CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

vodni
2. zář 2010

Čau kočky 🙂 vy jste teda netrpělivky 😀 Mrcha nedorazí kvůli estrofemu, to až tak týden dva po vysazení. Ale vy se na ni "netěšte", přijde až za tuuuuuze dlouho 😎
A jinak, střed Brna slunečno 😀

vodni
2. zář 2010

@mufinka0 já to nějak na ty pokusy raději nepočítám (nechci si moc připouštět, že půjdu už potřetí 😒 ) - myslela jsem, že jsi dál, že už zase pícháš 😝 Já si budu muset počkat na konec roku... Tak se mi to vleče už teď 😠

teckovanaorchidej
2. zář 2010

@vodni ahojky, periferie už zataženo. 🙂 🙂 tak šmejdím mezi TTy a některé ukazují už 7. den po oplodnění 😅 , tj po OPU?
Nebo až po ET? Taky jsem našla kočku, kt měla pozit už 5.den po ET. Já už to chci vědět. 😔

teckovanaorchidej
2. zář 2010

Mám takový vnitřní pocit, že to prostě nevyšlo 😒

lenceslava
2. zář 2010

@vodni já snad sednu na bus a pojedu se ohřát. 😉 Tady kosa jak v zimě.

lenceslava
2. zář 2010

@teckovanaorchidej KUŠ BABO.ŽÁDNÝ TAKOVÝ MYŠLENKY!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠

teckovanaorchidej
2. zář 2010

@lenceslava už mlčím, mlčím 😒

vodni
2. zář 2010

@teckovanaorchidej huš babo! co to meleš? 😠 😠 😠 Žádný vnitřní pocity! To jen hormony blbnu hlavu 😉 Buď pěkně v klídku, kup si mamatest a testi nejdřív tak 12. den po ET. Mamatesty jsou dva druhy - jeden má v názvu 10 a je citlivější (10 jednotek), druhý klasický měří 25 jednotek, tedy později.
hCG se začne vylučovat až když se embryo zahryzne 😉 takže počítání od OPU nemá smysl. I po ET to může trvat pár dní než se embryjko/a zahnízdí.
Osobně jsem čekací typ 😀, takže jak jsem tu psala, já bych raději testila až později, abych nezažila to co teď 😒 Kdybych testila dejme tomu nějakým předpotopním testem s citlivostí 50 nebo o týden později, nemusela jsem se zbytečně radovat 😒
No a ideální vidím variantu netestit vůbec a jít na krev 😝 Udělám to tak příště 😀 To bys mohla jít už dřív 😉

vodni
2. zář 2010

@lenceslava kosa tu je taky, a už se koukám i smrklo ☹

teckovanaorchidej
2. zář 2010

@vodni 12. den je až příští pátek 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 no uvidím
Ty už pracuješ?

vodni
2. zář 2010

@teckovanaorchidej no dyť to máš za chvilku 😀 Jo, pracuju, resp. měla bych 😝 Za chvíli ale půjdem s manžou zase na nějaké obhlídky pro plán B 😉

vodni
2. zář 2010

@teckovanaorchidej tak si dejme tomu v pondělí zajdi někde na tu krev, co?

teckovanaorchidej
2. zář 2010

@vodni Tak vyber něco krásného. Já bych taky měla, ale nějak se mi do toho nechce ☹ 😠 😠

teckovanaorchidej
2. zář 2010

@vodni to by šlo, hned zjistím, kde by mi udělali hCG. To 8.den je po ET, to by snad šlo? ne?

lenceslava
2. zář 2010

@teckovanaorchidej nehrot to tak.Já mám v plánu že když v so testnu a budou dvě tak bych šla v po ke své mudře jestli by mi udělala test z krve.A když ne tak jdu v po do unici to je jasná.

vodni
2. zář 2010

@teckovanaorchidej je pravda, že když půjdeš i na krev dřív, tak to může být riskantní. Hodnota bude ještě třeba moc nízká, zbytečně tě to rozhodí a znervózníš, jestli to nemáš jako já... 😒 A může to být jen tím, že je to moc brzy. Jak budeš nervózní, tak orchidejky zbytečně ohrozíš. Takže co takhle spíš středa? To by byl 10. den, a ten se pro krev někdy udává, že se dělá... myslím 😕 No ale to už bys rovnou mohla vydržet do toho pátku 😝

teckovanaorchidej
2. zář 2010

@vodni no jo, máte pravdu, já to ještě uvážím, 😉 😉

vodni
2. zář 2010

@lenceslava no heleeee, taky kšá s takovými "jestli nebudou"!!!! 😠 Budou 🙂
Taky si můžeš zajít na krev přímo unicy i když // budou - výsledek je do 3 hodin (do laborky jezdí 2x denně, takže buď přijít před 7.15 mi říkali, nebo do 10h). Já se na to teď ptala hned po ET a sestřičky mi říkaly, že než se stresovat, jestli to nebyl třeba špatný test apod., tak je lepší přijít k nim přímo na krev. Takže teď jsem to využila

vodni
2. zář 2010

@teckovanaorchidej neboj, my tě budeme rozptylovat, abys to vydržela 😝

drndapetka
2. zář 2010

Ahojky holky 🙂

@vodni já měla po přirozeném otěhu 10.DPO hcg už 14 🙂 No doktor z toho byl paf. Jo, 10.tý den by měl být v poho, navíc, že v IVF cyklu je to ještě posunuté 😉 Takže
@teckovanaorchidej středu Ti taky schvaluju 😀

lenceslava
2. zář 2010

@vodni to jo,ale aby neměli nějaký řeči že jdu na krev i když jsem měla //.

vodni
2. zář 2010

Tak manžel volal, že už se mám chystat, za chvíli mě vyzvedne, tak zatím pa!

vodni
2. zář 2010

@lenceslava a jak to zjistí, žes je tam měla? 😎

teckovanaorchidej
2. zář 2010

@vodni já vím, vodničko, já vím, když mě to tak s...e, že můžu jenom ČEKAT 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
chjo, tak se mějte nádherně, já musím psát metodiky, fuj fuj ☹ zase nakuknu

drndapetka
2. zář 2010

Jinak dneska 5.den od ET, začínat šílet 😲 No a ty vnitřní pocity jak
@teckovanaorchidej mám taky už od včerejška....nevím, už si nepamatuju jestli mě někdy vnitřní pocit klamal 😕 Ale včera večer mě dost píchalo, jakoby rytmicky vlevo dole v děloze, tak jsem se radovala, že se asi ozývají hrošíci moji zlatí, ale to bylo tak všechno 😝

raduza2
2. zář 2010

Ahoj a dobré ránko ,co jsem to tu četla za slova no fuj baby 😉

raduza2
2. zář 2010

@vodni más IP

teckovanaorchidej
2. zář 2010

Ahoj holky, tady něco málo z blízké laboratoře:
Koncentrace 5 – 150 mIU / l jsou z hlediska potvrzení gravidity nesměrodatné a stanovení HCG je nutné za několik dní opakovat.
Referenční meze:
Věk referenční meze jednotka
3 – 4 týden gravidity 9 – 130 mIU / ml
4 – 5 týden 75 – 2 600
5 – 6 týden 850 – 20 800
6 – 7 týden 4 000 – 100 200
7 – 12 týden 11 500 – 289 000
12 – 16 týden 18 300 – 137 000
16 – 29 týden 1 400 – 53 000
Tak asi budu vyčkávat.

raduza2
2. zář 2010

@teckovanaorchidej to je rozumný 😅 😉 ,třeba by jsi byla opravdu zklamaná a zbytečně 😵

teckovanaorchidej
2. zář 2010

Už mám odpracováno, jak se máte všechny?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru