CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
29. srp 2010

@teckovanaorchidej blasťačka se přicucne a už nepustí , a my budeme spolu pak vozit kočáry 😵 😀

kveta
29. srp 2010

@mufinka0 Môžeš dopichávať Puregon od inej snažilky, robieva sa to.

drndapetka
29. srp 2010

Mám pocit, že si tam dole hrošíci dneska hrají 🙂 cítím tlaky jakoby měla dojít mrška.....doufám, že vrtají doly 😀

mufinka0
29. srp 2010
mufinka0
29. srp 2010

@drndapetka Jo to je ono!!!!!!!!!!!!!!!! Tohle by se mělo po ET cítit,.. Já to teda cítila taky a nic, ale myslím že jsem to měla vsugerovaný.. 😀 😀

teckovanaorchidej
29. srp 2010

@kveta ahoj, máš k tomu kofeinu nějaké bližší info, třeba odkaz, článek, literaturu? Bych si to ráda pročetla, v čem to je.
Děkuji

mufinka0
29. srp 2010

@teckovanaorchidej 🙂 Ale no tááák,..ty 2 týdny to snad vydržíš, ne?? Sestřenka pila kafe ještě včera,..a to za měsíc rodí. To už jsem čubrněla i já... 😀 😀

teckovanaorchidej
29. srp 2010

@drndapetka 😀 😀 😀 jo kočárky, už se těším
😀 máš to tady za rohem...

mufinka0
29. srp 2010

@drndapetka A jsi smířená s tím, že budeš mít dvojčátka?? 🙂

teckovanaorchidej
29. srp 2010

@mufinka0 jsem právěněkde četla, že s tou kávou a těhotenstvím, to je mýtus, tak bych si v tom ráda udělala jasno, beztak si malý dám, kdyby to prokazatelně škodilo, tak by snad na unice někdo něco řekl, ne??

luciiiie
29. srp 2010

@teckovanaorchidej o kafíčku nevím, ráda bych poradila. Ale řeknu ti, že piju kafe i teď, slabé, jak jsi psala, hodně cukru a mléka..před 14 dnama jsem hodovala na kofole, měla jsem na ni prostě strašnou chuť a čokoládu žeru furt. Tak pak si vyber, co se smí a co ne. 😅

luciiiie
29. srp 2010

@teckovanaorchidej myslím, že pokud se to nepřehání, ničemu to nevadí... mrkni třeba sem: http://www.miminet.cz/clanky.php?id_rubriky=10&...

teckovanaorchidej
29. srp 2010

@luciiiie děkuju ti, tak jo, malý slabý kafe se určitě může 🙂 🙂 🙂 🙂

kveta
29. srp 2010

@teckovanaorchidej Asi Ťa nepoteším, lebo pochybujem, že tú knihu máš doma. Je to kniha What to expect when you are expecting. Píšu tam, že pred otehotnením obmedziť kávu na maximálne dva poháre /cups/ kávy alebo kofeínového nápoja a citujem: niektoré štúdie linkujú pitia príliš veľa /kofeínových nápojov/ so zníženou plodnosťou.

A tu je spomínaná čokoláda: www.bocianoviny.cz/download/pas web.pdf ale na akom princípe to funguje, to neviem... Len viem, že keď hrozí predčasný pôrod, tak sa kofeín neodporúča, lebo údajne zvyšuje kŕče maternice, čiže podporuje kontrakcie /ale toto sa mi len marí, že som čítala/.

teckovanaorchidej
29. srp 2010

@kveta děkuji za info, já stejně více než 2 kávy /den nevypiju. I tak díky a hezký den, mamino 🙂

raduza2
29. srp 2010

@teckovanaorchidej ahojky mamino ,až teď jsem se dostala k pc ,takže z celého srdce velká gratulka a tečkovaní ať se drží a hnízdí jak se dá 😅 😉 .A co lenca viděli jste se ??

raduza2
29. srp 2010

@drndapetka a co ty jak se sítíš ?? 😉

teckovanaorchidej
29. srp 2010

http://www.whattoexpect.com/pregnancy/eating-we...
tady něco o kávě, tak že 2 kávy jsou ok 🙂

teckovanaorchidej
29. srp 2010

@raduza2 ahojky, neviděli, vypadli jsme ve 3/4 na 10, Lenceslava byla na 10
tak mám jen 2 v sobě a na mrazáku nic, do p...e 😠 😠

raduza2
29. srp 2010

@teckovanaorchidej ale no tak 🙂 já vím že to zamrzí , věř že to bude dobrý ,prostě musí 😅 a ta pálka je teda šílená .Mohli ti aspoň něco darovat 😅 .

teckovanaorchidej
29. srp 2010

@raduza2 asi ne 😖 😖 narozky jsem už měla.....

raduza2
29. srp 2010

@teckovanaorchidej no to je ejdno mohli to udělat ze solidárnosti 😀

teckovanaorchidej
29. srp 2010

@raduza2 musím napsat Pampelišce

teckovanaorchidej
29. srp 2010

@raduza2 🙂 🙂 🙂 🙂

raduza2
29. srp 2010

@teckovanaorchidej jo a kdo ti dělal ET??

teckovanaorchidej
29. srp 2010

@raduza2 otevřel, bylo to v poho

raduza2
29. srp 2010

tak projiždím kolik jste toho nakecali a Lenca se tady zatím neukázala ,ta nás taky teda napíná 😀

raduza2
29. srp 2010

@teckovanaorchidej já ho měla u OPU a byl taky v pohodě ,akorát po tom zážitku v ambulanci se ěmscvrknul žaludek když jsme ho viděla na sálku 😀 ,ale jinak v poho

drndapetka
29. srp 2010

Holky, poraďte, co můžu na kašel, jsem celá zahleněná, nechce se mě to pustit 😝 a kašlat na hrošíky nechci 😀

drndapetka
29. srp 2010

@teckovanaorchidej myslíš, že bych mohla dneska s manžou na malou prochajdu? táhne mě to hrozně ven 🙂 Otevřel říkal 2dny odpočívat, ale mě už ležení nebaví, číst taky ne a sedět u pc už tuplem ne 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru