CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
18. zář 2010

@vodni tak to já měla v plánu vytáhnout manže na výlet a místo toho jsme byli u měšťáku jestli by nám nemohli vytáhnou z pouliční kamery dobu mezi 2-4 hodinou raní ,jelikož nám někdo rozbil přední sklo na autě šutrem ,takže opravdu jobovka.Byli teda strašně ochotní jenže je nešlo vidět jak byla tma takže asi naděláme houby 😠Kdybych ty parchanty chytla tak je asi uškrtím

raduza2
18. zář 2010

@lenceslava a ty nejsi ,dyť pořád taky něco děláš 😀

lenceslava
18. zář 2010

@raduza2 radi ted jsem to ale zanedbávala.Ale už beru háčkování do ruky. 😀

lenceslava
18. zář 2010

@raduza2 tak to je nana.....

raduza2
18. zář 2010

@lenceslava já myslím že to napravíš nemám starch 😀

raduza2
18. zář 2010

@lenceslava teď už jsem v klidu ,ale kdyby jsi mě viděla asi před třema hodinama byla jsem jak krocan 😀 😀 a ty slova co lítali no fuj takle sporstá jsem nikdy nebyla

drndapetka
18. zář 2010

@mufinka0 Nadi, my jsme hned po ET jeli na návštěvu ke tchýni - pro mě to bylo k naštvání, ale manžel jinak nedal - tak jsem se tam aspoň najedla a dala jsem si svoje poslední kafčo(od té doby jsem neměla ani jedno), pak jsme jeli domů a celý první den jsme leželi s manžílkem spolu v obýváku na gauči a skoukli asi 5 filmů 😀 na druhý den (to byla neděle) jsme jeli na velkej nákup, pěkně v klídečku pomaloučku jsem si skládala věci do košíku, když jsem cítila, že jsem unavená, tak jsem to prodýchala, dokonce jsem pak manžovi pomohla s jednou lehčí igelitkou (pak jsem si to ale vyčítala, že jsem ji tahala, ale zbytečně 🙂 ). No a další dny u mě fungovali tak, že jsem doma vždy udělala nějakou lehčí práci - např. nahodila pračku, zalila kytky, umyla nádobí, atd. a mezitím jsem polehávala, koukala na filmy, ....jeden den jsem byla nakupovat v Ikey, další den zase v Asku věci do kuchyně na byteček,......Takže jsem normálně fungovala, ale "opatrněji" 😉 Myslela jsem na slova pana doktora Otevřela, který mi na sálku hned po ET řekl, že žena když otěhotní přirozeně, tak o tom prvních 14 dní taky neví a dělá vše normálně ( to si vem, že některý ženský třeba dělají ve skladu a tahají se z krabicema). Takže jsem to brala tak nějak "přírodně". Za to te´d ležím furt, bojím se jít pomalu na záchod 😅

lenceslava
18. zář 2010

@raduza2 na tak hlavně že tam máte kamery.Tedy doufám že tohle se u nás stát nemůže.

mufinka0
18. zář 2010

@lenceslava @ vodni jj taky si myslím že ležet nonstop je blbost....poprvé jsem to tak dělala a stejně to nevyšlo... Budu se šetřit to jo,..ale dopoledne si uvařím,..a pak budu stejně na kokíkovi u čehož ležím.. 😀

raduza2
18. zář 2010

@lenceslava kamery jsou stejně na pytel 😀 😀 ,ale to uý je ted jedno akorát mě štve že to bude další pěníz na víc a ještě ke všemu teda budu muset jet ve středu vlakem 😠

mufinka0
18. zář 2010

@drndapetka jj,..děkuju vám za informace 🙂 Mě jen znervozňují teď ty střeva sakra... 😠 😠 😠 Ale hladím bříško a říkám miminkům, že to hučení je vlastně uvítání.. 😀 😀 😀

drndapetka
18. zář 2010

@mufinka0 jestli tě to uklidní - já mám od opu střevní potíže furt.....furt prdím, pak mám zaražený větry, pak zas mě to píchá, ráno křeče než jdu na záchod.....ale měla jsem to vždy i po laparoskopii třeba i dva měsíce, takže věřím, že i když opu je menší zásah, tak stejně je to zásah do břicha a rozhasí to někomu celej zažívací trakt 😖

jezulicka
18. zář 2010

@mufinka0 tak já při prvním ivf taky ležela šetřila se , ale i šla ven se projít ale po nějaké době jsem se cítila unavená břicho mě tak pobolívalo tak jsem šla raději domů...ale taky si mylsím, že ležet non stop se nemusí...musíš se i hýbat na prokrvení dělohy....

drndapetka
18. zář 2010

@mufinka0 a to jsem pře chvílí snědla u báby zelí s králíkem....to zas bude 😀

jezulicka
18. zář 2010

@mufinka0 já to taky mívám občas dobrý je fakt ten čaj senesový lusky...to by ti mohlo pomoct nebo ten kompot...to přejde klid...

mufinka0
18. zář 2010

@drndapetka jj to mi sliboval doktor dneska taky,..prý by byl spíš nervozní kdybych nic neměla... 😀 Peti, jo uklidnilo mě to,..já se bála, že ty bolesti a nemoct si ulevit nějak zabrání mimčům v zahryznutí.. 🙂 Ale jak vidím u tebe, tak rozhodně ne a nemá to na to vliv.. Takže blastičky se mě drž a už se nepustí... 😵 😵 😵

raduza2
18. zář 2010

@drndapetka už zase králíka 😀

drndapetka
18. zář 2010

@mufinka0 jj, drží, neboooj 🙂 holt tělo dostalo zabrat, no 😒 ale bude líp a líp 😵

drndapetka
18. zář 2010

@raduza2 😀 😀 no měla ještě kačenu ale tu já vůbec 😝

drndapetka
18. zář 2010

@raduza2 jsem si teď vzpoměla na tu scénu ze Slunce seno 😀

mufinka0
18. zář 2010

@drndapetka zelí...to já si nedám hodně dlouho... 😀 😀 😀 Já měla si před 4 rokama střevní problémy,..nemocnice,.kolonoskopie atd... hnus.. Takže bych to nechtěla znova zažít,..dost se teď o ty střeva starám,..ale po stimulce je to takový jako to je no...zítra nasadím activiu a bude 🙂

drndapetka
18. zář 2010

@mufinka0 a ještě tě potěším-hatchující blastocysty se zahryzbou do děložní sliznice už během 10-15 hodin 😵 takže nemusíš ležet z nohama nahoru dva dny.....oni v noci už budou zakousané 😉

raduza2
18. zář 2010

@drndapetka jj právě mi to taky problikolo hlavou 😀 ,ale kačena je taky dobrá s červeným zelím a bramborovým knedlíkem mňamka

mufinka0
18. zář 2010

@drndapetka Kačenu já miluju!!! Ale musí být dobře upečená (ne že bych to uměla) měkká a šťavnatá.. 🙂 Já mám hlad!!!!!!!! Manžel mi zakazuje jíst,...nakoupil kuřecí křídla a budeme grilovat,..prý se to musí oslavit aspoň jídlem.. 😀

mufinka0
18. zář 2010

@drndapetka jéééééé,..to je super!!! No mají to tam teď jak na "vodní" posteli díky těm střevům... 😀 To bude žůůůžo 😀 Ale mají určitě silný zuby, takže se zakousnou hluboko,....😀

raduza2
18. zář 2010

@mufinka0 tak se mi zdá že tady z toho dostávám na něco chuť ,ale teda na pořádnou flákotu 😀 😝

lenulek
18. zář 2010

@mufinka0 tak to je řeč, užívej si svou pohádku 😀

raduza2
18. zář 2010

😀 @mufinka0 vodní postel hned odmalička ať jim není špatně 😀

drndapetka
18. zář 2010

@mufinka0 no já nechci strašit-ale-chodila jsem k terapeutce, měoa úplně rozházený zažívání a ona na mě:Vy ráda jíte jogurty, že? a já na to-ano, každý ráno snídám bílou activii.....No jí málem kleplo, když jsem to řekla! Prý to je nejhorší,nějaký bifido a další bláboly, prý to hnije ve střevech, když už tak a´t jím tvarohový jogurty, a řeknu Ti, že se na mě spousta lidí dívá jak na blbce, když jim tohle řeknu, ale....od února jsem neměla bílou activii v puse, jím jen tvarohy, vynechala jsem i moje oblíbené hermelíny a musí zaťukat je to o.k. (když teď nepočítám stav po opu).Můj žaludek byl před tím úplně na prd, nebyla jsem schopná strávit blbou zeleninu 😖 pak mi řekla, že prej jak chci donosit dítě, když ho nemám z čeho živit, že moje tělo má co dělat, aby uživilo samo sebe 😔

lenceslava
18. zář 2010

@raduza2 já myslela že jsme se domluvili že dojedš k nám a já tě pak hodím domů

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru