CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
27. srp 2010

mají udělaný články z těch nejlepších výsledků a všechny přece nejste stejné

raduza2
27. srp 2010

teď ze sebe udělám debila holky co je skratka PGD ??

lenceslava
27. srp 2010

uááá já si jdu dát drink na uklidnění.uááááá

raduza2
27. srp 2010

už jsem to našla

luciiiie
27. srp 2010

@drndapetka to bych tam moc netvrdila...z morul budou určitě blastocysty, expandovaný a nebo už hatchující a zbytek to dožene aspoň do morulek nebo časných blastocyst. Musíš jim věřit. Uvidíš, že vám zbydou i ti mražáčci.

luciiiie
27. srp 2010

a jinak holky přesně tak, věřit embryologům, on ten vývoj není tabulkovej u NIKOHO!

raduza2
27. srp 2010

@luciiiie ahojky moje řeč nejsme každá stejná 😀

drndapetka
27. srp 2010

@luciiiie a oni mrazí jen basťačky a morulky nebo i nižší stadia? co by sis nechala ty zmrazit? A ještě jsem tak přemýšlela-dají mi na výběr, když by třeba byly plácnu 4 blasťačky, z toho dvě po IVF a dvě po ICSI, jestli chci zavést třeba 2 po ISCI, 2 po IVF nebo od každé jednu, nebo tohle neřeší a zavedou prostě to nejlepší?

lenceslava
27. srp 2010

Holky já se na chvíli zdejchnu,musím nakoupit a uvařít,zatím páááááá

raduza2
27. srp 2010

@lenceslava pa pa 🙂

raduza2
27. srp 2010

@teckovanaorchidej ses nějak odmlčela kočeno 😉

raduza2
27. srp 2010

@teckovanaorchidej malinkej dotaz ,kolik jsi dávala za minimálku ??

luciiiie
27. srp 2010

@drndapetka Tak tohle netuším, nám po IVF nezůstali, jen po ICSI... 😒 Ale myslím, že ti zavedou jen to nejlepší 😉 Jinak ona za váma přijde a řekne vám, jak ty embryjka vypadají, jaké jsou kvality a které by byly vhodné k zamražení, ale stoprocetně se zamražují i menší stádia než moruly a blastocysty!!. Většinou to nejsou všechny, protože jsou některé třeba kvality C a rozmražení by pak prostě nepřežily. Dobře do dopadne, uvidíš 😉 Věříš, že ti zítřek závidím? Ráda na ET vzpomínám 😉

drndapetka
27. srp 2010

@luciiiie Jééé, a já Ti zas tiše závidím toho prďolku, že už máš v bříšenku 😵 Co si s sebou mám vůbec na ET všechno zítra vzít? Ona mi do telefonu řekla jen v 8:30 a to je vše 😕

teckovanaorchidej
27. srp 2010

ahojky, jsem už tady, lence - jsem ti ani pořádně nepogratulovala - takže gratulace veliká, v ne už budou v boudičce 😀 😀
raduz - za minálku jsem dala něco přes 12 tis, ale byly to vyhozený peníze, měla jsem jít rovnou na dlouhej protokol 🙄

teckovanaorchidej
27. srp 2010

@drndapetka mrkni do fotoblogu - vodni to píše

drndapetka
27. srp 2010

Co asi ta naše Vodni, pořád na ni musím myslet...snad je s bobiškama v pořádku 😨

drndapetka
27. srp 2010

@teckovanaorchidej já se táááák bojííím 😀 😀 😀 😝

drndapetka
27. srp 2010

Musím si na zítřejší snídani vymyslet nějakou "vhodnou" stravu, určitě mě totiž zase doženou střevní potíže, potvory jedny 😝

teckovanaorchidej
27. srp 2010

@drndapetka jasně, určitě je ok, jen se jí nechce s pelechu 😀 😀 😀 😀 😀 😀
vodni napiš aspoň, že jsi ok 🙂

drndapetka
27. srp 2010

Jo @vodni mě se po Tobě stýská 😢 😀

teckovanaorchidej
27. srp 2010

@drndapetka neboj se, vklouznou tam jedna radost

drndapetka
27. srp 2010

@teckovanaorchidej no doufám, že to nebude bolet jak při průtahu čípku.....ty se nebojíš? 😕

teckovanaorchidej
27. srp 2010

@drndapetka bojím se, obzvlášť když s mým čípkem byly jenom potíže, ale co mi zbývá, nějak to dopadne, já mám spíš hrůzu z toho, že nebude co transferovat

luciiiie
27. srp 2010

@drndapetka jen sukýnku a plnej močák 🙂 a vemte si penízky stoprocentně, oni tam udělají vyúčtování a budete doplácet případný zamražení a ty globule a tak... 😉

luciiiie
27. srp 2010

@drndapetka a když nemáš sukýnku, tak ti půjčí prostěradlo nebo co to tam mají... 😉

lenceslava
27. srp 2010

@drndapetka et opravdu nebolí!!!! sebou si vem nějakou sukýnku at tam nejseš je tak dole bez 😀 a aspon půl hodky líp hdku před tí nechod na malou,čípek je potom líp průchodnej.

lenceslava
27. srp 2010

@luciiie mi tedy měli vyúčtování u auditu.

drndapetka
27. srp 2010

@lenceslava sukýnky nevedu 😀 mám doma jen šaty, takže jejich prostěradlo to asi jistí 😉 a když tam mám jít na 8:30, tak půjdu na řadu hned? já jen, abych sii vypočítala to nečůrání 😀 se asi scvoknu, když jsem nervozní, tak chodím čůrat pořád 😝

luciiiie
27. srp 2010

@lenceslava fáákt? nás vždycky skasírovali po ET 😀 Jsem se vždycky radši držela pravidla - Bez peněz, do Unici radši nelez.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru