CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
31. srp 2010

@mufinka0 Mufi, ptala ses na sklon píchání injekcí. V letáku cetrotide který jsem měla (a o kterém myslím psala i natula) bylo opravdu psáno pod úhlem 45 stupňů, ale ono je to celkem jedno. Když pícháš do břicha (kožní řasa, v mém případě špek), tak ta malinká jehlička stejně sval nezasáhne - jde o podkožní injekci. A i když je v letáku tohoto léku psáno něco o těch 45° tak mi potvrdil i doktor, že můžu píchat jak jsem zvyklá. Když se podíváš na videa výrobců léků (teda ne na nějaká home videa), tak tam je taky vidět, že sklon injekcí je spíše kolmý, ale že by se to muselo odměřovat uhloměrem, to ne 😉
Puregon (video výrobce): http://hcp.organon.com/start/puregonpenINT.asp?...
Menopur (video výrobce): http://www.menopur.co.uk/index.php?option=com_c...
Gonal (pokyny): http://www.ivf-worldwide.com/Education/instruct...
Cetrotide (video):

https://www.youtube.com/watch?v=XSKgpv9DgK0
raduza2
31. srp 2010

@vodni máš IP

raduza2
31. srp 2010

Holky jste zde některá ??Nebo budu mít monolog 😀 😀 😀 😀

vodni
31. srp 2010

@raduza2 monolog nevedeš, já ti zrovna psala IP 😉

vodni
31. srp 2010

@raduza2 a co že to tu holky psaly o tom zemětřesení??? 😀 To se u vás země tak zachvěla? Ty jo! 😝

mufinka0
31. srp 2010

@vodni ahoj 🙂 Moc pěkné video, děkuji 🙂 Je to hodně podobné jako u Gonalu. 😉

teckovanaorchidej
31. srp 2010

ahojky, jsem tady 🙂

vodni
31. srp 2010

@mufinka0 Ahoj, určo pícháš dobře 😉 Řeknu ti, jak jsem četla cos psala o Frgalovi, hmm, teda fakt dobrý 😵

vodni
31. srp 2010

@teckovanaorchidej Ahoj kočko, tak jak?

mufinka0
31. srp 2010

@teckovanaorchidej Ahoj,...a jakpak se cítíš?? 🙂

mufinka0
31. srp 2010

@vodni jo,..byla jsem nejdřív trochu zaskočená,..asi to musel cítit 😀 Ale pak to ze mě spadlo a jen jsem ho poslouchala a asi snad 100x řekla děkuji 😀 😀 😀 😀

mufinka0
31. srp 2010

@vodni Můžu se zeptat ještě na ten Puregon?? Prá ho výrobce nějak přeplňuje nebo co,..a jak to poznám?? Tam je nějaká zarážka na 300 jednotek a pak to pokračuje na ty dávky navíc?? Nebo jak to je?? 😕 😕

teckovanaorchidej
31. srp 2010

Ahojky, ráno jsem vstala, buchtu upekla, péče o domácnost, objednala jsem nějaké řemeslníky, pak asi hodinu v práci, shoping, teď jdu chystat večeři. Docela hukot.
A teď:
objektivě: nic, pouze únava, chuť na kyselé, zvětšená prsa
neobjektivní pozorování, hraníčící s trojčením: tmavší bradavky (možná slabá žárovka na chodbě u zrcadla),
bílý hlen ( nic průkazného), pachuť v ústech (není divu po tom co sežeru)
😀 😀 😀 😀 😀 😀

mufinka0
31. srp 2010

@teckovanaorchidej 🙂 Hej,..já měla to samé,..větší, citlivější prsa,..kovová chuť v ústech a unavená jsem byla taky. A když jsem to všechno řekla mudře, tak mi řekla že za to může Utrogestan,..tudíž u vás asi Agolutin, protože obsahuje podobné hormony na děložní sliznici... A taky mi vpálila, že se cítím být těhotná, protože těhotná být toužím.. 😖 😖 Útěcha co??? No teď se hodlám tolik nesledovat,..ovšem nevím jestli to vydržím 😀 😀 😀

mufinka0
31. srp 2010

@teckovanaorchidej Ježiši!!! Teď mě napadlo, že to vyznělo asi blbě!!!! Vy samozřejmě těhotné jste a to všechny 3!!! Takže se omlouvám, jestli jsem někomu ubrala naději! 😔 😔 Jen jsem si vzpomněla na sebe... 😒 Ach jo,..těch 14 dní se potáhne jako sopel!

raduza2
31. srp 2010

@vodni no zachvěla mě bolelo včer atak břuch ,že jsem šla na gyndu projistotu ,aby náhodou nebyl zánět .A houby zánět ovulka jak všitá tak si ze mě dělali srandu že kočenky 😀 😀

vodni
31. srp 2010

@mufinka0 jo, je tam toho víc nevím přesně o kolik. Prostě máš dávku třeba 300, nastavíš na tom "počítadle" na 300, a pak tam ještě zbyde. Ty zbytky se nedají naměřit, to je lepší, když nevypíchané kontejnery vezmeš až půjdeš na UTZm, a sestřička to vytáhne do stříkačky, kde má i odpočet, takže bude vědět, kolik přesně ta nastřádaná dávka z různých kontejnerů dala... Osobně bych asi nedoporučovala zkoušet tu zbylou dávku sestavovat sama...

vodni
31. srp 2010

@teckovanaorchidej trojčení se nám nějak rozmáhá 😉 😎

mufinka0
31. srp 2010

@vodni 🙂 Taky si to tak myslím, že není dobré to odměřovat sama... 😒 😒 nechám to vždycky na sestřičce. 😉

vodni
31. srp 2010

@mufinka0 já myslím, že se i ty nadbytky liší podle kontejnerů, ale to nevím jistě. Jednou jsem měla pech na novou sestřičku, která to nevěděla taky, naštěstí šla kolem zkušenější 😝 Ty už začínáš puregon?

mufinka0
31. srp 2010

@vodni Nooo,..jakmile dostanu MS, tak 3 DC začínám. Už dnes měla mrcha přijít a nic.. 😒

vodni
31. srp 2010

grrrrrrr, já už chci taky zase píchat ☹

mufinka0
31. srp 2010

@vodni Na chvilku mizím,...ještě přijdu. 🙂

raduza2
31. srp 2010

@mufinka0 příjde neboj,to jenormální kdž ji chceš tak jak na svi.. nepříjde tak jak má 😒

raduza2
31. srp 2010

@vodni nejsi sama taky už začínám vyšilovat že se to strašně táhne 😀 😝

teckovanaorchidej
31. srp 2010

@mufinka0 poslyš mufi a která mudra a kde tě takhle utěšila, tj síla 🙄 🙄

raduza2
31. srp 2010

@teckovanaorchidej ahoj tak co vše pokoupené ?? 😅

teckovanaorchidej
31. srp 2010

@raduza2 rifle a ještě jakési sultánky pro princeznu do školy, žrádlo pro celou smečku, já roláček ve výprodeji 🙄

raduza2
31. srp 2010

@teckovanaorchidej takže sis udělal radost taky ,to je fajn 😀

teckovanaorchidej
31. srp 2010

@raduza2 jo a nebojky, 6.9. bude za chvilku, já vím, že to čekání je blééééééééééééé

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru