CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

mufinka0
23. zář 2010

Holky,..hlavně jsem zjistila, že já jsem píchala toho HCG 2x 6500 UI,..nebo jak se ty jednotky nazývají... To asi dřív netestnu. Včera jsem se dívala na leták a čuměla jak vyoraná! Že tolik.. 😕

teckovanaorchidej
23. zář 2010

MUFI - No moc si ze mě neber příklad, já byla cvok a zkoušela testovat 6. den po ET, ale Pregnyl jsem nepíchala, takže jsem věděla, že to nejsou zbytky. 6.den po ET tam byly duši, až ten test uschnul, duch zmizel a další testy od 7. dne mám ve fotoblogu, pak jsem nevydržela a utíkala na gyndu a nechala si 3x uděla t hCG ( 107, 690, 2500 mIU)

teckovanaorchidej
23. zář 2010

@lenceslava 😀 😀 😀 😀 😀

mufinka0
23. zář 2010

@teckovanaorchidej No jo,..ale před OPU jsi musela Pregnyl píchat, ne??? Já píchala jen před OPU. 🙂

teckovanaorchidej
23. zář 2010

@mufinka0 Jo, před opu jsem píchala, myslim v ne a opu v út

mufinka0
23. zář 2010

@teckovanaorchidej jj ale kolikátku?? 5000 nebo 10000???

teckovanaorchidej
23. zář 2010

@mufinka0 jdu se podívat

mufinka0
23. zář 2010

@teckovanaorchidej Jéé, díky. Já jsem totiž píchala hodně,..tak asi dřív fakt netestnu....😀

teckovanaorchidej
23. zář 2010

@mufinka0 5000 jednotek

mufinka0
23. zář 2010

@teckovanaorchidej jj,..tak to je jasný. Vy si můžete vesele testit..😀 Mě to bude ukazovat pozitivní snad až nevím dokdy,..taková dávka.. 😀

jezulicka
23. zář 2010

@mufinka0 ty jsis píchala 2x pregnyl a 6500?aha a ted už nepícháš?a za jak dlouho ti oni říkali že máš testnout?kdy už to nebude ukazovat falešně? 😀

jezulicka
23. zář 2010

@mufinka0 a podle čeho ti dali takovou vyšší dávku?

drndapetka
23. zář 2010

@raduza2 jejda 😅 tak to jste fakt dobří, že jste se vzali po 15 letech a vydrželo Vám to 😉 to jste se brali, když už jste měli děti?

drndapetka
23. zář 2010

Jsem se probudilo 🙂

drndapetka
23. zář 2010

@teckovanaorchidej jaká rebeka? 😠 vždy'ť jsi větší frajerka než já! tu Tvoji postavu Ti tiše závidím 😀

mufinka0
23. zář 2010

@jezulicka Nevím podle čeho dávají takovou dávku, ale měli ji všechny co semnou ležely na pokoji. Hej,..kdybych věděla kdy mi to nebude ukazovat falešně,..tak to neřeším 😀 😀 To je to co právě nevím. A píchala jsem obě dvě před OPU, teď nepíchám už nic. Nechodím na Unicu.

jezulicka
23. zář 2010

@mufinka0 já jsem před tím píchala taky jen před opu ale jen jednou a 5000j.to je zvláštní...

vodni
23. zář 2010

čau kočky, já píchala před opu 2x5000 IU. A v těle je 10 dnů, je jedno jaká dávka myslím. Dávka je asi podle velikosti folikulů...

mufinka0
23. zář 2010

@vodni Aha,..tak to je divný,..protože by byla obrovská náhoda, kdyby jsme měli všechny 4 co jsme byly spolu na OPU stejně velké folíky... To je fuk ale...😀 Už to nebudu řešit a testit budu ten 10 den po ET a hotovo. 🙂

mufinka0
23. zář 2010

@jezulicka 🙂 Neřešme to,..proč tolik toho a onoho,..určitě to má své důvody 😉 Doktoři vědí co dělají 🙂

jezulicka
23. zář 2010

@mufinka0 to je pravda musíme jim věřit... 🙂

mufinka0
23. zář 2010

@jezulicka To joo 😀 Ty jsi na neschopence, nebo v práci?? 🙂

mufinka0
23. zář 2010

@drndapetka jj, I tu velikost "M" co má teď jí závidím.. 😀 😝 😝 Ikdyž,..do určitých hadříků vel. "M" se taky nasoukám,...no ale "L" je "L" 😀 😀 😀 😀

jezulicka
23. zář 2010

@mufinka0 ted už jsem na neschopence...minule jak jsem píchala jsem chodila ještě do práce a pak už jsem byla zelená bylo mi nějak blbě tak jsem šla na nemoc.tak ted už jsem raději od začátku at jsem v klidu a nestresuji...

mufinka0
23. zář 2010

@jezulicka jj,..to je pravda 🙂 Pěkně v klidu od začátku 🙂 Uvařila jsem si slíbené lečo,.tak se moc těším. Už mi pěkně kručí v žaludku. Dnes už moje druhé teplé jídlo...Budu vypasená jak husa. 😀

jezulicka
23. zář 2010

@mufinka0 jenom papkej...malí to moc potřebují ne?hlavně at máš dobré jídlo to je základ...tak dobrou chut já mám ted mrkvičku dostala jsem na ní chut...mám taky nějaké šílené chutě... 😒

mufinka0
23. zář 2010

@jezulicka jj,..hormony jsou mršky...😀 Umí tělo vyburcovat,.. 🙂 Já jím,..hned jak dostanu hlad, jdu se najíst, páč by mi bylo zle. Aspoň něco malého musím v žaludku vždycky mít. V práci mám pořád nachystaný aspoň chleby-suchary s příchutí kečupu mňam!!! 😅

jezulicka
23. zář 2010

@mufinka0 to jsou ty mini pizzy..backen rolls?

jezulicka
23. zář 2010

@mufinka0 ty mám taky ráda...to já v práci mám taky nebo bebe nebo musli...

jezulicka
23. zář 2010

@mufinka0 ale v práci nemám čas se najíst...někdy dojdu večer z práce a celé odpoledne jsem třeba nejedla..a pak se večer najím a to je špatně...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru