CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
16. zář 2010

@jezulicka no nevím jestli to do nohy zvládneš u Agolutinu je to normální velká jehla ,to jedině že by jsi měla špeky i na nohách a na to ty zrovna nevypadáš 😉

raduza2
16. zář 2010

@drndapetka no děkují konečně jsem se dočkala šípková růženko 😀

drndapetka
16. zář 2010

@jezulicka neboj se agolutinu, mě jen občas ty místa vpichu svědily, jinak mě bolel jen jeden píchanec, ale to se asi mnažel špatně strefil....do stehna by to bolelo daleko víc 😲 Když se pořádně uvolníš, tak je to v pohodě 😉

drndapetka
16. zář 2010

@raduza2 já vstávám vždycky v 7, to vezmu všechny prášky, zavedu Agolutin a pak ještě dospávám 😀 Ale jsem jakási oblblá, asi přespaná 😝

drndapetka
16. zář 2010

@raduza2 ježiš, já už s tím Agoušem blbnu, chtěla jsem napsat, že zavedu Utroš, Agolutin nevím jak bych zaváděla 😀 😀 😀 😀

raduza2
16. zář 2010

@drndapetka a nebo je to z utroše 😅 co nechtíky ?? už máš jeden uparavenej 😀

raduza2
16. zář 2010

@drndapetka to je jedno já jsem to pochopila že myslíš Utroš 😀

jezulicka
16. zář 2010

@drndapetka no dobrý ránko....tak uvidíme a to se píchá teda ráno?ale jak manža nebude doma tak nevím jak to píchnu...sama asi nee...no bude to zajímavý....

raduza2
16. zář 2010

@jezulicka to je jedno kdy to budeš píchat jestli ráno nebo večer ,ale vždy by to mělo být ve stejnou dobu + - 1 hodina

jezulicka
16. zář 2010

@raduza2 no tak špekaté nohy nemám to ne ale vyzáblá taky nejsem...ale záleží na te jehle jaká bude....už sem si předtím taky píchala do nohy ale menopur....

raduza2
16. zář 2010

@jezulicka no ale na menopur jsi měla malou jehličku ne ??

jezulicka
16. zář 2010

@raduza2 to jo ale manžel má různé směny ranní odpol i noční takže pokaždé nebude v tu stejnou dobu doma no to bude u nás ten problém....

jezulicka
16. zář 2010

@raduza2 asi jo byla menší...

raduza2
16. zář 2010

@jezulicka aha tak to je blbý to je fakt ,tak jedině to píchat do nohy když nebude doma

nali1
16. zář 2010

@teckovanaorchidej Ahoj,taky na UNICE.Nová tak trošku,mám za sebou 2 pokusy a na třetí se chystám

jezulicka
16. zář 2010

@nali1 a kdy pak se chystáš?

raduza2
16. zář 2010

@jezulicka nebo ještě jedna možnost ,kdyby jsi nezvládla nohu tak ten den kdy nebude manža doma tak si zajít k nějakýmu dr. aby ti to píchl

drndapetka
16. zář 2010

@jezulicka nene, Agolutin jsme píchali s manželem večer v 21hod. domluvili jsme se tak, aby byl vždycky doma, akorát jediný problém byl ten, že on chodí na 30hodinového služby, takže se mi asi 3x stalo, že sjem si musela do brna zavolat mou sestru, aby mi to píchla místo manžela - ona je totiž zdravotní sestřička. určitě kdyby se něco stalo, tak ve svým okolí nějakou zdrav. sestru mít budeš a nebo se klidně můžeš domluvit se svojí obvodní doktorkou a můžeš chodit píchat k ní, pokud si manžel nebude troufat

drndapetka
16. zář 2010

@jezulicka já bych nohy nepíchala, vždyť bříško je přece 100x lepší - navíc všechny injekce jako je Pregnyl, Puregon, menopur, Diphereline, decapeptyl, Ovitrele,....se do bříška můžou píchat, já bych to do nohy teda nedala, příjde mi to, že je to bolestivější 😝

nali1
16. zář 2010

@jezulicka teď mám ms a pak se budu domlouvat s dr.Frgalou na postupu.Jsem samoplátce,takže konzultujeme varianty.Připadá v úvahu krátký protokol,nebo nativ.Takže říjen,nebo listopad?

drndapetka
16. zář 2010

@jezulicka U agolutinu je 4mm jehla, je dlouhá a myslím si, že se může stejně píchat jen do zadku, protože je to olejovka, na jiným místě by to muselo dost krutě bolet, ale to se pak domluv v Unice, oni o jiným místě než o zadečku ani nemluvili 😕 Malý injekce se dají píchat do stehna, ale Agolutin určitě ne....když přemýšlím laicky

raduza2
16. zář 2010

@nali1 tak buď to padne na mě nebo na vodní a budeme čekat spolu já začínám v říjnu 😉

raduza2
16. zář 2010

@drndapetka agolutin se dá píchat i do nohy ,ale tam bych to asi nedala není tam tolik tuku jak na zadku 😀

drndapetka
16. zář 2010

@raduza2 ježiš, to si neumím představit píchat 4centimetrovou jehlu do stehna 😲 to bych si raději někoho domluvila, když manžel dělá na směny....než se trápit 😔

drndapetka
16. zář 2010

@raduza2 ale viděla jsme na youtube video, kde si baba píchala Agolutin do zadku sama....počkej zkusím to najít-to jsem teda koukala 😕

raduza2
16. zář 2010

@drndapetka no přesně tak brrrr ta představa to rejpnout do nohy a pak nemoct chodit .to radši ať mě bolí zadek 😀
Jezulička je odvážná

raduza2
16. zář 2010

@drndapetka tak to snad ani nejde nebo je to hadí žena 😀

nali1
16. zář 2010

@raduza2 Já vlastně taky,po téhle ms,jen ještě nejsem rohodnutá do čeho jdu.Pokud to padne na nativ a v říjnu to nevyjde,tak v listopadu bude krátký protokol.Doufám.Teď v červenci a srpnu to byl 2x nativ.Jednou z toho nebylo nic a v srpnu jsem došla až k OPU,jenže asi bylo brzy,byly 2 krásné vajíčka,jen nebyly zralé.Takže vlastně u mě to bude už 4 pokus. ☹

raduza2
16. zář 2010

@nali1 tak to mě mrzí taky jsem neměla zralá vajca ,můžu se zeptat kolik ten nativ v Unice stojí

drndapetka
16. zář 2010

@raduza2

https://www.youtube.com/watch?v=pZoTj_HJS7I

Tak koukej....není to přímo Agolutin, ale má to taky nějaký progesteron

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru