CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
15. zář 2010

@jezulicka neboj budej jich tentokrát víc 😉 měla jsem ten samej problém

raduza2
15. zář 2010

@drndapetka no to je mě jedno jestli bude šílenější ,hlavně že bude .S tou gynd. už mě to taky napadlo ,ale zas nechci zybtečně plašit ,ale jestli do zítra nedorazí tak tam zavolám 😉

teckovanaorchidej
15. zář 2010

@raduza2 Radu a nechceš to ještě testnout? Co kdyby náhodou?

drndapetka
15. zář 2010

@raduza2 stejně jestli jsi těhu, tak se Ti po Agouši mrcha nerozjede, ba naopak by to tomu mimísovi pomohlo....ale je fakt divný, to už Ti mešká 4.den, míváš to pravidelně?

drndapetka
15. zář 2010

@raduza2 jo hele, a nezapomínej, že jsi čerstvě po stimulce, ono se říká, že je dobře "pohnojeno", taže možný je všechno a i zázraky se dějí 😉

mufinka0
15. zář 2010

Ahoj holky,..chtěla jsem se zeptat, jestli nemáte některá zkušenost s přípravkem Protifar. Jsou to bílkoviny,...dali mi to v CARu asi kvůli tomu bolení břicha.. Nooo, jenže jsem blbá a nezeptala jsem se na dávkování že... 😒 Nevím jestli jsem si toho nedala moc, páč mám průjem, ale až od tý doby co to beru. 😖 Na krabičce je napsáno, že dop.denní dávka je 1g/1kg tělesné hmotnosti těch bílkovin,...a tolik jsem rozhodně neměla... Možná mi to jen nesedí,.. 🙄 Já už chci být zase jako dřív!!!! 🙄 🙄 Dnes už jsem byla 5x...zadek bolí jako prase... 🙄 😀 😀 😀

mufinka0
15. zář 2010

@raduza2 ahoj,...já mívala mršku taky pravidelnou, ale po stimulce se mi trochu rozházela...cca o 3-4 dny. Hele,..ale určo si pak zajdi na gyndu!! To by byla haluz!!! Ani bys pak Unicu nepotřebovala 😀 😀 Jak píše Peťa, i Frgala nám říkal že u nich otěhotní po neúspěšné stimulce cca 3 ženy měsíčně spontánně....třeba jsi jedna z nich... 😉 😉 😉

jezulicka
15. zář 2010

@drndapetka no my se snažíme o mimi přes dva roky...a na tom prvním ivf jsme byli v ostravě...
ted mám právě úplně jiné léky,protokol tak jsem zvědavá...

mufinka0
15. zář 2010

@jezulicka Ahoj 🙂 Já sice nechodím na Unicu,..jen tady za holkama drbat 😀 Jen tě chci povzbudit!!! Já měla při prvním IVF jen 7 vajíček,...a teď při druhém 16!!!! Vůbec nezoufej, oni ti dle výsledků z prvního cyklu uzpůsobí dávky hormonů aby byl lepší výsledek, neboj!! 😉 Prý se první cyklus do jisté míry bere jako "zkušební" aby se vědělo jak žena reaguje a pak ten druhý aby byl 100% 😉 Moc držím pěsti, já mám právě po OPU a v sobotu mě čeká transfer. 😵 😵

jezulicka
15. zář 2010

@mufinka0 jé tak to ti moc držím pěstíky....tak to si měla úrodu 16...a ještě nevíš kolik se ti jich asi udrželo že?

mufinka0
15. zář 2010

@jezulicka Noo,..chodím do jiného CARu a tam se nevolá denně na vývoj embryí jako v Unice,..ale když jsem volala naposled, tak jich bylo 11. 🙂 Víc budu vědět zase v pátek. 😉 Noo holky mívají až 30 vajíček,..ale já vzhledem k tomu že mám funkční jen jeden vaječník, tak jsem spokojená. 😉

jezulicka
15. zář 2010

@mufinka0 no kéž by jich bylo více...a mohlo se i něco zamrazit...ale u mě je taky asi problém, že jsem měla cystu a musela jsem na laparku a tam mi vzali kousek vaječníku takže nemám celé 2 vaječníky jen jeden a půl asi.... 😖

jezulicka
15. zář 2010

@mufinka0 a do jakého caru chodíš?

mufinka0
15. zář 2010

@jezulicka Neboj!! Já mám tky pravý vaječník nefunkční kvůli operaci cysty a vidíš,..podruhé na tom jednom bylo 16 vajíček. Folíků tam bylo prý ještě víc,..ale některé byly prázdné.

mufinka0
15. zář 2010

@jezulicka Poprvé jsem byla na Obilňáku v Brně,..to je nemocnice-porodnice, ale tam se nezadařilo. Teď jsem v Repromedě v Brně. 🙂

jezulicka
15. zář 2010

@mufinka0 tak to jsem ráda, že nejsem sama...tak držím pěstí at se ti co nejvíce vajíček udrží...
a kdy že jdeš na to et?v sobotu?

mufinka0
15. zář 2010

jezulicka@jj,.v pátek mám volat na kolikátou máme dojet a jak to vypadá a v sobotu bude transfer. 🙂 Některé holčiny jsou na tom mnohem hůř než my dvě dohromady. Chce to jen doufat a věřit!!! Pozitivní myšlení 😉

jezulicka
15. zář 2010

@mufinka0 hele a jaké jsi měla léky?užíváš taky prednison?a co jsi píchala?

jezulicka
15. zář 2010

@raduza2 píšeš že jsi měla taky ten problém méně vajíček?a ty jsi byla na ivf 1x?ted se mi to už tu plete s vámi holky... 😨

mufinka0
15. zář 2010

@jezulicka Jasně 🙂 Nejdřív jsem píchala Decapeptyl na zastavení funkce vaječníků, pak Puregon, ano beru Prednison. Ještě mám Anopyrin a gel Crinone. V Unice dávají jiné léky,..ale v podstatě stejného obsahu. 😉

jezulicka
15. zář 2010

@mufinka0 a jak snášíš ten prednison?nemáš nějaké z něho vedlejší účinky?slyšela jsem na něho různé názory...

mufinka0
15. zář 2010

@jezulicka noo,.snáším ho teď i poprvé v pohodě. ale rozhodně se prý nesmí jíst na lačno.. jinak s vedlejšími účinky si zavčas přestaň lámat hlavu....budeš brát tolik léků, že by ses z toho zbláznila. všechno bude o.k. uvidíš. 😉

jezulicka
15. zář 2010

@mufinka0 já vím já jen že ten prednison na něho je že se po něm hodně tloustne a natíká a že máš pořád hlad...ale myslím si, že jen při vyšších dávkách což já mám jen jednu denně a to 5mg....

jezulicka
15. zář 2010

@mufinka0 k tomu mám listovku, pak budu píchat puregon,menopur a pak po opu estrofem a agolutin...

jezulicka
15. zář 2010

@mufinka0 a jak je to s tím pregnylem?to se píchá i po et?já poprvé píchala jen před et a pak už ne...ale tu píšou že i snad po tom??jsem z toho blbá...

mufinka0
15. zář 2010

@jezulicka 😉 taky beru jednu denně. hlad mám pořád to jo, ale to si spíš myslím že je po těch hormonech Puregonu,..né po prednisonu. nevím,....poprvý mě hlad netrápil, ale teď se musím hlídat, jinak bych furt jedla. 😉 😒

raduza2
15. zář 2010

@teckovanaorchidej myslíš že to má smysl kyž to bylo negativní ??

mufinka0
15. zář 2010

@jezulicka nééé, Puregon budeš píchat jen cca 10 dní,...asi 1-2 dny před odběrem vajíček s ním přestaneš. po odběru budeš píchat ten agolutin do zadku a baštit estrofem.

raduza2
15. zář 2010

@drndapetka jo právě že to mívám pravidelně

mufinka0
15. zář 2010

@jezulicka ježíš sorry ty ses ptala na pregnyl né na puregon... 😀 😀 😀 pregnyl se píchá před odběrem vajíček a u některých holek i před et. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru