CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

lenceslava
21. zář 2010

@drndapetka a jak často testuješ?

drndapetka
21. zář 2010

@lenceslava já každý ráno 😀

lenceslava
21. zář 2010

@drndapetka já chtěla testovat znovu v pá

drndapetka
21. zář 2010

@lenceslava ono to sice z testu moc nepoznáš, jestli je to úplně o.k. ale kdyby bylo něco zle, tak po pár dnech nemáš na testu nic, ono hcg pak rychle jlesá, když je něco špatně 😔

mufinka0
21. zář 2010

Ahojte 🙂 jj prosím,..odložte srazík,..já bych chtěla jít taky..moc... 😅

mufinka0
21. zář 2010

@drndapetka Fíííha testuješ každý den??? Uff,..no ale asi to k něčemu je,..člověk je klidnější...A v pátek už by mělo být srdíčko/a?? 🙂

drndapetka
21. zář 2010

@lenceslava já jsem možná magor, je to moje třetí těhu, tak ty // jsou pro mě prostě dar z nebes a když vidím, že testovací je už silnější než kontrolní, tak jsem klidnější, předtím jsem to tak totiž nikdy neměla

lenceslava
21. zář 2010

@drndapetka já včera taky byla klidnejší když jsem testovala.

teckovanaorchidej
21. zář 2010

Leni, jistější je udělat hCG aspoň 2x a obden, ale určitě bude všechno v pořádku. Já tomu prostě normálně věřím.

Holky, měla jsem v min. zaměstnání paní, která pár týdnů po IVF začala tak silně krvácet, že ji musela odvézt rychlá. Pak ještě jednou během těhu a nakonec porodila zdravou holku akorát v termínu. I tohle se stává.

lenceslava
21. zář 2010

Takže myslíte že kdyby se něco dělo tak je test slabší?Určitě by bylo lepší jít na krev.

mufinka0
21. zář 2010

@teckovanaorchidej Beruuu,..tvůj manžel je lékař viď?...Prosím prosím zeptej se ho na lokální umrtvení v těhu,...Zítra jdu asi na chíru a budu to potřebovat. Moje gyndařka a chirurg mě uklidnili že se to nemá šanci dostat k embryu,..ale já nad tím furt přemýšlím. Jsem blbá fakt! 😠

mufinka0
21. zář 2010

@lenceslava Já si myslím že určitě by byl slabší,...i Vodní to tak měla 😔

teckovanaorchidej
21. zář 2010

@mufinka0 já se ho určitě zeptám, ale dnes šel s kamarády do restaurantu, tak nevím nevím, jestli se do zítra něco dovím 😀 😀 😀
ale určo to zkusím 😀

teckovanaorchidej
21. zář 2010

@mufinka0 jo mufi, si vzpomínám, asi nevadí, protože když jsem před 15 lety čekala své první dítě, tak v 6.měsíci mi trhali osmičku v lokálním umrtvení, bylo to bájo ☹ ☹ ☹

mufinka0
21. zář 2010

@teckovanaorchidej áááha,...no škoda. Ale i tak jsem klidnější, volala jsem i mojí gyndr a ta mě moc uklidnila. Prý narkoza je něco co by mohlo vadit ale toto umrtvení prý vůbec ne. Potřebuju vystřihnout nehet na noze... 😒 😒 To bude požitek... 😝 😀 😀

mufinka0
21. zář 2010

@teckovanaorchidej Ježiši!!!!!!!!!!! Proč všechny těhotné tolik trpí na zuby????? 😠 😠 😠 😠

teckovanaorchidej
21. zář 2010

@mufinka0 no jo, co už 🙂
Tak na noze drápek bude v poho.

mufinka0
21. zář 2010

@teckovanaorchidej jj,..jen nebudu moct žádnej Algifen a tak.. 😒 Ale tak zas tolik mě to už nebolí,..chodím pravidelně co půl roku víš.. 😀 😀 Člověče,..najednou ti mě to začalo bavit... 😀 😀 😀

drndapetka
21. zář 2010

@lenceslava jojo, krev je spolehlivější, ale musela by se brát každé 2-3 dny, aby jsi věděla, že hcg stoupá tak jak má....jinak dej na svůj vnitřní pocit....já byla minulé těhu taková strašně nervozní, uplakaná, vnitřně jsem se chvěla, prostě jsem čekala, že to blbě dopadne,....teď jsem veselá, v klidu, i když strach mám, ale nejsem z toho taková roztřepaná, takže věřím, že můj šestý smysl mě neklame a je to v pořádku

lenceslava
21. zář 2010

@drndapetka já mám prostě strach aby to dopodla dobře.

pampeliska36
21. zář 2010

@lenceslava leni.... DOPADNE TO DOBRE!!!

lenceslava
21. zář 2010
drndapetka
21. zář 2010

@lenceslava to mám taky, to je přirozený, už budeme mít jako maminy strach pořád 🙂 a vem si, že se pak chodí na ultrazvuky jednou za 4 týdny, teď čekáme jen 2 týdny, co budeme dělat potom? 😀 vím, že se to lehki říká, ale ber to sportovně, já už jsem si taky zvykla....osud stejně nezměníš a když budeš negativně myslet, miminko to cítí už teď, poitřebuje usměvavou mamču 😉

lenceslava
21. zář 2010

A to jsem neteři slíbila že s ní v so půjdu nakupovat. A v neděli jsme chtěli jet do prahy. ☹

drndapetka
21. zář 2010

@lenceslava hele, když to přejde a zítra to bude dobrý, tak klidně nakupovat jeď, ale odpočívej na lavečkách a buď opatrnější....já třeba teď jedu s manžou, taky vybírat kachle do kuchyně, pak nakoupit jídlo, takže mi to dá asi záhul, ale kdybych měla ležet furt, to bych asi chcípla, člověk potřebuje vypadnout ven 😒

drndapetka
21. zář 2010

navíc nakoupit musím, mám hlad a zase jsem vyjedla celou lednici 😀 a začíná mi být blivno, když každou hodinu nejím 😅

lenceslava
21. zář 2010

@drndapetka já se právě těšila že kuknu na nějaký hadříky. Potřebuju nějaký trika na zimu A doma už mě to taky neba. Potřebovala bych si nakoupit nějakou vlnu,chtěla bych uháčkovat malou dečku do kočárku 😉

drndapetka
21. zář 2010

@lenceslava však běž, aspoň přijdeš na jiný myšlenky 😉 teda pokud už bude vše o.k., jinak lež!

drndapetka
21. zář 2010

@lenceslava já si teda zatím kupovat těhotenský oblečení nebudu, počkám do 12tt až budu vidět, že jsou výsledky NT a screeningu o.k., zatím jsem nekoupila ani dudlík a nebudu, od toho 12.týdne začnu pomaloučku, abych něco nezakřikla....trička volný mám a u riflí si posunu knoflík, snad to vydrží 🙂

drndapetka
21. zář 2010

@drndapetka navíc jsem zjistila, že jsem 2 kila schudla místo toho, abych přibrala 😕

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru