Je to dilema.

jeany
6. bře 2009

Jé, Jary, ty jsi tu dnes první. Předběhla jsi mě. Jak bylo v práci? Teď jsi přišla z noční?

jarkabilik
6. bře 2009

marci držímti moc pěsti aby vám to vyšlo 🙂

jarkabilik
6. bře 2009

luciiie a zuzuza už se vám to pomalinku ale jistě blíží a těším se na dobré zprávičky 😉

jarkabilik
6. bře 2009

jeany ahojky přišla jsem něco po půl sedmé,takže mám první dva dny zasebou a dalo se to tak se necham překvapit jestli přežiju příští týden pa,so,ne noční 12 jestli to přežiju tak uř snad všechno 😀 Jsem ráda že jsem aspon dnes tady první 😀 Co ty ...ještě jednou se vyspinkáš a jedeš pro miminka 😉 i tobě budu držet pěsti

jeany
6. bře 2009

JJ, Jary, zítra jedu pro miminka. Díky za povzbuzení. Snad už to vyjde.
Ono zatím si v práci chviličku a chce to zvyknout si na to. Ty to určitě zvládneš. Za chvíli půjdeš spát? Nebo až odpoledne, jak to děláváš? A kdy jdeš zase do práce? Zítra asi ne, že?

jarkabilik
6. bře 2009

jeany ja všera šla spat kolem půl osmé určitě se budu snažit abych těch osm hod spala a hned po směně co se týče noční ono jít tam neodpočatá by mě dorazilo jinak jdu až po,ut na ranní 12 a pak právě pa,so,ne noční 12 no nic tak dobrou noc 😀 až se prospím ukážu se tady

jeany
6. bře 2009

Tak Jary dobrou noc a pěkně se vyspi. 😔

jeany
6. bře 2009

Tak jsem právě volala na Uniku a máme dnes stejný počet embryjek jako včera - 7 ks, z toho 5 ks 8buněčných a 2 ks 6buněčných. Zítra o půl deváté je transfer. Tak to snad už vyjde. Strašně si to přeji. Jen nevím kolik jich ještě nechám zavést.
Holky kde jste? Nikdo tu není?

zuzuza
6. bře 2009

Halooo, tady fakt nikdo není, ty jo jeany moc gratuluju tak to je krasnej pocet, to já měla před transferem jedno 7 buněčné, jedno 5 buněčné a ty další 4 buněčné, ale dohnaly to do moruly, takže ty budeš mít jistě moruly všechny a plnoooooo na zamražení!!! Juchuchuchuchuc!!! Ale ty nebudeš potřebovat, leda že byste si po dvojčátkách chtěli pořídit další dvojčátka🙂

jeany
6. bře 2009

Zuzy, já jsem to ani tak nečekala. Počítala jsem, že jich denně bude ubývat. To mě překvapilo, že 3 den je jich ještě 7. Je to moje šťasné číslo, narozky mám 7.7. No a já teď nevím, jestli si nechat zavést 2 nebo 3. Nějak to teď všechno dobře vychází, tak vidíš Luci, že ten druhý pokus vypadá nadějněji. Teď bude důležité, aby se mimi udržely a hlavně dobře zakously. 😀

luciiiie
6. bře 2009

Ahoj holky,
No jeany GRATULUJU!!!! To je perfektní jak se bojovníčci drží 😉
Četla jsem, jak pícháte agpolutin s kostkou ledu? To je dobrej nápad ty jo. Uvidíš jeany, že zítra se osmibuněčný ještě rozrostou a budeš mít kupu na zamražení..
opravdu perfektní zpráva, přeju ti to. Zítra už je budeš mít u sebe 🙂
S tím melírem ti neporadím, na to stejný jsem se chtěla zeptat i já, protože si chci barvit vlásky.
Třeba někdo ví a odpoví 😉
Víte jak jsem včera psala, že mě bodá v bříšku, tak jsem pak začala trošku špinit, ale jen tak 2 kapičky, nevíte proč? Že by mega závrt nebo už je konec? ☹ Docela mě to vyděsilo.

zuzuza
6. bře 2009

Ahooooj luci!!!!! Ty jo, tak to špinění nevím teda, já nemám zkušenost:(((((, tak tobě už se to krátí co? V pondělí definitivně testuješ?

Jo a holky, já si myslím, že v této fázi týden po ET se k holiči určo může, když je žena těhotná přirozeně a taky o tom neví ....jde taky k holiči, třeba já jsem i kámšce v pokročilém těhu barvila hlavu a já bych si ji taky musela barvit, jelikož se barvím na černo a to by to vypadalo, kdybych se 9 měsíců nenabarvila....

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru