CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
23. zář 2010

@drndapetka ale žádná záhada to není prostě budeš mít suprový těhotensví 😵 ,nepřej si aby jsi se každý den dávila jen když si strčíš do úst kartáček na zuby nebo u vaření není to opravdu nic příjemnýho to mi věř . 😝 😅

mufinka0
23. zář 2010

@drndapetka Júú, taky teda držím pěsti pro štěstí na ten zítřejší den 🙂

jezulicka
23. zář 2010

@mufinka0 no však to jsem taky měla já vypila za den třeba i 5litrů čaje,,manža furt vařil..

drndapetka
23. zář 2010

@raduza2 no taky si říkám, že jsem možná tak zblblá ještě z těch hormonů ze stimulky, že se mnou prostě ty těhotenský hormony nic nedělají 🙂 jej, já o tom budu mluvit tak dlouho, že to zítra přijde a ještě se před kontrolou cvičně pozdravím ze záchodem 😀

simpatica
23. zář 2010

@drndapetka
...a co si rekla v praci jak duvod, ze si na PN?

mufinka0
23. zář 2010

@raduza2 Čauky Radu, to víš že je Peťule v pořádku, ale chápeš,...má za sebou toho tolik, že se stejně uklidní až zítra po UTZ, až jí řeknou že je všechno o.k. a uslyší srdíčko. 🙂 Já ji chápu, ale taky věřím že bude všechno jak má být 🙂

lenceslava
23. zář 2010

Ahoj holky.Mě asi z toho úplnku bolí hlavy. Od rána přemýšlím jestli si mám vzít ibalgin,radši bych nic nebrala,ale nerada bych aby se mi zase rozjela migréna. Co vy na to? Mám ho vzít?Jinka dneska jsem zas testovala a čárka je silnější ne ž kontrolní tak mám zas dobrý pocit.Dneska bysme měli všechny vyrazit někam na procházku když nám to babí léto zítra zkončí. My jedem za tchýnkou,berem i minouše at se vyblbne s bratříčkama. 😀

drndapetka
23. zář 2010

@mufinka0 kujííííí 🙂

raduza2
23. zář 2010

@drndapetka tak mu popřeješ krásnej den a půjdeš 😀 😀 😀

mufinka0
23. zář 2010

@jezulicka Čaj?? Já ho moc nechi kvůli kofeinu, ale 2 šálky denně taky dávám 🙂 Mám teď ale žízeň čím dál víc 😕 Jenže kdyby mě tak bavilo chodit čůrat tak jak mě baví pít.. 🙄 😅 Jsem furt na wecku,... 😖

drndapetka
23. zář 2010

@simpatica gynekologickej zákrok....já nechci, aby to někdo věděl, že jsme byli na IVF.....neví to ani celá rodina, jen opravdu Ti nejbližší....ale pokud zítra bude vše o.k. a bude srdíčko, tak možná nebudu čekat do 12tt a oznámím to hned...no ještě uvidím....každopádně mám strach oznamovat něco brzo, když jsem 2x o mimi přišla

mufinka0
23. zář 2010

@drndapetka No není zač!!! Bude všechno dobrý, uvidíš...🙂

mufinka0
23. zář 2010

@lenceslava Ahoj,..já bych ibalgin nebrala. Vem si Paralen, může se v těhu a je stokrát šetrnější než Ibalgin. 🙂

raduza2
23. zář 2010

@mufinka0 jo chápu to moc dobře ,ale chci jí podpořit 😉

drndapetka
23. zář 2010

@lenceslava jedině Paralen, kočeno....vše co je iba nebo brufen nebrat v těhu, je to sviňstvo!

lenceslava
23. zář 2010

@mufinka0 čau. no když já nevím jestli mi paralen zabere. Ale zkusím to.

mufinka0
23. zář 2010

@raduza2 Jasný,..🙂

drndapetka
23. zář 2010

@mufinka0 když to říkáš ta, tak bude, já vím 😉

mufinka0
23. zář 2010

@lenceslava No,..já vím, je slabší, ale Ibalgin se fakt nedoporučuje. Nebo to zkus ještě zaspat.

raduza2
23. zář 2010

@lenceslava víš co vyzkoušej stáhni si hlavu nějakým šátkem ,ale opravdu stáhnout 😉

drndapetka
23. zář 2010

@lenceslava pak jedině ještě Panadol, ten není tak hroznej....ale být tebou, tak to zaspím a vydržím

mufinka0
23. zář 2010

@drndapetka Jo???... 😕 😕 Tak dobře tedy,...Uff,..Tak já si tedy říkám, že budu i já těhotná... 😅 Platí to i u mě, že když to řkám já tak to tak bude?? 😕 😀 😀

mufinka0
23. zář 2010

@drndapetka No jo,..jenže víš co mi včera vysvětloval na chirdě dr??? Že údajně bolesti jsou v těhu dost nebezpečný,..prý jak ženu něco bolí, je z toho nervozní a tělo produkuje adrenalin a ten prý miminku škodí mnohem víc, než chemie v lécích.. 🙄 Tak si pak vyber že... Ale vím, že hodně ženských v těhu dostává injekce u zubaře na umrtvení,..prý ta bolest je škodlivá, ne ta injekce. 😔 Zajímavý,..

drndapetka
23. zář 2010

@mufinka0 hmm, ale Ibáč jsem nikdy nejedla i tak 😝 To raději ty Paraleny dva teda, než takovej humus 🤐

drndapetka
23. zář 2010

@mufinka0 určitě platí 😉

raduza2
23. zář 2010

S tím ibalginem souhlasím s Peťkou

jezulicka
23. zář 2010

@mufinka0 však ovocný čaj nebo medunku nebo mátu...tam nemáš kofein...jen v černém čaji je..a ještě můžeš i zelený..

mufinka0
23. zář 2010

@jezulicka jj,..už mám u sebe citronový čajík s medíkem,..mňamka...🙂 Hele, ale máta se v těhu nedoporučuje.

jezulicka
23. zář 2010

@lenceslava zkus si přiložit na hlavu kolečka citronu...a lež

drndapetka
23. zář 2010

@jezulicka to není tak úplně pravda...úplně v každém čaji je tein, což je též jako kofein-kofein je pak v kávě, v colových nápojích , čokoládě atd. Tein je sice slabší než kofein, ale i tak má téměř stejné účinky.Je jasné, že černý čaj pak bude ze všech druhů čajů nejsilnější 😉 Tak sna jedině bylinky, ale ty se v těhu taky všechny nemůžou.....a u jídla bacha na bazalku!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru