CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

mufinka0
14. zář 2010

@raduza2 No já tyto stránky našla až po IVF,...takže jsem se v tom taky plácala sama.... 🤐

mufinka0
14. zář 2010

@raduza2 nech toho,..mám to přeci v profilu.... 😀 😀 Ano 25 mi je...

raduza2
14. zář 2010

@mufinka0 tak já u toho 1 jsem si to nějak nepřipouštěla ,to přišlo až potom ☹

raduza2
14. zář 2010

@mufinka0 ne opravdu jsem na profil nekoukla

mufinka0
14. zář 2010

@raduza2 Tak jooo, o.k. 😀 Manža mě vyvolává ven na schody, prý už mi nachystal podušku pod zadek a mám jít na vzduch. Ještě dnes semnou zůstal doma.. 🙂 Tak já jdu,..ale zase příjdu... 😀

raduza2
14. zář 2010

@mufinka0 jasný zatím pa pa 😅

mufinka0
14. zář 2010

Tak jsem zpět,...nakonec nebyla siesta na čerstvém vzduchu, ale v posteli 😀 😀 😀 Takže jsem si volala a.... z 10ti ISCI se drží 9 embroušů a z 5 IVF se drží 2 🙂 🙂 Takže suma sumárum mám zatím 11 dětí... 😀 😀 😝 Trochu mě mrzí že jsme si ISCI nedoplatili i na ostatní, ale tak neva,..co už teď. 🙂 Jsem i tak šťastná jako blecha!!! 😅 Musím si ten vaječníček pěkně pohladit a děkovat mu! 😵 😵 😵 Ale víte co?? Mám volat až v pátek na termín transferu,...takže ne každý den jako vy... 😒 😒 No tak snad všechno bude v pořádku. 😎 😉

lenceslava
14. zář 2010

@mufinka0 gratulace veliká,je zvláštní že nemáš volat,přece jenom je lepší když máš informace každý den,já bych tedy volala.

raduza2
14. zář 2010

@mufinka0 veliká GRATULACE ,jsou to bojovníčci uvidíš ,je to divné že máš volat až v pátek ,to bych asi nevydržela

mufinka0
14. zář 2010

@lenceslava No ani mi nemluv!!! Ale tak já jsem trpělivá duše,..počkám si. V Repromedě to tak mají,..nevolá se každý den jako v Unice a na OBI. Já při prvním taky volala každý den. No třeba budu klidnější...

mufinka0
14. zář 2010

@raduza2 jj,..je to divný,...no je to jiný CAR, tak to je asi proto. Už jen 3x se vyspím a můžu volat,..to vydržím. 😀 Když jsem volala denně a slyšela jak se vyvíjí, někteří vůbec, někteří pomalu, tak jsem jen hysterčila.. Horší na čekání bude asi čekárna na // 😀 😀 😀

raduza2
14. zář 2010

@mufinka0 hm asi máš pravdu prostě se ten ortel dozvědět na jednou než postuně ,já do této fáze vůbec nedoklopýtala ☹ ,takže nemůžu posoudit

mufinka0
14. zář 2010

@raduza2 Hej, já soudím jen podle sebe. Někdo je klidnější když o miminkách má zprávy denně... Já nevím,...zatím mi to nějak nepřijde. Uvidíme zítra.... 😀

luciiiie
14. zář 2010

@mufinka0 mufi moc moc gratuluji...to máš dětí jako smetí, viď? Držím pěsti, ať se klucí a holky drží 😵

raduza2
14. zář 2010

@mufinka0 tak uvidíš ,třeba budeš mít zítra tak nenechavé ruce že tam stejně zavoláš 😀

mufinka0
14. zář 2010

@luciiiie 😀 😀 Děkuju. jj, dětí jako smetí..... 😀 Snad vydrží i nějaký do mrazáčku.. 🙂

mufinka0
14. zář 2010

@luciiiie Kdepak máš fotku?? 🙂

raduza2
14. zář 2010

@mufinka0 určo budou i nanučci seš mladá 😉

mufinka0
14. zář 2010

@raduza2 ne ne, já to vydržím,...fakt! 😀

raduza2
14. zář 2010

@mufinka0 necháme se překvapit 😉 😅

mufinka0
14. zář 2010

@raduza2 jj,...těch 23 jak si mě tipovala.... 😅 😅 😅 😅 😅 😅

raduza2
14. zář 2010

@mufinka0 ale moc jsem se nefelila 😅 😅

mufinka0
14. zář 2010

😀 😀 @raduza2 😀 😀 😀 Nééé, to je v pořádku... 😅 😅 Musím to říct manžílkovi,...ten zas bude na prášky,..chápeš jsme od sebe 10 let a on špatně snáší stárnutí... 😀 Prý je dobře že vypadám na víc,..aspoň ten rozdíl není tolik vidět... 😅

raduza2
14. zář 2010

@mufinka0 tak mě teda na víc nepříjdeš 😉

mufinka0
14. zář 2010

@raduza2 Se začnu červenat ještě... 😅 😅 A kdy máš termín 2 IVF??

raduza2
14. zář 2010

@mufinka0 koncem října 26.10 ,už aby to bylo 😝

raduza2
14. zář 2010

nonic holčiny bude končit jdu se s pesanem vyvenčit 😀

mufinka0
14. zář 2010

@raduza2 To jo,...za měsíc jdeš do toho.. 🙂 Tak se vyvenčete oba, je tam krááásně dneska 🙂

vodni
14. zář 2010

@mufinka0 jůůůů 11 dětí 😵 😵 😵 raduju se s tebou 🤐

drndapetka
14. zář 2010

Ahojky, tak jsem zpět. Pan doktor byl dneska parádní-hrozně trpělivej a uklidnil mě 😉 No jinak: děložní čípek o.k., děloha krásně prosáklá, a na ultrazvuku bylo v levé části dělohy vidět takové prosvětlené místečko ( bublinka ) s milimetrovým terčíkem....pan doktor na mě i otočil monitor, abych se podívala - a dokonce i já to viděla 😵 Prý to vypadá na dobrý začátek těhotenství, odpovídá to akorát tomu mýmu dnešnímu 5+1tt, prý to teď začne růst rychleji a musíme to nechat na přírodě...doma jsem , odpočívám, léky na udržení beru, víc proto nemůžeme udělat.....Tak snad už to půjde jako po másle 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru