CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
4. zář 2010

ahoj holčiny nějak jsem vytuhla .

teckovanaorchidej tak přece jsi měla nenechavé rucea ty testy koupila ,ty nezbedo 😀 nech je ležet tam kde jsou a ani se na ně nedívej 😅 😅

teckovanaorchidej
4. zář 2010

@raduza2 Pozdě, už jsem přečetla návod k použití 😝 😝

raduza2
4. zář 2010

@teckovanaorchidej 😀 😀

teckovanaorchidej
4. zář 2010

@raduza2 nevím, jestli to zítra netestnu 😉

raduza2
4. zář 2010

@teckovanaorchidej jo holka dělej jak myslíš 😀 ,ale uvědom si že tam taky nemusí být ještě nic vidět ,je to ještě asi brzo nevím .Neber to nijak špatně já jen aby jsi pak netrojčila ,že tam nic není 😅 Jinak ti samozřejmě přeju a né jen tobě všem aby to bylo OK 😀

raduza2
4. zář 2010

@teckovanaorchidej a jinak věci pokoupené ,je to hrozný taky jsem v týdnu byla makupovat a je to teda pálka a to nejsme ještě u konce 😠

teckovanaorchidej
4. zář 2010

@raduza2 je to mazec, sešity, tužky, kružítka,oblečení, batohy, učebnice-některé a všechno 2x.

teckovanaorchidej
4. zář 2010

@raduza2 Já vím, Rady, že tam nemusí nic být, ale já budu víc hin, když to nezkusím, prostě jsem už taková ☹ ☹ ☹

raduza2
4. zář 2010

@teckovanaorchidej ale jo to já věřím že to musí být nápor na hlavu 😀 ,někdo to tam má a někdo ne 🙄 je to zajímavý,ale je aspoň vidět že jsme každá jiná .Jestli teda ráno budeš testovat tak ti džím pěsti 😀

Noučebnice jsou nejvetší mazec .Daki jsme za bě 3500,- hnus a to jsme v prváku mysleli že už nebude potřebovat 😠

teckovanaorchidej
4. zář 2010

@raduza2 Ty woe 3 500 za učebnice? No to je maso

teckovanaorchidej
4. zář 2010

@raduza2 To jsem snad nedala ani za skripta na VŠ, co studuje? Nebo jsem mimo?

raduza2
4. zář 2010

@teckovanaorchidej no to neni maso ,to je bordel jelikož nám tvrdili že jim vydrží až do 3 ročníku a najednou ne .To je tak když si tam naberou jiný učitele a ti chcou jiný učebnice takže rodičové drazí palťte jak mourovatí .Byla jsem docela nasr....,ale co se dá dělat nic ,Taky jsem se pzvala a pan zástupce mě odpověděl že učebnice je potom možné prosta děckám co půjdu so 1 ročníku ,to mě teda dostal 😀

raduza2
4. zář 2010

@teckovanaorchidej no je na obyčejným soukromím učňáku ,to je bordel co 😠

raduza2
4. zář 2010

@teckovanaorchidej dokupovali jsme učebnice do angličtiny ,němčiny +pracovní sešity a pak ještě jakýsi somiliérství ,jen za normy jsme dali 800 ,-

raduza2
4. zář 2010

@teckovanaorchidej nezlob se ,ale asi seš už mimo s cenama 😀 😀 😀 😀 😀 😀

teckovanaorchidej
4. zář 2010

@raduza2 asi jo, no to se mám na co těšit 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

raduza2
4. zář 2010

@teckovanaorchidej je to hrozný já vím že je na soukromím ,ale i tak ,podle mě to jsou učitelé z nějaké vejšky nebo něco ,jinak to není normální

teď co se týká kafe v těhu ,opravdu je to takovej průser ??? já totiž jsem na kafču závislá 😅

raduza2
4. zář 2010

@teckovanaorchidej kam se chystají tvoje dětičky ??

teckovanaorchidej
4. zář 2010

@raduza2 uvádí se pod 200mg kofeinu asi, nevím přesně, hele, dvě slabé kávy, žádné smrťáky snad nevadí, když se embryo nemá uchytit, tak se prostě neuchytí, tak to vidím já

raduza2
4. zář 2010

@teckovanaorchidej no jo jenže já si dělám smrťáky 😝 tak teda nevím jak to budu řešit 😠

teckovanaorchidej
4. zář 2010

@raduza2 Rady, jedno je v 8. a to druhé v 9. vidím to na nějakou stř. odb. školu nebo možná gympl, ještě jsme se nerozhodli

teckovanaorchidej
4. zář 2010

@raduza2 Jo, musíš si najít jinou drogu 😀 😀 😀

raduza2
4. zář 2010

@teckovanaorchidej a tak to budte zachvíli řešit 😀 uběhne to jak voda vlastně by to mělo být do konce pololetí ne ??

raduza2
4. zář 2010

@teckovanaorchidej jinou drogu tak to mě napadá jen cigára ,kvuli tomu že jsem přestala kouřit jsem začala pít hodně kaféé 😝

drndapetka
4. zář 2010

@teckovanaorchidej panebože holka, opravdu Ti radím dobře - ten test vyhoď.....za ty 3 roky, co se snažíme o dítě jsem se natestovala dost a vím, který testy dělají falešný čárky a nejsou spolehlivý a Unimark LUX koupený v Tescu nebo kam ho všude ještě strkají do ragálů je jeden z těch, kterej mi né jednou vykouzlil krááásnou falešnou čárku ☹ test je to sice drahý, ale na hovno 😠 Stejně tak nekupovat Best 2, Rapid Clear s citlivostí 10,....Opravdu mi věř, nechci, aby jsi pak byla zklamaná, běž raději do lékárny a nakup tam - mammatest mě opravdu nikdy nezklamal, je to jediný test, kterému už věřím a myslím, že spousta ženských tady na koníkovi taky 😉

drndapetka
4. zář 2010

@teckovanaorchidej škoda, že testy všechny vyhazuju, protože bych Ti sem dala odstrašující fotku, kdy mi právě tento test vykouzlil krásnou růžovou čárku, né žádného ducha a těhu z toho nebylo....mammatesty byly bílé ☹ heleď, dělej jak myslíš, jsi dospělá ženská, já Ti přeji jen to nej, jen nechci, aby se Ti stalo nedejbože to co mě...že tam budeš mít //, pak vezmeš jinej test ( kvalitní ) nebo půjdeš na krev a nic.....Ona ta krev je stejně nejspolehlivější, co si budeme povídat...tak yse na ni příští týden vypravím 😉

raduza2
4. zář 2010

@drndapetka ahojky taky jsem se jí to snažila vymluvit 😅

kveta
4. zář 2010

Tuším to bol práve mammatest, čo ma 17.deň po styku informoval, že nie som tehotná... a vďaka tomu som sa o tehu dozvedela až v 10.tt.

pampeliska36
5. zář 2010

dobre ranko kocky 🙂

ja jsem mela vcera nejakou smutnou naladu nebo co... ☹ to pocasi... boli me v krku... do toho asi zanet (tam dole)... do toho kamaradka oznamila, ze cekaji v breznu druhe ditko (z toho jsem mela radost!!!... ale vsak vite!)... aaaaaaaach jo! a zitra uz valim do prace.

... jinak ja testovala mamatestem 😉

raduza2
5. zář 2010

dobré ráno kočeny 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru