CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

mufinka0
9. zář 2010

@teckovanaorchidej 😕 🙄 Ježíš,..no ale co..vydržet to musím.. 😒

raduza2
9. zář 2010

@teckovanaorchidej ty anebude lepší plná vana 😀 😀

mufinka0
9. zář 2010

@raduza2 A jak ty?? 6.9. jsi byla na konzultaci, ne? 🙂

raduza2
9. zář 2010

@mufinka0 taky jsem byla nafouklá ,ale to je asi úděl stimulky .Jo jo byla a začínáme druhý kolo 26.10 s krátkým protokolem 😉

kveta
9. zář 2010

@mufinka0 Si nafouklá a aj skutočne vypúšťaš vetry alebo si len nafúknutá a žiadne vetry? Ak to druhé, tak by sa mohlo jednať o OHSS.

raduza2
9. zář 2010

@mufinka0 už aby byl říjen jsem nedočkavá jak malý děcko 😀

raduza2
9. zář 2010

@teckovanaorchidej né že mu tam prdneš namazanej rohlík 😀

mufinka0
9. zář 2010

@kveta OHSS mít ještě nemůžu, ne?? Ještě jsem nepíchala Pregnyl... 😕 😕 Jinak větry vypouštím, to ano, ale bolí to,..jakoby rýpe. 😒

mufinka0
9. zář 2010

@raduza2 😉 😉 😉 Júú, neboj uteče to jako voda! Mě to taky hodně rychle uteklo. 🙂 Takže napodruhé krátký protokol?? Tak to bude ještě rychlejší 😀 😀

raduza2
9. zář 2010

@mufinka0 to říkala i vodní že ten krátký uteče rychle 🙂

kveta
9. zář 2010

@mufinka0 Nepamätám si to presne.. ale na OHSS tuším stačí aj Puregon... Pregnyl často funguje ako zosilňovač/spúšťač, ale dá sa dostať OHSS aj bez neho, len z Puregonu... Každopádne, ak sú to reálne vetry, tak to OHSS nemusí byť.. 😉

raduza2
9. zář 2010

@mufinka0 mufi já být tebou tak si zavolám na linku IVF a zeptám se za to nic nedáš,je to lepší než něco pokazit

mufinka0
9. zář 2010

@raduza2 Já jdu zítra na kontrolu,..no a pro jistotu tady mám nějaký pohotovostí mobil, nebo co.. Takže můžu volat kdykoliv. No jako není to tak, že bych se nemohla hýbat či co, to néé, jen mě to otravuje.. 😒 😒

mufinka0
9. zář 2010

@kveta 😀 😀 Ano reálné větry to jsou,..sice bych jich potřebovala víc, aby se mi uplně ulevilo, ale OHSS s mojím jedním funkčním vaječníkem to snad nebude.. 🤐

drndapetka
9. zář 2010

@teckovanaorchidej jééééé 😵 já už chci takýýý fotečku....asi do úterka nevydržím 😝

raduza2
9. zář 2010

@mufinka0 aha tak to jo ,a ty jdes na 1 UTZ od začátku stimulky ??

raduza2
9. zář 2010

@drndapetka jééééé ahojyk ,vydrž dočkáš se 😉

mufinka0
9. zář 2010

@raduza2 Ne ne,..už na druhý 🙂

raduza2
9. zář 2010

@mufinka0 tak to už budeš mít i termín OPU nebo ne ??

kveta
9. zář 2010

@mufinka0 Mala som parádne OHSS s jeden a pol vaječníka a to pri krátkom protokole a s liekmi, ktoré sa dávajú špeciálne vtedy, keď sa pri IVF snažia v CARe o vyhnutie sa OHSS... Takže úplne OHSS u seba nevylučuj... ale toto asi OHSS nebude...

drndapetka
9. zář 2010

@mufinka0 chceš foto jak jsem nafouklá já? 😀 všude mě to tlačí, břicho jak v 6. metru, nemůžu dýchat, zohnout se, pořádně narovnat, pořádně se napít a najíst, protože mám utlačenej žaludek vodou,......to nafouklost před OPU nebo po OPU, kdy jsem si nemohla ani ulevit byla naprosto zlatá 😀 😝

raduza2
9. zář 2010

@mufinka0 a kolik máš foliků ??

raduza2
9. zář 2010

@drndapetka a co ty už je ti líp ??

drndapetka
9. zář 2010

@raduza2 mám strach, protože jsem se ani při jednom těhu obrázku na utz nedočkala 😔 tak teď trnu.....

drndapetka
9. zář 2010

@raduza2 je trošku líp po kapačkách, už si dokonce můžu lehnout v posteli na bok a trochu dýchat, ale furt to není to pravé ořechové 😝

raduza2
9. zář 2010

@drndapetka no jo ale to jsi před tím určitě neměla agolutin a estroferm a podobně ,takže huš se špatnýma myšlenkama 😅

vodni
9. zář 2010

Kočky, počkám ještě na lenču, a pak ty vaše prďoly doplním do tabulky všechny najednou, ju?

raduza2
9. zář 2010

@drndapetka ty si s tím taky užiješ po OPu ti bylo zle teď zas ,to snad není ani normální 🙂

drndapetka
9. zář 2010

@mufinka0 pokud "prdíš" tak je to o.k. 😉 😅 😀 já po OPU měla zaražený větry asi 2 dny, to Ti byla bolest 🙄 Ale oproti OHSS všechno tlačí fakt málo 😀

mufinka0
9. zář 2010

@raduza2 Nooo,..protože mi funguje jen jeden vaječník, tak jsem měla v pondělí zatím 10 folíků... 🙂 Bohužel na tom pravém vaječníku ani teď není vidět žádná reakce, ale tak to bylo i u 1 IVF. Teď už aspoň vím na čem jsem. Mám ho operovanej kvůli cystě víš,..tak asi jsou na něm srůsty a proto nefunguje tak, jak má. Je to asi pravda páč když mám ovulku napravo tak to hrozně bolí,..na levo ji skoro ani necítím.. 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru