CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

teckovanaorchidej
9. zář 2010

Holky, díky, půjdu znova určitě, dnes taky za svým gyndr a vyptám se na všechno. Já se tak bojím, aby to nebylo biochemické těhu ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ Peťka má určitě 2 hrošíky 🙂 🙂 🙂 🙂

lenceslava
9. zář 2010

@teckovanaorchidej neboj!!!! určitě to bude dobrý.

teckovanaorchidej
9. zář 2010

@lenceslava Co ty, Leni? V sobotu jdeš na to? Už máš koupený testík?

lenceslava
9. zář 2010

@teckovanaorchidej manža bude kupovat až zítra. 😉

raduza2
9. zář 2010

@lenceslava no tepleji nevím ,ale potila jsem se včera jak kráva 😀

luciiiie
9. zář 2010

@teckovanaorchidej neboj, všechno bude v pořádku. 😉 Třeba v pondělí najdete s panem doktorem už i gestační váčky 😉 Moc Ti to přeju 😵

teckovanaorchidej
9. zář 2010

@luciiiie díky moc, jsem taková nanicovatá, ale snad všechno dobře dopadne 🙂

mufinka0
9. zář 2010

@teckovanaorchidej Biochemické těhu je myslím s daleko nižšími hodnotami. Zrovna Vodní měla biochemické, ne? ☹ ☹

drndapetka
9. zář 2010

Tak jsem zpět.....dnes jen jedna kapačka, pan doktor mě ani nechtěl vidět, a já si tak přála, aby juknul na utz-třeba by byl/y vidět už gestační váčky 😅 Jinak prý hodnota ze včerejška vypadá na jednočetné těhu, tedy pan doktor se k tomu přiklání, ale není to jednoznačné-takže dva hrošíci asi nebudou....i když - čekám stejně na utz dva 😀 Potvrzující UTZ bude 24.9. v pátek v 8:45, zdá se mi to brzo, tak snad budou srdíčka.....jinak na kapačky už nemusím, jedině, že by se mi přitížilo, ale vypadá to, že je čím dál líp 😉 Kromě ranních nevolností nemám poslední 2 dny vůbec žádné příznaky - podbříšek vůbec nebolí, prsa taky ne-zdá se, že se dokonce zmenšily 😲 Ach jo, ať je to dobré.....

@teckovanaorchidej Beruuuuuu, to je paráááááda 😵 Hodnota nad 100 je jasný těhu, takže nepochybuj 🙂 oficiálně gratuluju 😵 a držím pěstičky, tfuj tfuj tfuj

mufinka0
9. zář 2010

@drndapetka 🙂 To je super 🙂 Nevyhledávej příznaky,..už jsi těhulka, tak si to uvědom!!! 😉 Pícháš pořád ten Agolutin??? Nebo už máš ten náš oblíbený Utrogestan?? 😀 😀

drndapetka
9. zář 2010

@mufinka0 mám Agouš ještě na týden zadek zatím dobrej, tak ho dopíchám....utroš mám doma ještě dvě krabičky, tak si ho asi nechám napsat, ať spotřebuju zbytky, není ještě prošlej, tak je to škoda nevyužít 😀 no, musím se domluvit s doktorem, snad ten sajrajt přežiju 😀

Takže Ty už doma dnes, ju? 🙂 doma se mě líbí -zatím 😀 už víš cca datum OPU?

drndapetka
9. zář 2010

Tak, a na 14.9. na 13 hod. jsem domluvená na kontrolu u mého gyndr, to bych měla být akorát 5+1tt, tak ho asi překecám na UTZ jestli už bude něxo vidět, ať jsem klidnější 😀 no a asi ho zkusím překecat i na krvičku 😀

raduza2
9. zář 2010

@teckovanaorchidej bude to dobrý uvidíš 😉

kveta
9. zář 2010

@teckovanaorchidej Tvoja hodnota je jasne tehotenská... aj keby si mala hodnotu 19, tak je to už tehotenská... Fakt sa neporovnávaj s inými, ale len s tabuľkami.. a tie nepustia.. si tehu... 🙂

drndapetka
9. zář 2010

Tady jsou mý testíky, jen tak na čučku 😀 ten dnešní-to je teda skok 😵

https://www.modrykonik.cz/fotoblog/drndapetka/a...

drndapetka
9. zář 2010

@kveta souhlasím, minulé těhu mi na 7.den po styku brali krev, hcg bylo 14 a doktor mi řekl, že jsem těhotná, bral to jako hotovou věc 😉

mufinka0
9. zář 2010

@drndapetka jj, dneska už doma.. Už mi zasejc vadilo to sezení 😀 😀 😀 Zatím doberu 5 dní dovolené co ještě mám a pak si nechám napsat PN. Dnes mě docela rýpe v podbřišku,..nějak si nemůžu "ulevit".. 😒 Chápeš,..už aby to bylo zamnou. 🙂 Termín OPU ještě nevím, jdu na druhou kontrolu zítra, tak asi mi předběžně řeknou. Jsem zvědavá,..😀 😀

vodni
9. zář 2010

@drndapetka ségra, supéééér 😉 Jsme to ale všechny věděly, hrošíci byli jasná 😎 Moc moc moc ti to přeju a těším se s tebou 😵

vodni
9. zář 2010

@mufinka0 jj, já měla biochemické, 17. den po ET čárka jak jste viděly, 18., 19. den čárka sílila celkem pěkně, 19. den špinění, 20. den čárka trochu zeslábla, 21.den čárka zase pěkná, ale hCG jen 34,5 a 24. den hCG už jen 10,8. Embryo se na chvíli uhnízdilo a pak to vzdalo.

vodni
9. zář 2010

@teckovanaorchidej hodnota je parádní. Když mi naměřili těch 34,5 tak říkali, že nad 30 to znamená, že embryo bylo chvíli uchycené. A ty máš o 70 víc a ještě o mnoho dřív než já, takže buď v klidu, je to naprosto super! Moc ti to přeju 😵

teckovanaorchidej
9. zář 2010

Takže holčičky, všem moc děkuji za podporu, moc mi to pomáhá, jste fajn baby. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Byla jsem před chvílí u svého gyndr a : ZATÍM JE VŠECHNO V POŘÁDKU, mám první foto z utz, v levém děložním rohu zatím? jedna Blastička 😅 😅 😅 . Tzn. trofoblast a malinečká dutinka a já nevím co ještě. Jsem prý zdravá jako řepa a co bych vůbec chtěla 😀 Bát se budu asi už až do konce, holt stará matka 😎.
Kašlu už na testování, zopakuju ofic v neděli a v po jdu na krev.
A mimochodem, mluvila jsem s jednou paní, ktr v 11. dnu po ET měla stejnou hodnotu hCG jako já a měla dvojčata. Takže možné je všechno. Agolutin vyměněn za Utroš a budu zavádět.

vodni
9. zář 2010

Čau kočky, douofám, že jsem reagovala na všechno na co jsem chtěla, a jen vás na rychlo zdravím 🙂 V práci mě to pěkně semlelo, prostě chaos, byrokracie, papíry atd. Takže trochu nestíhám, ale mooooooooc vás všechny maminy zdravím 🙂

vodni
9. zář 2010

@teckovanaorchidej tečkovaná, co je to za slovo to "zatím"?! Je to paráda 😵 😵 😵 😵 😵 😵

teckovanaorchidej
9. zář 2010

@vodni taky tě zdravím, vodni, víš to, že už za čtyři měsíce budou Vánoce a bude chodit Ježíšek? Hádej, co ti asi nadělí 🙂

raduza2
9. zář 2010

@teckovanaorchidej tak to je úžasná zpáva a kydyb mohla tak ti hoopnu kolem krku 😅 a dám hudlana pro štěsti 😅 ,o tom stachu už jsme se bavli 😀 ,takže klíííííd 😉

raduza2
9. zář 2010

@vodni ahojky hlavně si to nenech přerůst přes halvu a držím palečky ať se z toho nezcvokneš 😉

lenulinka21
9. zář 2010

HOLKY 🙂 🙂 no SUPER žádně drama se nekonalo a GRATULACE čerstvým
nastavajícím maminkám 🙂 Mám z Vás radost 🙂

teckovanaorchidej
9. zář 2010

@raduza2 wow, hudlana, to zní dobře 🙂

raduza2
9. zář 2010

@teckovanaorchidej no jo no mám z vás radost ,ale úplně obrovitánskou 😀

raduza2
9. zář 2010

@teckovanaorchidej hoď sem ten UTZ 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru