CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

mufinka0
8. zář 2010

@drndapetka No už jsem myslela, že tady nemám co dělat.. 😢 😢 😒 Proč stěry?? Jako bakterku, nebo cytologické??? Ty máš převentivku teprve teď?? Já si ji dělala raději před IVF,..radši...

teckovanaorchidej
8. zář 2010

http://www.ivf.ca/duedate.php#
tady naklofete datum OPU a víte všechno - jde o IVF cykly

lenceslava
8. zář 2010

@teckovanaorchidej To je super jak jsi to našla.Tak já rodím 17 května. To je dobrý,Neteř je v květnu,synovec je v květnu.To bude mít moje mamka radost že bude mít měsíc plný vydání na narozeniny. 😀

drndapetka
8. zář 2010

@lenceslava no na unicu na utz to je jasnačka ale až ten 7.týden, takže počítám kolem toho 27.9. , že mě v pondělí sestřička objedná.dnes mi taky dělal utz, ale nic, zítra ho bude taky dělat, kontroluje ale jen vaječníky, jak jsou zvětšený, do dělohy se ani nedívá, prý je to ještě zbytečné

drndapetka
8. zář 2010

@mufinka0 trpívám na výtoky, ten žlutej se mi nelíbil, tak pro jistotu, jinak na preventivku chodím každýho půl roku a jsem o.k

lenceslava
8. zář 2010

@drndapetka je zvláštní že ten ultr neudělají dřív.

drndapetka
8. zář 2010

@lenceslava jojo, podle té tabulky jsem si to vypočítala před týdnem...jedna kočka to hodila na diskuzi, je dobrá ta tabulka.....a srdíčko by mělo být vidět 27.9., takže říkám dobře, že tak nějak půjdu do Unicy na utz

drndapetka
8. zář 2010

@lenceslava taky mě to štve, zvlášt u mě, když jsem měla mimoděložní, tak chci vidět, že je to v děloze a nečekat do srdíčka, to je dlouhý čekání

raduza2
8. zář 2010

@drndapetka ty to máš tak krásně nastudovaný 😉 🙂

mufinka0
8. zář 2010

@drndapetka Na preventivku chodíš každého půl roku? A to ti doporučuje doktor?? Nebo můžeš chodit sama?? Taky bych totiž raději chodila častěji než 1x do roka.. 😒

drndapetka
8. zář 2010

@mufinka0 jak se objednám, tak jdu, mám hodně přizpůsobivého doktora...už jsem to tady psala-co si řeknu, to rád provede, je hodný 🙂

lenceslava
8. zář 2010

mufinka0 já si taky původně myslela že se chodí po půl roce,a když jsem se zaregistrovala k nové mudře a přišla po půl roce od první prohlídky tak se divila,že si myslela že mám nějaký problém.No a od té doby chodím po roce.

mufinka0
8. zář 2010

@drndapetka Tý jo to je super. Mám teď taky novou doktorku, ale preventivku mám z května, takže jsem neměla zatím možnost se jí zeptat jestli bych mohla chodit častěji a třebas si to i zaplatit. Uvidíme...

raduza2
8. zář 2010

@drndapetka je hezký videt ten termín čekaá miminko ............... 😅

lenceslava
8. zář 2010

@drndapetka no já to brala tak že pojištovna platí preventivní prohlídku po roce,dřív jsem si myslela že je to na ženském jak u zubáka každého půl roku,a ono nééé.

drndapetka
8. zář 2010

@raduza2 😅

@mufinka0
@lenceslava záleží asi na doktorovi 😉

mufinka0
8. zář 2010

@lenceslava jj,..ono je lepší přeci chodit častěji! Moje bývalá kolegyně v 25ti letech byla na konizaci čípku a měla změny už 3 stupně. Byla z toho chuděra uplně špatná...A to chodila po půl roce... Myslím si ale že její dr. něco zanedbala..měla ji tam poslat už dřív, když měla změny jen malé... ☹

lenceslava
8. zář 2010

@raduza2 já se chci domluvit s tou novotnou že bych k ní přešla,prosím tě kde ona v tom blansku vlasně ordinuje?

drndapetka
8. zář 2010

@lenceslava jsou doktoři, co vybírají 30,- kč za každou prkotinu, správně, když se dělá utz tak by si měl 30,- vzít, a ten můj to po mě nechtěl nikdy

raduza2
8. zář 2010

@lenceslava určitě taky záleží na tom jestli je ženská v pořádku a taky na dr. 😉

raduza2
8. zář 2010

@lenceslava normálně na poliklinice a je fakt fajn

raduza2
8. zář 2010

@lenceslava pak tam je ještě jedna a ta má ord. kousek pod poliklinikou,je tam ted nová lékarna a je to taky Brnada a jmenuje se Novohradská

raduza2
8. zář 2010

😅 @drndapetka s těma 30,- máš parvdu je to dr .od dr. někdo si je bere a někdo ne ,dělají v tom bordel páč pak člověk neví

lenceslava
8. zář 2010

@drndapetka to máš pravdu že je to na doktorovi.Kolikrát člověk musí říct že bohužel.Oni vůbec někteří lékaři pořád vyčkávají a vyčkávají a pak se člověk diví,to mám z vlastní zkušenosti.Manža když začal mít zdravotní problémy (brněly mu končetiny na pravé straně) tak ho na neurologii poslali na rehabilitace že má skřípnutý nerv v krční páteři,a po půl roce začal rozmazaně vidět a za dva měsíce mu řekli že má roztroušenou sklerozu,a to jsme naštěstí měli z potekce domluvenou magnetickou rezonanaci v Prostějově jinak by na ni manža v brně čekal min 3-4 měsíce a diagnozu by jsme se dozvěděli bůh ví kdy.

lenceslava
8. zář 2010

@raduza2 je to tam jak je nemocnice?

raduza2
8. zář 2010

@lenceslava tak to je mazec.je v prčicích že když opravdu o něco jde tak musíš čekat ,ale když dovezou zdemolavanýho vožrali za kterýho se paltí hafo korun to nikdo nevidí ,toto mě vždycky zvedne ze židle

raduza2
8. zář 2010

@lenceslava jo jo přesně tak

lenceslava
8. zář 2010

@raduza2 ted jsem se dívala na stánky nemocnice a Novotná tam napsaná není.

raduza2
8. zář 2010

@lenceslava ona je v ordinaci dr. Břouškové to tě asi zmátlo

raduza2
8. zář 2010

@lenceslava jelikož tam je jen 2x do týdne

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru