CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lenceslava
8. zář 2010

@raduza2 no taky jsem koukala,Vždycky jsem hájila Ivetu že není žádnej magor že to z ní všichni dělaj,ale ona fak je,ale je vidět že celebrity se chovají jak dobytek,jen samý pomluvy a intriky.

teckovanaorchidej
8. zář 2010

@lenceslava ivetku jsem viděli live a bohužel i slyšela. Když má zavřenou pusu, ještě to jde, jak promluví, IQ tykve.

raduza2
8. zář 2010

@lenceslava jo to je pravda ,ale to už je známo dlouho 😀

raduza2
8. zář 2010

@teckovanaorchidej ta musí mýt pupenec na jazyku jak pra.. 😀

teckovanaorchidej
8. zář 2010

@raduza2 v lízátku je vápník, vit C a zázvor. Vitamíny a vápník mám v Calibrum Baby Plane a zázvor si koupím v zelenině 😀

teckovanaorchidej
8. zář 2010

@raduza2 no fakt, byl to večírek české pojišťovny v brněnském hotelu, ona tam vystupovala a no - hrůza

raduza2
8. zář 2010

@teckovanaorchidej já tomu věřím ,nemám ji ráda nevím proč ,ale vadí mě to její vystupovaní

teckovanaorchidej
8. zář 2010

holky, jdu si trošku poležet a pak vařit, zatím pa pa

raduza2
8. zář 2010
ivetule
8. zář 2010

@lenceslava vůbec nic to neznamená,že ti není špatně. Mě taky nebylo a nevolnosti přišli až ve 4 měsíci. Jinak od začátku nic. Říkala jsem si jestli jsem vůbec vážně těhotná. Každý to má jiný tak klid neboj. 🙂
@teckovanaorchidej koukám,že máme stejnýho psa. Taky je to takový divoch. ta naše se snad nikdy neuklidní. Ale je pravda že malího úplně miluje.

drndapetka
8. zář 2010

Ahojky, tak jsem zpět 😝 už ležím v posteli a klíží se mi oči 😅 Musím dospat tu noc, byla hrozná 🙄 Jinak pan primář Otevřel mě uklidnil - prý je to hyperstimulák a to znamená, že jsem těhotná, že jinak to nevidí 😀 Tak to mě potěšil 🙂 Hodinu a půl jsem tam seděla na kapačkách, ještě, že dojel manža, tak jsem se nenudila 😉 Zítra jdu dopoledne na kontrolu. Jo a hcg nabráno 😉 Pan doktor sám od sebe navrhl jeho odběr - prý 11.den po ET to už musí být v krvi vidět 😀 No moc se mi zatím neulevilo, uvidím jaká bude noc.....

@teckovanaorchidej Kočeno, ten Tvůj hafan je super 🙂 A ta krev zítra teda padá, když už mám nabráno....A kdepak máš dnešní testík? 😵

teckovanaorchidej
8. zář 2010

@drndapetka nemám nafoceno, ale je tam 🙂 Zítra půjdu sama, hlavně, že se ti uleví, matko 🙂 🙂 🙂 🙂 to je super zpráva, ale to jsme věděli, že.
Poslyš, a kdy budeš mít výsledek toho hCG, docela by mě zajímalo, kolik máš, když máš ty dva hrošíky 🙂

drndapetka
8. zář 2010

@teckovanaorchidej nevím, jedna sestra říkala, že si mám po 16:30 zavolat, druhá, že to budu vědět až zítra ráno....každopádně dnes zavolám, třeba budou, jsem strašně napnutá, doufám, že nebude nízký

drndapetka
8. zář 2010

@teckovanaorchidej chci vidět // , ať mi aspoň něco vykouzlí dnes úsměv na tváří, když tak trpím 😀

raduza2
8. zář 2010

@drndapetka ahoj , řekla jsi mu že máš // na testu ?? nebos is to nechala pro sebe a jinak teď už ofic GRATULACE 😅

drndapetka
8. zář 2010

@raduza2 neřekla jsem mu to, ale měla jsem to na jazyku 😀 bych se asi styděla mu říct, že jsem už testila 5.den po ET, co by si o mě řekl 😀 😀 😀 😀

raduza2
8. zář 2010

@drndapetka tak já jsem nemyslela že by jsi mu zrovna vykládala že jsi testila už 5 den ,ale jen že jsi to včera skusila že ti bylo blivno nebo něco takovýho 😀 😀 ,mám ztebe opravdu velikou radost a držím palečky pro štěstí

lenceslava
8. zář 2010

@drndapetka vidíš Otevřel ti to potvrdil.Nevěděla jsem že můžeš mít hyperstimulák tak dlouho po opu.Ale hlavně že je vše v pořádku.

teckovanaorchidej
8. zář 2010

@drndapetka tys mu to neřekla? No, myslím, že mu to stejně došlo. Peti, nebudu fotit, ale je tam, možná později, jsou tu puboši a to by zas bylo otázek.......
Gratuluju mámo hrošice 🙂

drndapetka
8. zář 2010

@lenceslava jj, bd se hyperstimál rozjede 3.-5. den po OPU, tím jak jsi píchla Pregnyl, tak to hcg způsobí rozjezd a pak je pozdní hyperstimulák, který se rozjíždí po ET , když začne stoupat znovu hcg a to už díky těhu.....všechno to už mám prostudované 😀

drndapetka
8. zář 2010

@teckovanaorchidej dělala jsem tajnou 😅 on se stejně culil a furt říkal to je jasný to je jasný, jste těhotná, jinak to nevidím 🙂 Puboši se těší na blastičku Vlastičku? 😀

kveta
8. zář 2010

@drndapetka No, pokiaľ viem, tak personál Unicy túto diskusiu číta.. 😀

drndapetka
8. zář 2010

@raduza2 děkuji, jsi zlatá, už aby bylo líp, takhle jsem si teda těhu nepředstavovala 😀

drndapetka
8. zář 2010

@kveta takže jsem prozrazená, že jsem testila už 5.den po ET? 😀 no boooože, ať se pobaví jak mají nevzorné pacientky, které testí dřív 😀

kveta
8. zář 2010

@drndapetka 😉

drndapetka
8. zář 2010

Jo a když už si to teda čtou, takk musím mooooc pochválit novou sestřičku, je strašně milá, ochotná a hodná 🙂 Ale to je tam celý personál 😉

drndapetka
8. zář 2010

@kveta je fakt pravda, že si embrijka v OHSS tak lebedí? 🙂

lenceslava
8. zář 2010

No tak jestli nás na unice čtou tak se možná kolikrát diví a kolikrát baví. 😀 Zdravíííme.

kveta
8. zář 2010

@drndapetka Je to pravda. OHSS podporuje tehotenstvo, je väčšia šanca, že to vyjde.. ale aj tak si nepodporuj OHSS.. 😀

drndapetka
8. zář 2010

@kveta jej, to mě ani ve snu nenapadlo, že bych si to podporovala 😲 vždyt už tak jsem probdělá 3 noci, fuj 😝 spala jsem v sedě jak nějaká princezna na zámku, která nechce, aby se jí poničil účes 😀 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru