CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
8. zář 2010

@kveta je to nepříjemný , když člověk nemůže pořádně dýchat a když jde do schodů, tak se dusí jak astmatik 😔 já první 2 dny myslela, že to přejde, ale ono se to stupňuje.....ale kapačky přežiji a hlavně, že je miminkům fajn 😀

kveta
8. zář 2010

@drndapetka Ja viem.. Pamätám si ako mi žblnkalo v pľúcach... to bolo dosť šialené obdobie...

drndapetka
8. zář 2010

@kveta mě z toho bolí i celé záda, je to možné? 😕

drndapetka
8. zář 2010

@kveta koukám, že to máš už za pár 😀 za chvilku bude chlapeček na světě 🙂 těším se na první fotečky 😉

drndapetka
8. zář 2010

@kveta ty jsi měla OHSS po OPU a nebo až po ET?

teckovanaorchidej
8. zář 2010

@kveta poslyš, to myslíš vážně, že čtou diskuze? Doktoři? Skoro pochybuju. Možná sestry, ale to je fuk, také zdravím 🙂
Přikládám foto, furt se mi to zdá slabé, ty čárky 😒

drndapetka
8. zář 2010

@teckovanaorchidej jééééé, síííílíííííí 😵 😵 😵 😵 jupííííí, maminoooooo 🙂

drndapetka
8. zář 2010

@teckovanaorchidej hod si to do albíka ty fotky, tady je to v menším formátu a nejde moc posoudit, ale myslím, že slabé rozhodně na jedno miminko teda nejsou 🙂 hlavě, že tam jsouuuuuuu 😀

drndapetka
8. zář 2010

@teckovanaorchidej já jsem tak Š´tastná za Tebe 😵 moc Ti to přeju sluníčko naše vysmátý 🙂

teckovanaorchidej
8. zář 2010

@drndapetka Mám své první album 😅 😅 😅

kveta
8. zář 2010

@drndapetka Hej, chrbát môže bolieť z toho ako sa svaly naťahujú vďaka zväčšujúcemu sa objemu vody v bruchu.. Mala som OHSS aj po OPU a druhý krát po ET. Irónia je, že pokiaľ viem, tak som bola chvíľu tehotná len pri tom prvom, keď po ET OHSS odoznelo, ale test bol pozitívny.

kveta
8. zář 2010

@teckovanaorchidej Čítajú.. Raz, kedysi dávno, sa tu stalo, že niektorá po návšteve Unicy spomenula, že jej dr. nedal nejakú info /nepamätám si, že kto a čo.../ a dr. jej zavolal na mobil, aby jej tú info dal... 😀

teckovanaorchidej
8. zář 2010

@kveta No teda? Tak to aby si člověk dal pozor, co napíše. A podle čeho zjistil, o kterou dívčinu jde? To musel teda pořádně číst a vědět všechny souvislosti nebo kočka všechno vyklopit do detailu. Chm, to jsou věci.

kveta
8. zář 2010

@teckovanaorchidej Škoda, že nemám odfotený ten test, čo som si robila 17.deň po styku a bol negatívny /teraz z toho negatívneho testu idem rodiť... /... Oproti tomu, sú Tvoje testíky jasné.. 😉 Neporovnávaj sa s inými holkami.. rozdiely v HCG pri dvoch ženách v rovnakom štádiu tehu môže byť napr. v 5.týždni tehu až 360-násobný, takže jasne, že každá má inak jasné čiaročky... Dôležité je, že tam tie čiaročky sú... 😉

kveta
8. zář 2010

@teckovanaorchidej Tuším mala fotku.. ale fakt si už detaily nepamätám..

luciiiie
8. zář 2010

@teckovanaorchidej čárka je hezká 😉 Tak zkus třeba den netestit, pak by rozdíl mohl jít víc vidět... takhle to moc nepoznáš, ale duch vypadá rozhodně jináč 😉
@drndapetka Peti jsem zvědavá na hodnotu 😉

teckovanaorchidej
8. zář 2010

@kveta ok, díky za povzbuzení, zítra zajdu na krev. Kde se chystáš rodit, tady nebo na Slov.? Já studovala v BA 2 roky a moc se mi tam líbilo.

teckovanaorchidej
8. zář 2010

@luciiiie 🙂 🙂

kveta
8. zář 2010

@teckovanaorchidej Na Slovensku, lebo ak by bábo potrebovalo špeciálnu starostlivosť napr. v inkubátore, tak by to muselo byť platené z môjho vrecka a stojí to vo vážnych prípadoch aj milióny, takže zahraničie len preto nechcem... Inak by som rodila najradšej v Rakúsku, ale nemám tam zdravotné poistenie...

teckovanaorchidej
8. zář 2010

@kveta Jo, to chápu. Přeju ti moc zdravé dětátko, už máš jméno?

drndapetka
8. zář 2010

@kveta takže jak OHSS odezní, tak může těhu zamlknout a přestat se vyvíjet? 😔

drndapetka
8. zář 2010

@kveta myslím Martínek to bude, že ano? 🙂

teckovanaorchidej
8. zář 2010

@drndapetka Ne, ty máš hrošíky a zas tak extrasilný OHSS nemáš. A taky nemusíš mít všechno 😉 Takže nezamlkne.

drndapetka
8. zář 2010

@teckovanaorchidej no konečně to jde kráááásně vidět 🙂 testy jsou boží, úplně o.k. , neboj, jak psaly ostatní holky, hcg každé stoupá jinak 😉

raduza2
8. zář 2010

@drndapetka neboj jak odezní OHSS bude jen líp a líp,co se týká toho že personál čte stránky tak potěš klobás ,to se musí kolikrt pobavit 😀 😀 😀 😀 no a jinak jsem taky zvědavá na HCG 😉

drndapetka
8. zář 2010

@teckovanaorchidej to máš recht, já zamlklý těhu už měla, takže už ho nemusím mít 🤐

drndapetka
8. zář 2010

Já už tak moooc chci volat 😀 ale bojím se, aby jsi o mě nemysleli, že mi šibe 😀

raduza2
8. zář 2010

@drndapetka nad tím že by se ti přestali vyvíjet vůbec nepřemýšlej 😉

raduza2
8. zář 2010

@drndapetka myslím že jsou na takový reakce zvyklí 😀

teckovanaorchidej
8. zář 2010

@drndapetka Klidně to zkus, výsledky jsou hotové za hodinu, jde jen o to, jestli už jsou z laboratoře uvolněné.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru