CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

drndapetka
17. zář 2010

@mufinka0 nestraš, žádnýho dalšího vojáka doma nechcu 😀 manža kterejsi den říkal, že už ví, co z malýho bude, až bude větší (sranda, že holku si nepřipouští ) - prý, že z něj bude golfista, ti vydělávají hodně peněz, tak nás bude živit 😀 pak říká, že koukal na mini pidi oblečky, tak jsem myslela, že něco s motivem hrošíka a ono ne-byly to stylový dupačky s límečkem pro nejmenší golfisty 😀

drndapetka
17. zář 2010

@mufinka0 to je fajn, že ti otrnulo 🙂 však už zítra ráno si jedeš pro bobííííííšky 😵

mufinka0
17. zář 2010

@drndapetka 😀 😀 😀 Tak to jo.... 😀 😀 😀 Malej ještě není na světě ale taťka už si plánuje jak ho bude živit.... 😀 😀 Hele,..když to bude holka, tak ji nasměrujte na tenis,...tenisti taky vydělávají spoustu peněz... 😉 😉 V tom případě abyste se začali dívat i po dupačkách s tenisovýma raketama 😨 😨 😅

lenceslava
17. zář 2010

@drndapetka my budeme mít fotbalistu a tenistku.No jak říká manža na stáří se o nás někdo musí postarat. 😀

mufinka0
17. zář 2010

@drndapetka Jo to jo,..ale pořád nevím kolik jich je a co a jak,...no hold v Unice víc komunikují s pacoškama...🙂

drndapetka
17. zář 2010

@mufinka0 ale estrofen není na sliznici, na tu je přece ten crinone, agolutin, utrogestan, duphaston a jiné léky, co obsahují progesteron.....estrofen je ženský hormon estrogen, který se tvoří ve vaječnících a pak je potřeba pro dobrý průběh těhotenství....alespoň já to tak vyčetla, tak sna se nepketu 😕

mufinka0
17. zář 2010

@lenceslava Taky tenistku??? Hm,....vy budete za vodou...😀

drndapetka
17. zář 2010

@mufinka0 tenis určitě ne, já ho hrála několik let závodně a vím jaká to je dřina a jak trpí klouby.....moje děti budou dělat sport jen rekreačně pro zábavu, žádný huntování těla, ať si taky užijí trochu života

lenceslava
17. zář 2010

@mufinka0 no manža to má vymyšlený.A nebo taky říkal golfistu,ale to jen přes mou mrtvolu,golf nesnáším.

mufinka0
17. zář 2010

@drndapetka no mě moje gyndařka řekla že působí i na sliznici a nějak tak, aby vyživovala mimíse... 😲 😨 😨 V Repromedě mi neřekli na co to je,..já se jich teda neptala...Z toho jsem janek teda...

drndapetka
17. zář 2010

@mufinka0 aha, tak vyživuje estrogen plod 😉

drndapetka
17. zář 2010

@lenceslava ti chlapi si to umí krásně nalinkovat 😀 mě už bylo i řečeno jestli nechci rodit až v červenci, aby měl dárek k narozkám 😀 😀 😀 a co jinak, jak Ty se cítíš?

lenceslava
17. zář 2010

@drndapetka jo dobrý.Akorát je nepříjemný jak utroš vytíká.Ale jinak se cítím úplně v pohodě.

drndapetka
17. zář 2010

@mufinka0 toto jsem našla - máš pravdu, je i na výstelku pro mimíse 🙂

Hlavní funkcí žlutého tělíska je sekrece progesteronu a estrogenů. Tyto hormony udržují správnou funkci endometria (slizniční výstelky dělohy) a zabraňují menstruaci.

Progesteron a estrogeny navíc způsobí, že dojde ke zbytnění endometria, zvlášť v místě pod implantovaným embryem. Embryo reaguje tím, že se do endometria zanořuje a vysílá do něho tzv. klky, které připomínají kořeny. Z nich se později formuje placenta.

drndapetka
17. zář 2010

@lenceslava jo ty už zavádíš? 🙂 no mě moc nevytíká, pač furt ležím 😀

mufinka0
17. zář 2010

@drndapetka No díky netu ze mě bude půl doktora... 😀 Dočetla jsem se že v Repromedě dávají Estrofen taky a je to na sliznici. 🙂 Takže ho asi fakt nepotřebuju.. A souvisí s estradiolem,..čehož jsem měla hooodně,..dokonce hraniční hodnoty 😒 😒 Takže asi proto ho nemám.

mufinka0
17. zář 2010

@drndapetka jj, tak vidíš 🙂 Třeba to jak se zanořuje způsobuje ty nitky. 🙂 Jsem čím dál víc přesvědčená že to u tebe nic zlého neznamená!!! 🙂

lenceslava
17. zář 2010

@drndapetka no mě už to ležení moc nebaví. Ale v tvém případě je ležení načas potřeba. 😀 @mufinka0 ty budeš zítra v čekárně na //.Jsem zvědavá jak ti bojovali embroušci.

drndapetka
17. zář 2010

@mufinka0 přece už zanoření musí být dostatečně 20 dnů po ET, ne? 😨 no jedině, že by fakt hráli ten golf a ničili mi trávník 😀

mufinka0
17. zář 2010

@drndapetka 😀 😀 😀 Teď jsem se fakt od srdce zasmála....hrají golf a ničí ti trávník... 😀 😀 😀 Dělají si tam pro sebe místo, jestli fakt budou 2, tak potřebují hooodně místa... 😉

mufinka0
17. zář 2010

@lenceslava jj, už zítra....Bude to krušných 14 dní,...ale o tom vy víte svoje že... 😀 Sama budu naštěstí jen týden,..další týden má můj brouček dovolenou, tak budem v čekárně oba dva... 😀

mufinka0
17. zář 2010

@lenceslava Já jen jak jsem psala,..myslela jsem že mi aspoň dnes řeknou kolik jich je.. Měla jsem jim říct "Ale v Unice to říkají každý den!!!".... 😀

drndapetka
17. zář 2010

@mufinka0 no co, už mi nezbývá nic jinýho než to brát z humorem 🙂 vždy%t bych za chvilku taky mohla skončit v černovicích 😀 😝

drndapetka
17. zář 2010

@mufinka0 hele, o to větší překvápko zítra budeš mít 🙂 já každý den hledala jestli ten vývoj je o.k., i holky tady trojčily, je asi lepší, že to neříkají-takhle jsi v klidu-sice natřepaná, nedočkavá, ale neřešíš to 😉

lenceslava
17. zář 2010

@mufinka0 no to by je mohlo spíš nas.... Ale je to pravda,proč ti někde dávají info každý den a někde ne? Je pravdou že to že víš kolik jich je a jak jsou na tom nic neovlivní,ale aspon víš.@drdnapetka jj sranda musí být.

lenceslava
17. zář 2010

@drndapetka hi koukám že máme jinej názor. 😀

mufinka0
17. zář 2010

@drndapetka No je fakt že to neřeším,...jsem tak trochu podezřele klidnější než u prvního IVF. Snad to není zlé znamení... 🤐 🤐 Překvápko???.....No snad pozitivní 😀 😅 Je pravda že když mi to denně říkali u prvního a říkali jak umírají, tak jsem byla na prášky,..to máš pravdu,.. 😖 No uvidím zítra 😵 😵

Jinak k těm Černovicím....to nemáš daleko, ne?? 😕 😕 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sorry..........

mufinka0
17. zář 2010

@lenceslava jj,.to by je asi mohlo trošku naštvat.. Jsem si dělala srandu, neřekla bych to... 😀 Holky na Repromedě říkali že jim to též řekli až v den ET. Noo,..aspoň nevyšiluju jestli ty stadia jsou o.k. nebo ne. Do zítřa už to vydržím,..už jen 1x se vyspím a jedu si pro ně 🙂 Jen nevím jestli nebudu potřebovat narkozu...

mufinka0
17. zář 2010

@lenceslava Ty jsi taky něco říkala o narkoze, ne??? Já ji nechci,..ale když to hold nepůjde...☹

lenceslava
17. zář 2010

@mufinka0 běžně se et v narkoze nedelá.Zkoušeli ti tu průchodnost čípku?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru