CAR Unica Brno

lucen
11. únor 2009

Berušky, radši jsem založila nové, aby nás nestřihly

raduza2
23. zář 2010

@teckovanaorchidej já bych to nedělala v rukách ani za boha ,jestli je to jak u nas když jim dělám bramboráky tak do kýbla 😀

mufinka0
23. zář 2010

@teckovanaorchidej
@drndapetka
Jak malé holky....každýmu přece chutná něco jinýho, nééé???... 😝 😝 😝 😝 😝

teckovanaorchidej
23. zář 2010

@raduza2 no jasně, já ještě pamatuju, moje máma nám je dělala v rukách taky hromadu, no hrůza

drndapetka
23. zář 2010

@teckovanaorchidej ale špenát jooo, budu vařit teďka 😀 😀 mám málo železa a jako těhotná ho potřebuju hodně 😉

raduza2
23. zář 2010

😉 @mufinka0 taky jinam nechodím jen když zahlídnu něco zajímavého 😉

drndapetka
23. zář 2010

tak ještě 15 hodin do výsledku 😝

teckovanaorchidej
23. zář 2010

@mufinka0 😀 😀 😀 😀 😀
ale mufi 🙂 🙂 si to tak neber, to není proti rychtyk tvýmu leču, nám nechutná žádný 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mufinka0
23. zář 2010

@drndapetka Odpočítáváš??? 😀 Se máš že už jen hodiny,...já to mám furt na dny... 😅

teckovanaorchidej
23. zář 2010

@drndapetka víš, že je to mýtus 😉

mufinka0
23. zář 2010

@teckovanaorchidej No jen aby 😠 😠 😠 😠 😠

mufinka0
23. zář 2010

@teckovanaorchidej 😀 😀 😀 😀

drndapetka
23. zář 2010

@mufinka0 jooo, stejně jak mě nechutná od nikoho koprovka 😀 😀 😀

mufinka0
23. zář 2010

@drndapetka Jááá tě fakt žeruuuu,..ty jsi polodoktor!!! 😀 😀 😀 Přesně víš co co znamená, co potřebuješ, co musíš,..co nemůžeš,..co bys neměla..

drndapetka
23. zář 2010

@mufinka0 no jooo, odpočítávám....naštěstí z těch 15 hodin tak 8 prospím, tak je to už za pár 😉

teckovanaorchidej
23. zář 2010

@mufinka0 hele, já když byla batole, neměla jsem ráda špenát, protože je zelená a můj děda mi zavázal oči utěrkou a musela jsem ho sníst, takže mám trauma z dětství, jsem omluvena 😅 😅

teckovanaorchidej
23. zář 2010

jo a koprovku taky nejím

drndapetka
23. zář 2010

@mufinka0 no železo musím i tak....mám ho málo v krvi, málo červených krvinek, tudíž náběh na chudokrevnost ☹ i když listovka by mohla taky pomoct....no nevím 😒

drndapetka
23. zář 2010

@teckovanaorchidej 😀 já ještě nemusím fazole a mléčný polívky 😝

mufinka0
23. zář 2010

@teckovanaorchidej Jo?? A co ti prováděl děda s lečem??? 😀

mufinka0
23. zář 2010

@drndapetka 😅 😅 Promiň,..mě to fakt fascinuje, jak jsi sečtělá 🙂 Já už raději nečtu,...diagnostikovala už jsem si v minulosti tolik nemocí, že bys nevěřila 😀 😀

drndapetka
23. zář 2010

@mufinka0 já mám trauma zase z koprovky, musela jsem u babičky tak dlouho sedět u stolu, dokud jsem to všechno nesnědla, pak jsem to šla vyzvracet 🤐

teckovanaorchidej
23. zář 2010

@drndapetka fazolky zelený na kyselo - blé
játra v jakékoliv podobě - blé
bílé polívky - no v nejhorším trochu

teckovanaorchidej
23. zář 2010

@mufinka0 s lečem nic, to slupky od rajčat a to je taky blé, já mám hrozně chlupatý jazyk, no co už

mufinka0
23. zář 2010

😀 😀 😀 @teckovanaorchidej Spíš nám napiš co jíš,..to bude kratší... 😀 😀 😀 😀

teckovanaorchidej
23. zář 2010

@mufinka0 😀 😀 😀 co si sama navařím 😀 😀 😀

mufinka0
23. zář 2010

@drndapetka 😀 😀 😀 To já nemám naštěstí trauma z ničeho 😀 ,...Teda jo!!! Nudlová polívka... 😝 Ikdyž,...překonávám se,..dokonce ji občas sama uvařím... 😅

drndapetka
23. zář 2010

@mufinka0 no a to jsem ještě před chvílí přišla na to, že jsem nám spočítala špatně datumy porodu 😅 protože v Unice připočítávají k datumu ET 38 týdnů, tudíž bych měla rodit až 21.5. , tedy o 5 dní později, a zítra bych měla být na utz teprve 5+6tt, tedy jsem místo 7.týdne v 6.týdnu těhotenství 😲 no raději nemyslím a nepřemýšlím nad ničem , bych se asi zcvokla 😀 tak pššššt, nic nevíš 😀 😀 😉

mufinka0
23. zář 2010

@teckovanaorchidej 😖 😖 nooo co víš na co dostaneš chuť v těhotenství... 😝 😝 Kdyžtak se ozvi,..lečo umím myslím dobrý... 😀 😀 😀 😀 😀

drndapetka
23. zář 2010

@teckovanaorchidej moje tchýně prý dělá lečo bez slupek, ale ještě jsem nedostala odvahu to ochutnat 😀

mufinka0
23. zář 2010

@drndapetka Nééé, neboj a spolehni se, že to tady nikomu nedám ani přečíst.. 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru